- 44' - Doelpunt - Hugo Duro (0 - 2)
- 43' - Geel - Yunus Musah
- 37' - Geel - Dimitri Foulquier
- 37' - Geel - Mario Hermoso
- 27' - Geel - Koke
- 25' - Doelpunt - Yunus Musah (0 - 1)
- 14' - Geel - Thierry Correia
- 90+9' - Verv. Yannick Carrasco door Javier Serrano
- 90+4' - Geel - José María Giménez
- 90+3' - Doelpunt - Mario Hermoso (3 - 2)
- 90+1' - Doelpunt - Ángel Correa (2 - 2)
- 88' - Verv. Yunus Musah door Uros Racic
- 84' - Geel - Héctor Herrera
- 83' - Geel - Jaume Domenech
- 81' - Geel - Luis Suárez
- 73' - Verv. Toni Lato door Jesus Vazquez Alcalde
- 73' - Verv. Thierry Correia door Cristhian Mosquera
- 73' - Verv. Hugo Duro door Maximiliano Gómez
- 65' - Geel - Toni Lato
- 64' - Doelpunt - Matheus Cunha (1 - 2)
- 62' - Geel - Hugo Guillamón
- 61' - Verv. Šime Vrsaljko door Héctor Herrera
- 57' - Verv. Thomas Lemar door Matheus Cunha
- 57' - Verv. João Félix door Felipe
- 54' - Verv. Omar Alderete door Koba Koindredi
Atlético Madrid is op de valreep ontsnapt aan een nieuwe nederlaag. Tegen Valencia stond het in minuut 90 nog 1-2 achter, maar in een onwaarschijnlijk slot pakte het alsnog een 3-2-zege. Door de winst houdt de landskampioen leider Real nog ietwat in het vizier.
Een rampzalige decembermaand, met vier nederlagen uit vier competitiewedstrijden, had de hoop op een nieuwe landstitel voor Atlético Madrid aanzienlijk doen kelderen.
Na een gelijkspel en een zege in januari hoopten de Madrilenen, met Carrasco in de basis, ook tegen Valencia punten te rapen. De thuisploeg begon echter dramatisch. De piepjonge Musah zette met z'n eerste van het seizoen Valencia na 24 minuten op voorsprong. Duro dikte die voorsprong vlak voor rust nog wat aan.
Atlético stond voor een gigantische opgave, maar bleef strijdvaardig. Cunha zorgde op een hoekschop van Carrasco vlak na het uur voor de aansluitingstreffer. Atlético had bloed geroken en ging op zoek naar meer, maar leek het doel van Valencia niet meer te vinden.
Tot minuut 90. Eerst kon Correa, na een goede actie van Carrasco, een weggebokste bal in doel duwen. Simeone werd al helemaal gek, maar het strafste moest nog komen. Enkele minuten later zorgde Hermoso helemaal voor het delirium door de 3-2 binnen te tikken na een heerlijke combinatie.
In de slotminuten van de wedstrijd (er werden 11 minuten extra gespeeld!) ontstond er her en der nog een brandje op het veld, met nog een rode kaart voor een assistent op de bank van Atlético. Maar aan de uitslag veranderde er niets meer.
Atlético pakt zo een sensationele zege tegen Valencia en verstevigt zijn greep op de Champions League-tickets in Spanje. Leider Real Madrid is nog net binnen het vizier, al is de kloof van 13 punten voor Atlético quasi onoverbrugbaar. Al weet je in het voetbal nooit.
Bekijk de doelpunten:
