- 39' - Verv. Jóhann Berg Gudmundsson door Robbie Brady
- 16' - Geel - Ruben Loftus-Cheek
- 78' - Verv. Kenny Tete door Antonee Robinson
- 67' - Verv. Bobby Decordova-Reid door Ivan Cavaleiro
- 65' - Verv. Robbie Brady door Josh Brownhill
- 61' - Verv. Mario Lemina door André Zambo Anguissa
- 52' - Doelpunt - Ashley Barnes (1 - 1)
- 49' - Doelpunt - Ola Aina (0 - 1)
- 46' - Geel - Robbie Brady
Premier LeagueSpeeldag 1717-02-2021 19:00
Fase per fase
- tweede helft, minuut 94 match afgelopen
- Jack Cork (Burnley) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Alphonse Aréola (Fulham). tweede helft, minuut 92.Jack Cork (Burnley) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Alphonse Aréola (Fulham).
- Dwight McNeil neemt de hoekschop voor Burnley. Hij dropt de bal centraal voor doel. tweede helft, minuut 92.Dwight McNeil neemt de hoekschop voor Burnley. Hij dropt de bal centraal voor doel.
- Joachim Andersen (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jay Rodriguez (Burnley). tweede helft, minuut 91.Joachim Andersen (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jay Rodriguez (Burnley).
- Er komen 3 minuten extra tijd bij. tweede helft, minuut 91.
3 - extra time
Er komen 3 minuten extra tijd bij. - Ademola Lookman (Fulham) trapt met zijn rechtervoet op doel, maar zijn schot gaat naast. tweede helft, minuut 90.Ademola Lookman (Fulham) trapt met zijn rechtervoet op doel, maar zijn schot gaat naast.
- Ademola Lookman (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op James Tarkowski (Burnley). tweede helft, minuut 87.Ademola Lookman (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op James Tarkowski (Burnley).
- Ruben Loftus-Cheek (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jack Cork (Burnley). tweede helft, minuut 86.Ruben Loftus-Cheek (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jack Cork (Burnley).
- De poging wordt gered door Nick Pope (Burnley), die geen rebound weggeeft. tweede helft, minuut 86.De poging wordt gered door Nick Pope (Burnley), die geen rebound weggeeft.
- Ademola Lookman (Fulham) haalt uit met zijn linker... tweede helft, minuut 86.Ademola Lookman (Fulham) haalt uit met zijn linker...
- Kevin Long (Burnley) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Ademola Lookman (Fulham). tweede helft, minuut 80.Kevin Long (Burnley) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Ademola Lookman (Fulham).
- tweede helft, minuut 78. Vervanging bij Fulham, Antonee Robinson erin, Kenny Tete eruit
- Ruben Loftus-Cheek (Fulham) zet zijn hoofd tegen de bal, maar hij kan niet kadreren. tweede helft, minuut 78.Ruben Loftus-Cheek (Fulham) zet zijn hoofd tegen de bal, maar hij kan niet kadreren.
- Josh Brownhill (Burnley) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Ademola Lookman (Fulham). tweede helft, minuut 77.Josh Brownhill (Burnley) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Ademola Lookman (Fulham).
- Kenny Tete (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jay Rodriguez (Burnley). tweede helft, minuut 76.Kenny Tete (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jay Rodriguez (Burnley).
- Harrison Reed (Fulham) kan aanleggen met zijn rechtervoet, maar zijn schot wordt afgeblokt. tweede helft, minuut 76.Harrison Reed (Fulham) kan aanleggen met zijn rechtervoet, maar zijn schot wordt afgeblokt.
- De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Ashley Barnes (Burnley) stond buitenspel. tweede helft, minuut 75.De vlag van de lijnrechter gaat de hoogte in: Ashley Barnes (Burnley) stond buitenspel.
- Tosin Adarabioyo (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jay Rodriguez (Burnley). tweede helft, minuut 74.Tosin Adarabioyo (Fulham) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Jay Rodriguez (Burnley).
- De poging wordt gered door Nick Pope (Burnley). De keeper ging goed plat en kon de bal klemmen. tweede helft, minuut 71.De poging wordt gered door Nick Pope (Burnley). De keeper ging goed plat en kon de bal klemmen.
- Josh Maja (Fulham) haalt uit met zijn linker... tweede helft, minuut 71.Josh Maja (Fulham) haalt uit met zijn linker...