- 34' - Geel - Trent Sainsbury
- 86' - Verv. Mamadou Fall door Ken Nkuba Tshiend
- 86' - Verv. Marco Ilaimaharitra door Massimo Bruno
- 85' - Verv. Habib Guèye door Jovan Stojanovic
- 84' - Geel - Guillaume Gillet
- 75' - Geel - Steeven Willems
- 72' - Verv. Hannes Van der Bruggen door Evgeniy Makarenko
- 70' - Geel - Ilombe Mboyo
- 67' - Verv. Michiel Jonckheere door Faïz Selemani
- 66' - Verv. Ali Gholizadeh door Saido Berahino
- 52' - Geel - Shamar Nicholson
- 48' - Geel - Marco Ilaimaharitra
Charleroi en KV Kortrijk hebben geen afstand van elkaar kunnen nemen. Kansen waren schaars, al kreeg Kortrijk-speler Mboyo er wel een unieke vanaf 11 meter. Invallersdoelman Descamps was de held met een knappe save.
Charleroi - Kortrijk in een notendop:
- Sleutelmoment: Net voorbij het half uur krijgt Kortrijk een strafschop na een overtreding van Diagne op Guèye. Mboyo mag aanleggen, maar kiest de foute hoek.
- Man van de match: Rémy Descamps krijgt nu al enkele weken de voorkeur op Nicolas Penneteau en dat lijkt niet snel te gaan veranderen. De jeugdspeler van PSG keepte een foutloze match en stopte ook nog eens de strafschop van Mboyo.
- Opvallend: Kortrijk gaat graag op bezoek bij Charleroi. De laatste keer dat de Carolo's de punten thuis konden houden is alweer van 2017 geleden.
Charleroi en Kortrijk komen niet aan scoren toe: 0-0

Mboyo laat het liggen voor Kortrijk
Met een 1 op 12 had Charleroi dringend nood aan een nieuwe overwinning. Kortrijk kent een rustig seizoen en draait vlot mee in de middenmoot. In de openingsminuten kon De Sart een eerste keer dreigen, Descamps stond pal.
De thuisploeg kende een erg moeilijke eerste helft en kwam er nauwelijks aan te pas. Net na het kwartier gingen kansen van Rougeaux en Van der Bruggen over en naast.
Op het half uur kreeg Kortrijk een uitgelezen kans om op voorsprong te komen. Diagne haalde doorgebroken Guèye neer en ref Van Damme legde de bal op de stip. Mboyo zette zich achter de bal, maar Descamps had een uitstekende reactie in huis. 0-0 bij de rust.
VAR geeft Kortrijk strafschop, maar Mboyo trapt slap op de doelman

Geen doelpunten in kansarme tweede helft
De rust leek vooral Charleroi goed te hebben gedaan, de thuisploeg begon met meer enthousiasme aan de tweede helft. Rougeaux moest gepast tussenkomen om Nicholson van het openingsdoelpunt te houden.
Beide coaches gooiden doorheen de tweede helft nog wat aanvallend geweld in de strijd, maar dat leverde geen kansen op. Net voorbij het uur werkte De Sart nog een harde vrije trap van Gholizadeh weg van de lijn.
In het slot kreeg enkel Charleroi nog een opsteker met de terugkeer van Massimo Bruno na 9 maanden blessureleed, maar op het veld viel er niet veel meer te beleven. Beide ploegen schieten weinig op met een punt.
Boze Belhocine wil geen verzorging voor eigen speler
