Ga naar de inhoud
Gabriel Martinelli, maker van de 0-1 en de 0-2.
Premier League klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Manchester City933829369926
2Liverpool923828289426
3Chelsea7438216117633
4Tottenham Hotspur7138221156940
5Arsenal6938221336148
6Manchester United58381612105757
7West Ham United5638161486051
8Leicester City52381414106259
9Brighton & Hove Albion51381211154244
10Wolverhampton Wanderers5138151763843
11Newcastle United49381315104462
12Crystal Palace48381112155046
13Brentford4638131874856
14Aston Villa4538131965254
15Southampton4038916134367
16Everton3938112164366
17Leeds United3838918114279
18Burnley3538717143453
19Watford233862753477
20Norwich City223852672384
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Manchester City471915225815
2Liverpool49191504499
3Chelsea34199373722
4Tottenham Hotspur401913513819
5Arsenal411913423517
6Manchester United351910453222
7West Ham United32199553326
8Leicester City341910543423
9Brighton & Hove Albion22195771923
10Wolverhampton Wanderers24197932025
11Newcastle United30198562627
12Crystal Palace29197482717
13Brentford24197932221
14Aston Villa23196852929
15Southampton25196672324
16Everton29199822725
17Leeds United18194961938
18Burnley21195861825
19Watford81921521746
20Norwich City121931331243
ploegptnmm+m-m=d+d-
1Manchester City461914144111
2Liverpool431913244517
3Chelsea401912343911
4Tottenham Hotspur31199643121
5Arsenal28199912631
6Manchester United23196852535
7West Ham United24197932725
8Leicester City18194962836
9Brighton & Hove Albion29197482321
10Wolverhampton Wanderers27198831818
11Newcastle United191951041835
12Crystal Palace19194872329
13Brentford22196942635
14Aston Villa221971112325
15Southampton151931062043
16Everton101921341641
17Leeds United20195952341
18Burnley14192981628
19Watford151941231731
20Norwich City101921341141
Leeds UnitedArsenal
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
André Marriner
stadion
Elland Road
toeschouwers
36166

Arsenal wervelt voorbij Leeds in enige Premier League-wedstrijd van de dag

 za 18 december 2021 21:39
  1. 18:45 - Doelpunt - Gabriel Martinelli (0 - 1)
  1. 56' - Geel - Stuart Dallas
  2. 86' - Geel - Granit Xhaka
Premier League - speeldag 18 - 18/12/21 - 18:30
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
18:45
Gabriel Martinelli
0 - 1
Gabriel Martinelli
18:45

De enige Premier League-wedstrijd van vandaag heeft een vlotte zege voor Arsenal opgeleverd. Gabriele Martinelli effende het pad voor de Gunners met twee doelpunten. Sambi Lokonga was er door een coronabesmetting niet bij in Leeds. 

Na de 0 op 6 van begin december heeft Arsenal zich goed herpakt in de Premier League. Het won vandaag voor de derde keer op een rij en is daardoor steviger vierde in de stand.

 

Het was de enige PL-wedstrijd van de dag, alle anderen werden door coronabesmettingen bij de clubs uitgesteld. 

 

Ook Arsenal ontsnapt niet aan het virus. Sambi Lokonga testte vlak voor het afreizen naar Leeds positief en bleef in Londen.

 

Zonder Lokonga was de wedstrijd al na een halfuur gespeeld. Martinelli zorgde met twee goals voor de vroege voorsprong. Saka maakte het nog voor de rust helemaal af met een afgeweken bal.

Lees ook:
De goals op een rij:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Fase per fase
90+1'
3 - extra time
Er komen 3 minuten extra tijd bij.
89'
Gabriel (Arsenal) trapt met zijn rechtervoet op doel, maar zijn schot gaat naast.
88'
De ref grijpt in: Robin Koch (Leeds United) deelde een duw uit.
86'
85'
Sam Greenwood (Leeds United) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Granit Xhaka (Arsenal).
80'
Robin Koch (Leeds United) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op de tegenstander.
77'
Crysencio Summerville (Leeds United) trapt met zijn rechtervoet op doel, maar zijn schot gaat naast.
76'
Tyler Roberts (Leeds United) kan aanleggen met zijn rechtervoet, maar zijn schot wordt afgeblokt.
72'
De poging wordt gered door Aaron Ramsdale (Arsenal). De keeper ging goed plat en kon de bal klemmen.
72'
Tyler Roberts (Leeds United) haalt uit met zijn rechter...
68'
Bukayo Saka (Arsenal) trapt met zijn linkervoet op doel, maar zijn schot gaat naast.
67'
Bukayo Saka (Arsenal) kan aanleggen met zijn linkervoet, maar zijn schot wordt afgeblokt.
66'
De ref fluit voor een fout, Gabriel Martinelli (Arsenal) heeft hands gemaakt.
62'
De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Gabriel Martinelli (Arsenal) stond buitenspel.
59'
Tyler Roberts (Leeds United) trapt met zijn linkervoet op doel, maar zijn schot gaat naast.
56'
Leeds United
54'
Raphinha (Leeds United) trapt met zijn linkervoet op doel, maar zijn schot gaat naast.
52'
Arsenal krijgt een vrije trap. Joe Gelhardt (Leeds United) haalde Takehiro Tomiyasu onderuit.