Atletico is samen met Sevilla de enige ploeg in Spanje met een perfect rapport na twee speeldagen. Dankzij de goal van invaller Vitolo ging Atletico winnen bij Leganes 0-1. Ook vorige week had Atletico genoeg aan 1 goal.
Atletico moest tot het uiterste gaan om de drie punten te behalen bij Leganes. De thuisploeg frustreerde de spelers van coach Diego Simeone tot diep in de tweede helft. Toen verloste invaller Vitolo Atletico met de enige goal van de wedstrijd.
Aanwinst Joao Felix was de architect van de 0-1. De jonge Portugees ging op wandel met de bal aan de voet en schotelde Vitolo op het juiste moment de bal voor. Daarvoor had de paal Saul Niguez van de openingsgoal gehouden.
Vitolo zal hopen dat zijn goal hem een basisplaats oplevert, nadat hij twee wedstrijden op een rij op de bank moest starten. "Spelers staan niet in de basis omdat ze scoren of niet scoren", zei Simeone daarover. "Regelmaat, hard werk en toewijding zijn nodig voor een basisplaats."
Fase per fase
tweede helft, minuut 95 match afgelopen
De poging wordt gered door Jan Oblak (Atlético Madrid). De keeper ging goed plat en kon de bal klemmen. tweede helft, minuut 94.
De poging wordt gered door Jan Oblak (Atlético Madrid). De keeper ging goed plat en kon de bal klemmen.
Roque Mesa neemt de hoekschop voor CD Leganés. Hij dropt de bal centraal voor doel. tweede helft, minuut 94.
Roque Mesa neemt de hoekschop voor CD Leganés. Hij dropt de bal centraal voor doel.
Roque Mesa neemt de hoekschop voor CD Leganés. Hij dropt de bal centraal voor doel. tweede helft, minuut 93.
Roque Mesa neemt de hoekschop voor CD Leganés. Hij dropt de bal centraal voor doel.
Er komen 4 minuten extra tijd bij. tweede helft, minuut 92.
4 - extra time
Er komen 4 minuten extra tijd bij.
De ref fluit voor een fout, Álvaro Morata (Atlético Madrid) heeft hands gemaakt. tweede helft, minuut 92.
De ref fluit voor een fout, Álvaro Morata (Atlético Madrid) heeft hands gemaakt.
Gele kaart voor Koke van Atlético Madrid tijdens tweede helft, minuut 91
Youssef En-Nesyri (CD Leganés) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op José María Giménez (Atlético Madrid). tweede helft, minuut 90.
Youssef En-Nesyri (CD Leganés) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op José María Giménez (Atlético Madrid).
tweede helft, minuut 90. Vervanging bij Atlético Madrid, Felipe erin, Thomas Lemar eruit