- 45+4' - Geel - Hannes Van der Bruggen
- 45' - Geel - Sam Vines
- 41' - Geel - Radja Nainggolan
- 29' - Verv. Jurgen Ekkelenkamp door Pieter Gerkens
- 27' - Verv. Louis Torres door Senna Miangue
- 6' - Doelpunt - Vincent Janssen (0 - 1)
- 86' - Verv. Ayase Ueda door Teun Wilke
- 86' - Verv. Radja Nainggolan door Christopher Scott
- 85' - Verv. Vincent Janssen door Viktor Fischer
- 85' - Geel - Pieter Gerkens
- 68' - Doelpunt - Toby Alderweireld (0 - 2)
- 64' - Verv. Anthony Valencia door Bruny Nsimba
- 57' - Verv. Olivier Deman door Yann Gboho
Antwerp heeft onder Mark van Bommel zijn beste competitiestart ooit gemaakt. Cercle Brugge is al de achtste club op rij die kennismaakt met een nederlaag tegen het stamnummer 1. Antwerp heeft nog altijd vijf punten meer dan eerste achtervolger Club Brugge. Voor Cercle is het de eerste thuisnederlaag.
Cercle Brugge - Antwerp in een notendop:
- Sleutelmoment: Cercle Brugge gaat op zoek naar de gelijkmaker in de tweede helft. Maar net wanneer de Vereniging wat kansen bij elkaar sprokkelt, slaat Antwerp toe. Alderweireld zorgt met zijn eerste doelpunt in de Belgische eerste klasse voor zekerheid.
- Man van de match: Vincent Janssen heeft stilaan zijn draai gevonden in onze competitie. De Nederlander zit in 4 wedstrijden al aan 5 doelpunten en een assist. Vanmiddag opende hij al snel de score.
- Opvallend: Vorige week evenaarde Antwerp het clubrecord, vandaag wordt dat verbroken. Nooit eerder pakte The Great Old 24 op 24 in de beginfase van de eerste klasse.

Janssen opent vroeg de score
De fiere leider tegenover de twijfelende rode lantaarn. 7 zeges op rij versus slechts 1 driepunter. Het verschil in cijfers kon vanmiddag haast niet groter zijn.
Nochtans begon Cercle Brugge wel goed aan de partij. Toch keek het al snel tegen een achterstand aan, want bij de eerste kans van Antwerp was het meteen raak. Ekkelenkamp bracht het leer voor doel, Janssen kon haast niet meer missen. Doelpunt nummer 5 al voor de Nederlander.
Antwerp controleerde de partij. Cercle Brugge kon alleen wat dreigen op stilstaande fases met die goede linker van Hotic. Tot 2 keer toe bracht Butez redding.

Alderweireld beslist de wedstrijd
Ook na de pauze hadden de bezoekers de touwtjes strak in handen. Achteraan stond het als een huis zodat er geen uitgespeelde kansen werden weggegeven.
Veel goede wil wel bij Cercle Brugge, maar in de zone van de waarheid ontbrak toch dat technische vernuft. Aan de overzijde was het wel raak. Alderweireld kopte zijn eerste treffer voor Antwerp tegen de touwen. Dat heet dan efficiëntie.
Van Bommel behoudt zijn perfect rapport ook na 8 speeldagen. Bij Cercle Brugge moeten ze nu toch stilaan punten beginnen te pakken.

Mark van Bommel: "We mogen trots zijn"
- Toby Alderweireld (Antwerp): "Dat doelpunt maken is speciaal. Het werd eens tijd om te scoren. Ik denk dat het belangrijk is dat ik dan het team kon helpen. Hier komen is niet makkelijk. Ik denk dat Cercle minder punten heeft dan het verdient. Maar we hebben gevochten. Natuurlijk konden we beter voetballen, maar we wisten op voorhand dat dit een overwinning zou zijn op wilskracht. Dat hebben we vandaag getoond."
- Robbe Decostere (Cercle Brugge): "Je weet dat je tegen een ploeg in vorm speelt. Dan weet je dat je een moeilijke opgave krijgt. Maar ik denk dat we een goed plan hadden om aan de wedstrijd te starten. We krijgen dan snel een doelpunt tegen en we waren daar niet attent. Als je snel achter komt dan weet je dat het een moeilijke opgave wordt. We hebben wel alles gegeven en kansen gecreëerd."
- Mark van Bommel (Antwerp): "We doen er alles aan om die zege over de streep te trekken. Het voetbal was niet top. We moeten het beter uitspelen. Die eerste goal was mooi en op die tweede, daar trainen we vaak op. Hoe die jongens werken... zo hoort het. Ze doen het elke week en elke wedstrijd. Voor een trainer is dat toch heel mooi om te zien. We breken het record uit 1930-1931. Ik denk dat dat wel een aardige prestatie is. De manier waarop, kan altijd beter. Maar we mogen wel trots zijn op dit elftal."
- Dominik Thalhammer (Cercle Brugge): "We hadden een goede start, we speelden op hun helft. Dan slikken we een vroege goal waar we beter moesten verdedigen. Het was zoals de laatste weken. We gingen door en deden er alles aan. We creëerden dezelfde mogelijkheden als Antwerp. Uiteindelijk moet je de realiteit aanvaarden. Ze hebben een team met veel individuele kwaliteiten.Ze zijn de leider van de competitie. En wij zijn een competitief team, maar op dit moment zijn we soms wat ongelukkig."