• home
  • video
  • pas verschenen

    Derde Afdeling VV A

    3e Afdeling VV A klassement

      PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 104301725
    2FC Lebbeke 84202954
    3Tempo Overijse 73201734
    4KSV Oostkamp 742111082
    5SK Lochristi 63210862
    6Racing Bambrugge 6422034-1
    7Torhout 44121880
    8Vigor Wuitens Hamme 43111440
    9SV Anzegem 4412135-2
    10Wolvertem Merchtem 4412169-3
    11Sint-Niklaas 3211035-2
    12KFC Voorde-Appelterre 33003550
    13KFC Eppegem 22002330
    14KVC Jong Lede 2301212-1
    15KFC Rhodienne-De Hoek 1302146-2
    16Svelta Melsele 14031410-6

    derde amateur a (v): 1e periodederde amateur a (v): 1e periode klassement

      PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 104301725
    2FC Lebbeke 84202954
    3Tempo Overijse 73201734
    4KSV Oostkamp 742111082
    5SK Lochristi 63210862
    6Racing Bambrugge 6422034-1
    7Torhout 44121880
    8Vigor Wuitens Hamme 43111440
    9SV Anzegem 4412135-2
    10Wolvertem Merchtem 4412169-3
    11Sint-Niklaas 3211035-2
    12KFC Voorde-Appelterre 33003550
    13KFC Eppegem 22002330
    14KVC Jong Lede 2301212-1
    15KFC Rhodienne-De Hoek 1302146-2
    16Svelta Melsele 14031410-6

    derde afdeling VV A periode 2derde afdeling VV A periode 2 klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 00000000
    2FC Lebbeke 00000000
    3KFC Eppegem 00000000
    4KFC Rhodienne-De Hoek 00000000
    5KFC Voorde-Appelterre 00000000
    6KSV Oostkamp 00000000
    7KVC Jong Lede 00000000
    8Racing Bambrugge 00000000
    9Sint-Niklaas 00000000
    10SK Lochristi 00000000
    11SV Anzegem 00000000
    12Svelta Melsele 00000000
    13Tempo Overijse 00000000
    14Torhout 00000000
    15Vigor Wuitens Hamme 00000000
    16Wolvertem Merchtem 00000000

    derde afdeling VV A periode 3derde afdeling VV A periode 3 klassement

     PloegPTNMM+M-M=D+D-D+/-
    1Avanti Stekene 00000000
    2FC Lebbeke 00000000
    3KFC Eppegem 00000000
    4KFC Rhodienne-De Hoek 00000000
    5KFC Voorde-Appelterre 00000000
    6KSV Oostkamp 00000000
    7KVC Jong Lede 00000000
    8Racing Bambrugge 00000000
    9Sint-Niklaas 00000000
    10SK Lochristi 00000000
    11SV Anzegem 00000000
    12Svelta Melsele 00000000
    13Tempo Overijse 00000000
    14Torhout 00000000
    15Vigor Wuitens Hamme 00000000
    16Wolvertem Merchtem 00000000