• home
  • video
  • pas verschenen

    Eerste Provinciale Oost-Vlaanderen klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Racing Bambrugge45191423512031
    2KFC Voorde-Appelterre40191234442519
    3Eendracht Elene-Grotenberge38191252512823
    4KFC HO Kalken3219955382612
    5KAV Dendermonde3119108134304
    6Eendracht Zele3119964332211
    7SK Denderhoutem27198833637-1
    8KVE Aalter27198833336-3
    9KSCE Mariakerke27198833135-4
    10Jong Zulte261989229236
    11KVV Ardennen25197843235-3
    12FCSM Latem22196942936-7
    13SK Berlare181951133739-2
    14VK Adegem18194961729-12
    15KJV Kruibeke131941411161-50
    16HRS Haasdonk91911261640-24

    eerste provinciale Oost-Vlaanderen: 1e periodeeerste provinciale Oost-Vlaanderen: 1e periode klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1KFC Voorde-Appelterre2510811231112
    2Eendracht Elene-Grotenberge2210721271512
    3KFC HO Kalken191051417116
    4Racing Bambrugge181052323149
    5KVE Aalter171053222166
    6Eendracht Zele171053216115
    7KVV Ardennen151055018162
    8KAV Dendermonde151055017170
    9Jong Zulte141044214104
    10SK Denderhoutem14104421618-2
    11FCSM Latem121046018180
    12KSCE Mariakerke11103521118-7
    13VK Adegem10102441014-4
    14SK Berlare8102621923-4
    15KJV Kruibeke710271627-21
    16HRS Haasdonk210082624-18

    eerste provinciale Oost-Vlaanderen: 2e periodeeerste provinciale Oost-Vlaanderen: 2e periode klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Racing Bambrugge27990028622
    2Eendracht Elene-Grotenberge169531241311
    3KAV Dendermonde16953117134
    4KSCE Mariakerke16953120173
    5KFC Voorde-Appelterre15942321147
    6Eendracht Zele14943217116
    7KFC HO Kalken13944121156
    8SK Denderhoutem13944120191
    9Jong Zulte12945015132
    10SK Berlare10935118162
    11KVE Aalter1093511120-9
    12KVV Ardennen1092341419-5
    13FCSM Latem1092341118-7
    14VK Adegem89252715-8
    15HRS Haasdonk791441016-6
    16KJV Kruibeke69270534-29

    eerste provinciale Oost-Vlaanderen: 3e periodeeerste provinciale Oost-Vlaanderen: 3e periode klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Eendracht Elene-Grotenberge00000000
    2Eendracht Zele00000000
    3FCSM Latem00000000
    4HRS Haasdonk00000000
    5Jong Zulte00000000
    6KAV Dendermonde00000000
    7KFC HO Kalken00000000
    8KFC Voorde-Appelterre00000000
    9KJV Kruibeke00000000
    10KSCE Mariakerke00000000
    11KVE Aalter00000000
    12KVV Ardennen00000000
    13Racing Bambrugge00000000
    14SK Berlare00000000
    15SK Denderhoutem00000000
    16VK Adegem00000000