De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Jonathan Bamba (Lille OSC) stond buitenspel. tweede helft, minuut 92.
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Jonathan Bamba (Lille OSC) stond buitenspel.
Er komen 3 minuten extra tijd bij. tweede helft, minuut 91.
3 - extra time
Er komen 3 minuten extra tijd bij.
Redding van Mike Maignan (Lille OSC), die de bal al duikend kan pareren. tweede helft, minuut 88.
Redding van Mike Maignan (Lille OSC), die de bal al duikend kan pareren.
Nicolas Benezet (En Avant de Guingamp) haalt uit met zijn linker... tweede helft, minuut 88.
Nicolas Benezet (En Avant de Guingamp) haalt uit met zijn linker...
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Ronny Rodelin (En Avant de Guingamp) stond buitenspel. tweede helft, minuut 88.
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Ronny Rodelin (En Avant de Guingamp) stond buitenspel.
Nicolas Pépé (Lille OSC) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Ludovic Blas (En Avant de Guingamp). tweede helft, minuut 87.
Nicolas Pépé (Lille OSC) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Ludovic Blas (En Avant de Guingamp).
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Loïc Rémy (Lille OSC) stond buitenspel. tweede helft, minuut 87.
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Loïc Rémy (Lille OSC) stond buitenspel.
tweede helft, minuut 86. Vervanging bij En Avant de Guingamp, Jordan Ikoko erin, Marcus Coco eruit
Christophe Kerbrat (En Avant de Guingamp) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Loïc Rémy (Lille OSC). tweede helft, minuut 81.
Christophe Kerbrat (En Avant de Guingamp) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Loïc Rémy (Lille OSC).
De ref fluit voor een fout, Zeki Çelik (Lille OSC) heeft hands gemaakt. tweede helft, minuut 81.
De ref fluit voor een fout, Zeki Çelik (Lille OSC) heeft hands gemaakt.
tweede helft, minuut 75. Vervanging bij Lille OSC, Loïc Rémy erin, Lebo Mothiba eruit
Jonathan Bamba kan scoren voor Lille OSC. De assist komt op naam van Nicolas Pépé.
Doelpunt tijdens tweede helft, minuut 74 door Jonathan Bamba van Lille OSC. 3, 0.
goal
Lille OSC En Avant de Guingamp einde
30
De poging wordt gered door Mike Maignan (Lille OSC), die geen rebound weggeeft. tweede helft, minuut 72.
De poging wordt gered door Mike Maignan (Lille OSC), die geen rebound weggeeft.
Nicolas Pépé (Lille OSC) trapt met zijn linkervoet op doel, maar zijn schot gaat naast. tweede helft, minuut 71.
Nicolas Pépé (Lille OSC) trapt met zijn linkervoet op doel, maar zijn schot gaat naast.
Nicolas Benezet (En Avant de Guingamp) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Adama Soumaoro (Lille OSC). tweede helft, minuut 70.
Nicolas Benezet (En Avant de Guingamp) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Adama Soumaoro (Lille OSC).