Ga naar de inhoud
De spelers van Manchester City vieren.
Manchester City hield de 3 punten thuis.
Premier League klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Arsenal331410132911
2Liverpool31149143214
3Manchester City30149233616
4Aston Villa29149323320
5Tottenham Hotspur27148332820
6Newcastle United26148423214
7Manchester United24148601617
8Brighton & Hove Albion22146443026
9West Ham United21146532424
10Chelsea19145542522
11Brentford19145542219
12Crystal Palace16144641419
13Wolverhampton Wanderers15144731925
14Fulham15144731626
15Nottingham Forest13143741622
16Bournemouth13143741630
17Luton Town9142931326
18Everton7145721520
19Burnley71421111532
20Sheffield United51411121139
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Arsenal208602208
2Liverpool217700215
3Manchester City177502207
4Aston Villa186600235
5Tottenham Hotspur126420108
6Newcastle United218710194
7Manchester United127430810
8Brighton & Hove Albion1273131510
9West Ham United1173221210
10Chelsea982331313
11Brentford1283231512
12Crystal Palace5613268
13Wolverhampton Wanderers86222912
14Fulham9633079
15Nottingham Forest97223109
16Bournemouth98233812
17Luton Town5613268
18Everton4715159
19Burnley381701020
20Sheffield United47151719
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Arsenal13641193
2Liverpool107214119
3Manchester City137421169
4Aston Villa1183321015
5Tottenham Hotspur1584131812
6Newcastle United561321310
7Manchester United12743087
8Brighton & Hove Albion1073311516
9West Ham United1073311214
10Chelsea106321129
11Brentford7623177
12Crystal Palace118332811
13Wolverhampton Wanderers782511013
14Fulham68143917
15Nottingham Forest47151613
16Bournemouth46141818
17Luton Town48161718
18Everton1374211011
19Burnley46141512
20Sheffield United17061420
Manchester CityNottingham Forest
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
Anthony Taylor
stadion
Etihad Stadium
toeschouwers
53413

KIJK: City flitst in kwartiertje voorbij Nottingham en controleert nadien met z'n tienen

 za 23 september 2023 18:00
Manchester City
einde
2-0
Nottingham Forest
  1. 7' - Doelpunt - Phil Foden (1 - 0)
  2. 14' - Doelpunt - Erling Haaland (2 - 0)
  3. 18' - Geel - Manuel Akanji
  4. 21' - Geel - Nuno Tavares
  5. 40' - Verv. Nuno Tavares door Gonzalo Montiel
  6. 45+2' - Geel - Ibrahim Sangaré
  1. 46' - Rood - Rodri
  2. 46' - Geel - Morgan Gibbs-White
  3. 51' - Verv. Jéremy Doku door Kalvin Phillips
  4. 56' - Verv. Ibrahim Sangaré door Anthony Elanga
  5. 56' - Verv. Serge Aurier door Callum Hudson-Odoi
  6. 57' - Verv. Julián Álvarez door Nathan Aké
  7. 58' - Geel - Ederson
  8. 58' - Geel - Taiwo Awoniyi
  9. 75' - Verv. Taiwo Awoniyi door Chris Wood
  10. 75' - Verv. Ola Aina door Divock Origi
  11. 77' - Geel - Orel Mangala
  12. 81' - Geel - Divock Origi
  13. 87' - Verv. Phil Foden door Jack Grealish
  14. 90+3' - Geel - Gonzalo Montiel
  15. 90+3' - Geel - Jack Grealish
Premier League - speeldag 6 - 23/09/23 - 16:01
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
7'
Phil Foden
7'
Phil Foden
1 - 0
14'
Erling Haaland
14'
Erling Haaland
2 - 0

Manchester City blijft ongeslagen in de Premier League. De kampioen had weinig moeite met middenmoter Nottingham Forest. Rode Duivels Doku en Mangala stonden allebei aan de aftrap. Origi viel in en maakte zijn wederoptreden in Engeland.

Manchester City heeft zijn tweede driepunter van de week beet. Na een Europese overwinning tegen Rode Ster Belgrado ging vanmiddag ook Nottingham Forest voor de bijl.

 

De landskampioen begon gretig en flitsend aan de partij en greep de bezoekers naar de keel. Foden rondde een fantastische aanval af en maakte er na zeven minuten 1-0 van. 

 

Een paar minuten later deed Haaland hetzelfde. De Noor kopte staalhard binnen.

 

Ook Jeremy Doku toonde zich andermaal bij de thuisploeg. De winger had snedige en vinnige acties in huis en was een paar keer dicht bij een assist. 

 

Onze landgenoot werd onverwacht vroeg naar de kant gehaald nadat ploegmakker Rodri vlak na rust rood pakte bij een opstootje. De eerste rode kaart uit de professionele carrière van de Spanjaard. 

 

Ook met z'n tienen bleef City baas. Nottingham probeerde aanvallend nog iets te forceren en bracht nieuwe aanwinst Divock Origi nog in, maar ook hij kon de ban niet breken. 

 

Ook na zes wedstrijden blijft het rapport van Guardiola en co dus perfect. Nottingham nestelt zich in de buik van het klassement.

 

Bekijk de twee doelpunten en de rode kaart van Rodri hieronder.

Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Fase per fase
90+8' tweede helft
90+7'
De ref grijpt in: Chris Wood (Nottingham Forest) deelde een duw uit.
90+5'
De poging wordt gered door Ederson (Manchester City), die geen rebound weggeeft.
90+5'
Willy Boly (Nottingham Forest) haalt uit...
90+5'
Morgan Gibbs-White neemt de hoekschop voor Nottingham Forest. Hij dropt de bal centraal voor doel.
90+5'
Redding van Ederson (Manchester City), die de bal al duikend kan pareren.
90+5'
Anthony Elanga (Nottingham Forest) haalt uit...
90+3'
Manchester City
90+3'
Nottingham Forest
90+3'
Gonzalo Montiel (Nottingham Forest) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jack Grealish (Manchester City).
90+2'
Vrije trap voor Manchester City. Moussa Niakhaté (Nottingham Forest) hield Erling Haaland vast en dat had de scheidsrechter gezien.
90+1'
Kalvin Phillips (Manchester City) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Divock Origi (Nottingham Forest).
90+1'
7 - extra time
Er komen 7 minuten extra tijd bij.
87'
wissel
Manchester City
85'
Willy Boly (Nottingham Forest) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Erling Haaland (Manchester City).
84'
Callum Hudson-Odoi (Nottingham Forest) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Nathan Aké (Manchester City).
84'
Divock Origi (Nottingham Forest) kan aanleggen, maar zijn schot wordt afgeblokt.
81'
Nottingham Forest