• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend
    ,

    Eerste Provinciale Oost-Vlaanderen klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Racing Bambrugge221072121912
    2SK Lochristi2110730251510
    3Eendracht Zele201062216115
    4KVK Ninove2010505271017
    5Excelsior Mariakerke181052326197
    6Appelterre-Eichem171053219118
    7Eendracht Elene-Grotenberge151043316124
    8Eendracht Aalter141044218144
    9Jong Zulte14104422124-3
    10Dendermonde13104511923-4
    11HO Kalken10103611416-2
    12KVE Drongen10102441214-2
    13VK Adegem8102621325-12
    14KVV Ardennen8102621224-12
    15KSV Sottegem7102711430-16
    16Sparta Waasmunster710271824-16
    ,

    eerste provinciale Oost-Vlaanderen: eerste periodeeerste provinciale Oost-Vlaanderen: eerste periode klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Racing Bambrugge221072121912
    2SK Lochristi2110730251510
    3Eendracht Zele201062216115
    4KVK Ninove2010505271017
    5Excelsior Mariakerke181052326197
    6Appelterre-Eichem171053219118
    7Eendracht Elene-Grotenberge151043316124
    8Eendracht Aalter141044218144
    9Jong Zulte14104422124-3
    10Dendermonde13104511923-4
    11HO Kalken10103611416-2
    12KVE Drongen10102441214-2
    13VK Adegem8102621325-12
    14KVV Ardennen8102621224-12
    15KSV Sottegem7102711430-16
    16Sparta Waasmunster710271824-16
    ,

    eerste provinciale Oost-Vlaanderen: tweede periodeeerste provinciale Oost-Vlaanderen: tweede periode klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1VK Adegem31100404
    2KVK Ninove31100303
    3KVV Ardennen31100422
    4HO Kalken31100312
    5Jong Zulte31100312
    6Eendracht Aalter31100321
    7SK Lochristi31100211
    8Racing Bambrugge31100101
    9Eendracht Zele0101023-1
    10Excelsior Mariakerke0101012-1
    11KSV Sottegem0101001-1
    12Dendermonde0101024-2
    13Eendracht Elene-Grotenberge0101013-2
    14KVE Drongen0101013-2
    15Sparta Waasmunster0101003-3
    16Appelterre-Eichem0101004-4
    ,

    eerste provinciale Oost-Vlaanderen: derde periodeeerste provinciale Oost-Vlaanderen: derde periode klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Appelterre-Eichem00000000
    2Dendermonde00000000
    3Eendracht Aalter00000000
    4Eendracht Elene-Grotenberge00000000
    5Eendracht Zele00000000
    6Excelsior Mariakerke00000000
    7HO Kalken00000000
    8Jong Zulte00000000
    9KSV Sottegem00000000
    10KVE Drongen00000000
    11KVK Ninove00000000
    12KVV Ardennen00000000
    13Racing Bambrugge00000000
    14SK Lochristi00000000
    15Sparta Waasmunster00000000
    16VK Adegem00000000