• home
  • video
  • pas verschenen

    Derde Afdeling VV A

    3e Afdeling VV A klassement

      PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Torhout 31100413
    2Vigor Wuitens Hamme 31100303
    3KSV Oostkamp 31100422
    4SV Anzegem 31100101
    5FC Lebbeke 11001220
    6KFC Eppegem 11001220
    7KFC Rhodienne-De Hoek 11001220
    8KFC Voorde-Appelterre 11001220
    9Svelta Melsele 11001220
    10Tempo Overijse 11001220
    11Avanti Stekene 11001000
    12KVC Jong Lede 11001000
    13Racing Bambrugge 0101001-1
    14SK Lochristi 0101024-2
    15Sint-Niklaas 0101014-3
    16Wolvertem Merchtem 0101003-3

    derde amateur a (v): 1e periodederde amateur a (v): 1e periode klassement

      PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Torhout 31100413
    2Vigor Wuitens Hamme 31100303
    3KSV Oostkamp 31100422
    4SV Anzegem 31100101
    5FC Lebbeke 11001220
    6KFC Eppegem 11001220
    7KFC Rhodienne-De Hoek 11001220
    8KFC Voorde-Appelterre 11001220
    9Svelta Melsele 11001220
    10Tempo Overijse 11001220
    11Avanti Stekene 11001000
    12KVC Jong Lede 11001000
    13Racing Bambrugge 0101001-1
    14SK Lochristi 0101024-2
    15Sint-Niklaas 0101014-3
    16Wolvertem Merchtem 0101003-3

    derde afdeling VV A periode 2derde afdeling VV A periode 2 klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 00000000
    2FC Lebbeke 00000000
    3KFC Eppegem 00000000
    4KFC Rhodienne-De Hoek 00000000
    5KFC Voorde-Appelterre 00000000
    6KSV Oostkamp 00000000
    7KVC Jong Lede 00000000
    8Racing Bambrugge 00000000
    9Sint-Niklaas 00000000
    10SK Lochristi 00000000
    11SV Anzegem 00000000
    12Svelta Melsele 00000000
    13Tempo Overijse 00000000
    14Torhout 00000000
    15Vigor Wuitens Hamme 00000000
    16Wolvertem Merchtem 00000000

    derde afdeling VV A periode 3derde afdeling VV A periode 3 klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 00000000
    2FC Lebbeke 00000000
    3KFC Eppegem 00000000
    4KFC Rhodienne-De Hoek 00000000
    5KFC Voorde-Appelterre 00000000
    6KSV Oostkamp 00000000
    7KVC Jong Lede 00000000
    8Racing Bambrugge 00000000
    9Sint-Niklaas 00000000
    10SK Lochristi 00000000
    11SV Anzegem 00000000
    12Svelta Melsele 00000000
    13Tempo Overijse 00000000
    14Torhout 00000000
    15Vigor Wuitens Hamme 00000000
    16Wolvertem Merchtem 00000000