• home
  • video
  • pas verschenen

    Veldrijden

    veldrijden



    wereldbeker


    WB kalender

    Kalender wereldbeker

    datum cross winnaar winnares
    01/11/20 Overijse    
    15/11/20 Tabor (Tsj)    
    22/11/20 Koksijde afgelast afgelast
    29/11/20 Besançon (Fra)    
    06/12/20 Dendermonde    
    13/12/20 Zonhoven    
    20/12/20 Namen    
    27/12/20 Diegem afgelast afgelast
    03/01/21 Hulst (Ned)    
    17/01/21 Villars (Fra)    
    24/01/21 Hoogerheide (Ned)    
    WB stand mannen
    Eindstand Wereldbeker mannen 2019-2020
    1. Toon Aerts 577 ptn
    2. Eli Iserbyt 531
    3. Michael Vanthourenhout 492
    4. Laurens Sweeck 473
    5. Lars van der Haar (Ned) 467
    6. Quinten Hermans 444
    7. Corné van Kessel (Ned) 417
    8. Mathieu van der Poel (Ned) 400
    9. Gianni Vermeersch 393
    10. Joris Nieuwenhuis (Ned) 340
    WB stand vrouwen
    Eindstand Wereldbeker vrouwen 2019-2020
    1. Annemarie Worst (Ned) 495 ptn
    2. Ceylin Alvarado (Ned) 480
    3. Katerina Nash (Tsj) 430
    4. Inge van der Heijden (Ned) 388
    5. Katherine Compton (VS) 377
    6. Maghalie Rochette (Can) 375
    7. Lucinda Brand (Ned) 370
    8. Anna Kay (GBr) 346
    9. Caroline Mani (Fra) 335
    10. Manon Bakker (Ned) 333

    superprestige


    SP kalender

    Kalender Superprestige

    datum cross winnaar winnares
    11/10/20 Gieten (Ned)    
    24/10/20 Ruddervoorde    
    11/11/20 Niel    
    21/11/20 Merksplas    
    05/12/20 Boom    
    19/12/20 Gavere    
    26/12/20 Zolder    
    06/02/21 Middelkerke    
    SP stand mannen
    Eindstand Superprestige mannen 2019-2020
    1. Laurens Sweeck 84 punten
    2. Eli Iserbyt 81
    3. Lars van der Haar (Ned) 76
    4. Toon Aerts 74
    5. Quinten Hermans 72
    6. Tom Pidcock (GBr)
    63
    . Corné van Kessel (Ned)
    63
    8. Michael Vanthourenhout 40
    8. Tim Merlier 35
    9. Jens Adams 33
    SP stand vrouwen
    Eindstand Superprestige vrouwen 2019-2020
    1. Ceylin Alvarado (Ned) 96 punten
    2. Yara Kastelijn (Ned) 86
    3. Annemarie Worst (Ned)
    78
    4. Alice Maria Arzuffi (Ita) 67
    . Sanne Cant 67
    6. Eva Lechner (Ita) 61
    7. Ellen Van Loy 52
    8. Inge van der Heijden (Ned) 50
    9. Shirin van Anrooij 36
    10. Laura Verdonschot  31

    DVV-Trofee



    DVV kalender

    Kalender DVV-trofee

    datum cross winnaar winnares
    31/10/20 Koppenberg    
    28/11/20 Kortrijk    
    12/12/20 Antwerpen    
    29/12/20 Loenhout    
    01/01/21 Baal    
    23/01/21 Hamme    
    07/02/21 Lille    
    14/02/21 Brussel    
    DVV stand mannen
    Eindstand DVV-trofee mannen 2019-2020
    1. Eli Iserbyt in 8u09'30"
    2. Michael Vanthourenhout op 5'19"
    3. Mathieu van der Poel (Ned) 7'43"
    4. Corné van Kessel (Ned) 8'21"
    5. Lars van der Haar (Ned) 12'23"
    6. Tim Merlier 14'14"
    7. Tom Meeusen 14'53"
    8. Jens Adams 15'52"
    9. Toon Aerts 16'04"
    10. Laurens Sweeck 18'19"
    DVV stand vrouwen
    Eindstand DVV-trofee vrouwen 2019-2020
    1. Ceylin Alvarado (Ned) in 5u44'34"
    2. Annemarie Worst (Ned) op 2'16"
    3. Yara Kastelijn (Ned) 11'51"
    4. Eva Lechner (Ita) 13'27"
    5. Sanne Cant 13'38"
    6. Alice Maria Arzuffi (Ita) 13'57"
    7. Ellen Van Loy 17'02"
    8. Katie Compton (VS) 18'55"
    9. Kim Van de Steene 24'41"
    10. Loes Sels 26'51"
    kalender Ethias

    Kalender Ethias Cross

    datum cross winnaar winnares
    26/09/20 Lokeren Iserbyt Van Alphen
    10/10/20 Kruibeke    
    17/10/20 Beringen    
    14/11/20 Leuven    
    22/12/20 Essen    
    30/12/20 Bredene    
    03/02/21 Maldegem    
    13/02/21 Eeklo    
    Rectavit Series kalender

    Kalender Rectavit Series

    datum cross winnaar winnares
    06/10/2019 Pelt L. Sweeck Alvarado
    11/11/2019 Niel Van der Poel Brand
    21/12/2019 Sint-Niklaas Van der Poel Cant
    22/02/2020 Leuven To. Aerts Betsema
    26/02/2020 Waregem Iserbyt Betsema
    kalender overige crossen

    Overige crossen

    datum cross winnaar winnares
    17/10 Ardooie Vermeersch Van de Steene
    23/11 Wachtebeke Van der Poel Kastelijn
    01/12 Mol Van der Poel Verdonschot
    15/12 Overijse Van der Poel Worst
    04/01 Gullegem Van der Poel Alvarado
    13/01 Otegem Van der Poel Franck
    25/01 Zonnebeke Van der Poel Majerus
    23/02 Oostmalle Sweeck Worst