PSG heeft niets laten liggen op het veld van Nantes. De landskampioen won makkelijk dankzij drie doelpunten na de pauze. Maar de partij had misschien anders kunnen lopen. Moses Simon (ex-AA Gent) had in de eerste helft de kans om zijn ploeg op voorsprong te zetten, maar miste onbegrijpelijk.
Nantes (15e in de stand) wou PSG van een 7e zege op een rij houden. Moses Simon kreeg na een kwartier een kans die hij nooit mocht missen. Hij kwam ingelopen voor een leeg doel, maar tikte de bal tegen zijn eigen steunbeen. Het leer hobbelde naast.
Als klap op de vuurpijl moest Simon 10 minuten na zijn flater het veld verlaten met een blessure aan zijn adductoren. Een Halloween-avond om snel te vergeten voor hem.
Op doelpunten was het wachten tot de 2e helft. Mbappé schotelde Herrera de openingsgoal voor. Even later zette Mbappé zelf de 0-2 op het bord vanaf de stip.
Sarabia legde in de slotfase de 0-3-cijfers vast. PSG leidt nu met 3 punten bonus op Lille, dat wel een match minder gespeeld heeft.
Het was niet de beste match van Moses Simon
Fase per fase
tweede helft, minuut 94 match afgelopen
Doelpunt tijdens tweede helft, minuut 88 door Pablo Sarabia van Paris Saint-Germain. 0, 3.
goal
FC Nantes Paris Saint-Germain einde
03
tweede helft, minuut 84. Vervanging bij FC Nantes, Roli Pereira de Sa erin, Ludovic Blas eruit
Opstelling FC Nantes. Alban Lafont, Dennis Appiah, Jean-Charles Castelletto, Mehdi Abeid, Charles Traoré, Marcus Coco, Pedro Chirivella, Imran Louza, Moses Simon, Ludovic Blas, Randal Kolo Muani
Opstelling FC Nantes
Alban Lafont, Dennis Appiah, Jean-Charles Castelletto, Mehdi Abeid, Charles Traoré, Marcus Coco, Pedro Chirivella, Imran Louza, Moses Simon, Ludovic Blas, Randal Kolo Muani