• home
  • video
  • pas verschenen

    Derde Amateur B (V)

    derde amateur b (v)derde amateur b (v) klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Lyra-Lierse48221426431825
    2City Pirates Antwerpen4222136337289
    3Heur Tongeren42221246392415
    4KFC Houtvenne41221138432716
    5KFC Sint-Lenaarts3522958543222
    6KAC Betekom332285938362
    7Esperanza Pelt32221010236360
    8Eendracht Termien32229853637-1
    9Zwarte Leeuw2822810441365
    10KFC Turnhout272255123536-1
    11KVK Wellen26217952936-7
    12Witgoor Dessel262271052835-7
    13KVK Beringen262271052734-7
    14FC Helson182241262643-17
    15Bilzerse-Waltwilder162241443247-15
    16VK Linden92131801554-39

    derde amateur b (v): 1e periodederde amateur b (v): 1e periode klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Lyra-Lierse2310712241014
    2KFC Sint-Lenaarts211061327918
    3Heur Tongeren201062218126
    4City Pirates Antwerpen191063118144
    5Esperanza Pelt171053220128
    6KFC Houtvenne171041517116
    7Eendracht Termien15104331517-2
    8KAC Betekom14103251516-1
    9KFC Turnhout121010913121
    10KVK Beringen11103521213-1
    11Zwarte Leeuw9102531619-3
    12KVK Wellen910253916-7
    13FC Helson9102531422-8
    14Witgoor Dessel8102621423-9
    15Bilzerse-Waltwilder7102711523-8
    16VK Linden610280826-18

    derde amateur b (v): 2e periodederde amateur b (v): 2e periode klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Lyra-Lierse221060415510
    2City Pirates Antwerpen201062217107
    3KFC Houtvenne181052322157
    4Heur Tongeren181052315105
    5KVK Wellen171053219181
    6Zwarte Leeuw161054123158
    7KFC Turnhout151043319190
    8Witgoor Dessel141044211101
    9Eendracht Termien131045118180
    10KFC Sint-Lenaarts131033423185
    11KAC Betekom131033416151
    12Esperanza Pelt12104601421-7
    13Bilzerse-Waltwilder9102531419-5
    14FC Helson9102531116-5
    15KVK Beringen9102531019-9
    16VK Linden310190726-19

    derde amateur b (v): 3e periodederde amateur b (v): 3e periode klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1KVK Beringen62200523
    2KFC Houtvenne62200413
    3KAC Betekom62200752
    4Heur Tongeren42101624
    5Eendracht Termien42101321
    6Witgoor Dessel42101321
    7Lyra-Lierse32110431
    8Zwarte Leeuw32110220
    9Esperanza Pelt3211023-1
    10City Pirates Antwerpen3211024-2
    11KFC Sint-Lenaarts1201145-1
    12KVK Wellen0101012-1
    13Bilzerse-Waltwilder0202035-2
    14KFC Turnhout0202035-2
    15VK Linden0101002-2
    16FC Helson0202015-4