Ga naar de inhoud
Bayern München was niet op de afspraak in Mainz.
Bayern München was niet op de afspraak in Mainz.
Bundesliga klassement
ploegptnmm+m-m=d+d-
1FC Bayern München783424469944
2RB Leipzig653419786032
3Borussia Dortmund6434201047546
4VfL Wolfsburg6134177106137
5Eintracht Frankfurt6034166126953
6Bayer 04 Leverkusen52341410105339
71. FC Union Berlin5034128145043
8Borussia Mönchengladbach49341311106456
9VfB Stuttgart4534121395655
10SC Freiburg4534121395252
11TSG 1899 Hoffenheim43341113105254
121. FSV Mainz 053934101593956
13FC Augsburg3634101863654
14Hertha BSC3534815114152
15Arminia Bielefeld353491782652
161. FC Köln333481793460
17Werder Bremen3134717103657
18FC Schalke 04163432472586
ploegptnmm+m-m=d+d-
1FC Bayern München431713046421
2RB Leipzig371711242913
3Borussia Dortmund351711424020
4VfL Wolfsburg341710343216
5Eintracht Frankfurt371710073720
6Bayer 04 Leverkusen29178453422
71. FC Union Berlin32178183218
8Borussia Mönchengladbach28178543219
9VfB Stuttgart21175662726
10SC Freiburg27177463323
11TSG 1899 Hoffenheim27178633224
121. FSV Mainz 0516174941626
13FC Augsburg22176742125
14Hertha BSC20175752126
15Arminia Bielefeld20176921323
161. FC Köln14173952031
17Werder Bremen14173951628
18FC Schalke 04121731131434
ploegptnmm+m-m=d+d-
1FC Bayern München351711423523
2RB Leipzig28178543119
3Borussia Dortmund29179623526
4VfL Wolfsburg27177462921
5Eintracht Frankfurt23176653233
6Bayer 04 Leverkusen23176651917
71. FC Union Berlin18174761825
8Borussia Mönchengladbach21175663237
9VfB Stuttgart24177732929
10SC Freiburg18175931929
11TSG 1899 Hoffenheim16173772030
121. FSV Mainz 0523176652330
13FC Augsburg141741121529
14Hertha BSC15173862026
15Arminia Bielefeld15173861329
161. FC Köln19175841429
17Werder Bremen17174852029
18FC Schalke 0441701341152
1. FSV Mainz 05FC Bayern München
wisselspelers
coaches
scheidsrechter
Harm Osmers
stadion
MEWA ARENA

Nog geen bierdouches voor inspiratieloos Bayern: Mainz stelt titelfeest uit

 za 24 april 2021 18:06
1. FSV Mainz 05
einde
2-1
FC Bayern München
  1. 37' - Doelpunt - Robin Quaison (2 - 0)
  2. 42' - Geel - David Alaba
  1. 73' - Geel - Robert Lewandowski
  2. 87' - Geel - Danny da Costa
Bundesliga - speeldag 31 - 24/04/21 - 15:30
timeiconplayerhomeTimehomeIconhomePlayerscoreawayPlayerawayIconawayTime
37'
Robin Quaison
37'
Robin Quaison
2 - 0

In de Bundesliga heeft Bayern München niet present getekend op de eerste titelafspraak. De Rekordmeister kon zich in Mainz verzekeren van een 9e titel op rij, maar kwam bijzonder slap voor de dag en verloor verdiend met 2-1. Het bier blijft dus nog even in de koelkast.

Mainz duwt titelfeest van Bayern de kop in

Bayern ging vandaag op recordjacht en kon zich voor de 9e (!) keer op rij tot kampioen van Duitsland kronen. De Duitse grootmacht moest eerst voorbij Mainz, op papier een gemakkelijke opdracht ...

 

Maar daar besliste Burkardt al snel anders over. De spits zette het titelfeest al na 3 minuten "on hold". Het waarschuwingsschot was gegeven, maar Bayern schoot nooit wakker in de eerste helft.

 

Integendeel, Mainz had bloed geroken en ging gretig op zoek naar de doodsteek. Ze domineerden de rest van de eerste 45 minuten en zetten vlak voor de rust de kers op de taart via Quaison.

 

Het was even de ogen uitwrijven, maar Mainz stond aan de rust met 0-2 voor tegen Bayern. Het zag ernaar uit dat de Rekordmeister het titelfeestje zou moeten uitstellen ...

Bayern wacht te lang met de aansluitingstreffer

Flick had duidelijk geen oppas voor volgende week voorzien. Hij gooide er aan de rust dan maar drie nieuwe krachten in. Choupo-Moting, Musiala en Kouassi moesten voor de ommekeer zorgen.

 

Bayern probeerde wel, maar het miste hen vandaag wat aan vernuft om de rode muur van Mainz te slopen. Lewandowski scoorde in de laatste minuut nog een eerredder, maar dat was niet meer dan een pleister op een houten been.

 

Mainz was vandaag simpelweg de betere ploeg en profiteerde van de offday van hun tegenstander. Toch is Bayern München goed op weg naar de 9e titel op rij. 

 

Lewandowski en co kunnen morgen zelfs al vanuit hun zetel kampioen worden als Leipzig voor de bijl gaat tegen Stuttgart.

Bekijk de doelpunten hier:
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Hier staat ingevoegde content uit een social media netwerk dat cookies wil schrijven of uitlezen (𝕏). U heeft hiervoor geen toestemming gegeven.
Fase per fase
90+6'
Einde: 2-1!

Bayern München gaat de boot in tegen Mainz. Het titelfeest zal nog wat uitgesteld moeten worden. 

90+5' tweede helft
90+5'
Doelpunt Bayern München: 2-1!

Daar is Lewandowski dan toch. Hij krijgt de bal cadeau van Hack en komt alleen voor de goal. Hij werkt koelbloedig af. Een pleister op een houten been ...

90+3'
Thomas Müller (FC Bayern München) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Robin Zentner (1. FSV Mainz 05).
90+2'
Robert Glatzel (1. FSV Mainz 05) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op de tegenstander.
90+2'
Joshua Kimmich (FC Bayern München) kan aanleggen met zijn rechtervoet, maar zijn schot wordt afgeblokt.
90+1'
4 - extra time
Er komen 4 minuten extra tijd bij.
90'
De bal gaat over de achterlijn in hoekschop. Die wordt genomen door Danny Latza (1. FSV Mainz 05), maar zijn voorzet is te kort en wordt weggewerkt.
90'
extra time
89'
Jamal Musiala (FC Bayern München) zet zijn hoofd tegen de bal, maar hij kan niet kadreren.
88'

De tijd dringt voor Bayern. Kunnen ze nog een aansluitingstreffer maken? 

87'
1. FSV Mainz 05
87'
FC Bayern München krijgt een vrije trap. Danny da Costa (1. FSV Mainz 05) haalde Alphonso Davies onderuit.
87'
Jamal Musiala (FC Bayern München) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op de tegenstander.
84'
Tanguy Nianzou (FC Bayern München) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op Robert Glatzel (1. FSV Mainz 05).
84'
Robert Glatzel (1. FSV Mainz 05) wordt teruggefloten door de scheidsrechter. Hij ging te fors in op de tegenstander.
83'

Boateng toont even zijn vista. Hij verstuurt een knap balletje naar Lewandowski die in de ruimte duikt. De spits moet afrekenen met een vreemde bots. Hij probeert het nog met een hakje, maar de bal vliegt langs de verkeerde kant van de paal over de achterlijn.

81'
Leandro Barreiro (1. FSV Mainz 05) trapt met zijn linkervoet op doel, maar zijn schot gaat naast.