Ga naar de inhoud
LaLiga EA Sports klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1FC Barcelona883828647020
2Real Madrid783824867536
3Atlético Madrid773823787033
4Real Sociedad713821985135
5Villarreal CF6438191275940
6Real Betis6038171294641
7CA Osasuna5338151583742
8Athletic Club5138141594743
9Real Mallorca5038141683743
10Girona FC49381315105855
11Rayo Vallecano49381315104553
12Sevilla49381315104754
13RC Celta43381117104353
14Cádiz CF42381016123053
15Getafe CF42381016123445
16Valencia CF4238111894245
17UD Almería4138111984965
18Real Valladolid4038112073363
19Espanyol3738817135269
20Elche CF2538523103067
ploegptnmm+m-m=d+d-
1FC Barcelona48191513374
2Real Madrid441913154416
3Atlético Madrid421913334115
4Real Sociedad381911352616
5Villarreal CF391912433618
6Real Betis32199552618
7CA Osasuna341911712421
8Athletic Club27198832215
9Real Mallorca351910452212
10Girona FC331910633526
11Rayo Vallecano32199552822
12Sevilla26197752425
13RC Celta27197662621
14Cádiz CF27197661923
15Getafe CF27197662120
16Valencia CF29198652719
17UD Almería331910632922
18Real Valladolid28198742125
19Espanyol19194872735
20Elche CF151931061829
ploegptnmm+m-m=d+d-
1FC Barcelona401913513316
2Real Madrid341911713120
3Atlético Madrid351910452918
4Real Sociedad331910632519
5Villarreal CF25197842322
6Real Betis28198742023
7CA Osasuna19194871321
8Athletic Club24196762528
9Real Mallorca151941231531
10Girona FC16193972329
11Rayo Vallecano171941051731
12Sevilla23196852329
13RC Celta161941141732
14Cádiz CF151931061130
15Getafe CF151931061325
16Valencia CF131931241526
17UD Almería81911352043
18Real Valladolid121931331238
19Espanyol18194962534
20Elche CF101921341238
Cádiz CFAtlético Madrid
wisselspelers
13
Gil
coaches
scheidsrechter
José María Sánchez
stadion
Nuevo Mirandilla
toeschouwers
18183

Bongonda scoort na 27 seconden de openingsgoal in zege tegen Atletico

 za 29 oktober 2022 18:19
  1. 1' - Doelpunt - Théo Bongonda (1 - 0)
  1. 65' - Geel - Fede San Emeterio
  2. 72' - Verv. Geoffrey Kondogbia door Pablo Barrios
  3. 81' - Doelpunt - Álex (2 - 0)
  4. 89' - Doelpunt - João Félix (2 - 2)
  5. 90+9' - Doelpunt - Rubén Sobrino (3 - 2)
LaLiga EA Sports - speeldag 12 - 29/10/22 - 16:17
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
1'
Théo Bongonda
1'
Théo Bongonda
1 - 0
81'
Álex
81'
Álex
2 - 0
89'
João Félix
2 - 2
João Félix
89'
90+9'
Rubén Sobrino
90+9'
Rubén Sobrino
3 - 2

Cadiz heeft drie kostbare punten veroverd tegen Atletico Madrid. De staartploeg dankte Théo Bongonda voor een wel heel vroege voorsprong, maar had ook een goal diep in de extra tijd nodig om te winnen na een comeback van Atletico: 3-2.

Bekijk de goal van Bongonda tegen Atletico Madrid
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Onwaarschijnlijke ommekeer van Atletico levert niks op

Atletico Madrid zal deze week zo snel mogelijk willen vergeten. Het wou de uitschakeling in de Champions League vandaag doorspoelen met een zege in Cadiz, maar dat lukte de troepen van Diego Simeone niet.

 

Na de snelle openingsgoal van Bongonda (na 27 seconden!) moest Atletico de hele match achtervolgen. Het zag Morata geblesseerd uitvallen en onder meer Carrasco zag een penaltyclaim weggewuifd worden door de ref en de VAR.

 

Met een onwaarschijnlijke ommekeer in de slotfase - met twee goals van invaller Joao Felix - leek Atletico toch een puntje mee te graaien, maar dat was buiten Sobrino gerekend. Die deed de Cadiz-fans toch nog kirren van plezier.

Fase per fase
90+10' tweede helft
90+9'
Doelpunt voor
Cádiz CF
Rubén Sobrino (Cádiz CF) scoort. Het staat 3 - 2.
90+8'
Fali (Cádiz CF) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Stefan Savic (Atlético Madrid).
90+8'
Rubén Sobrino neemt de hoekschop voor Cádiz CF. Hij dropt de bal centraal voor doel.
90+6'
João Félix (Atlético Madrid) zet zijn hoofd tegen de bal, maar hij kan niet kadreren.
90+5'
De poging wordt gered door Jeremías Ledesma (Cádiz CF), die geen rebound weggeeft.
90+5'
Pablo Barrios (Atlético Madrid) haalt uit...
90+3'
Ivan Alejo (Cádiz CF) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op de tegenstander.
90+3'
José Mari (Cádiz CF) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Pablo Barrios (Atlético Madrid).
90+1'
8 - extra time
Er komen 8 minuten extra tijd bij.
90+1'
Saúl (Atlético Madrid) trapt op doel, maar zijn schot gaat naast.
90'
Matheus Cunha (Atlético Madrid) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Rubén Alcaraz (Cádiz CF).
89'
Doelpunt voor
Atlético Madrid
João Félix (Atlético Madrid) scoort. Het staat 2 - 2.
86'
Matheus Cunha (Atlético Madrid) trapt op doel, maar zijn schot gaat naast.
86'
De poging wordt gered door Jan Oblak (Atlético Madrid), die geen rebound weggeeft.
86'
Álex (Cádiz CF) haalt uit...
85'
Bij Atlético Madrid wordt de hoekschop genomen door Antoine Griezmann. Zijn voorzet gaat richting de eerste paal.
83'
João Félix (Atlético Madrid) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Fali (Cádiz CF).