• home
  • video
  • pas verschenen

    Derde Afdeling VV A

    3e Afdeling VV A klassement

      PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 42101413
    2KSV Oostkamp 42101642
    3Tempo Overijse 42101532
    4FC Lebbeke 42101431
    5Torhout 32110541
    6Vigor Wuitens Hamme 32110440
    7SV Anzegem 32110220
    8Racing Bambrugge 32110110
    9Sint-Niklaas 3211035-2
    10Wolvertem Merchtem 3211035-2
    11KFC Voorde-Appelterre 22002440
    12KFC Eppegem 11001220
    13KFC Rhodienne-De Hoek 1201145-1
    14Svelta Melsele 1201123-1
    15KVC Jong Lede 1201112-1
    16SK Lochristi 0101024-2

    derde amateur a (v): 1e periodederde amateur a (v): 1e periode klassement

      PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 42101413
    2KSV Oostkamp 42101642
    3Tempo Overijse 42101532
    4FC Lebbeke 42101431
    5Torhout 32110541
    6Vigor Wuitens Hamme 32110440
    7SV Anzegem 32110220
    8Racing Bambrugge 32110110
    9Sint-Niklaas 3211035-2
    10Wolvertem Merchtem 3211035-2
    11KFC Voorde-Appelterre 22002440
    12KFC Eppegem 11001220
    13KFC Rhodienne-De Hoek 1201145-1
    14Svelta Melsele 1201123-1
    15KVC Jong Lede 1201112-1
    16SK Lochristi 0101024-2

    derde afdeling VV A periode 2derde afdeling VV A periode 2 klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 00000000
    2FC Lebbeke 00000000
    3KFC Eppegem 00000000
    4KFC Rhodienne-De Hoek 00000000
    5KFC Voorde-Appelterre 00000000
    6KSV Oostkamp 00000000
    7KVC Jong Lede 00000000
    8Racing Bambrugge 00000000
    9Sint-Niklaas 00000000
    10SK Lochristi 00000000
    11SV Anzegem 00000000
    12Svelta Melsele 00000000
    13Tempo Overijse 00000000
    14Torhout 00000000
    15Vigor Wuitens Hamme 00000000
    16Wolvertem Merchtem 00000000

    derde afdeling VV A periode 3derde afdeling VV A periode 3 klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 00000000
    2FC Lebbeke 00000000
    3KFC Eppegem 00000000
    4KFC Rhodienne-De Hoek 00000000
    5KFC Voorde-Appelterre 00000000
    6KSV Oostkamp 00000000
    7KVC Jong Lede 00000000
    8Racing Bambrugge 00000000
    9Sint-Niklaas 00000000
    10SK Lochristi 00000000
    11SV Anzegem 00000000
    12Svelta Melsele 00000000
    13Tempo Overijse 00000000
    14Torhout 00000000
    15Vigor Wuitens Hamme 00000000
    16Wolvertem Merchtem 00000000