Olympische Spelen - programma livestreams

    zondag 25 juli

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    2 u handbal: Japan-Nederland (v) 2.30 u hockey: Groot-Brittannië-Duitsland (m) 1.30 u skateboarden: heats street (m) 3.30 u zwemmen: halve finales en finales
    4 u judo: -52kg (v) 4.30 u 3x3 basketbal: Rusland-België en Polen-Servië 5.25 u skateboarden: finale street (m) 6 u wielrennen: wegrit vrouwen
    8 u duiken: finale 3m (v) 5.30u Taekwondo: -57kg (v) en -68kg (m) 8 u 3x3 basketbal: China-Letland en Servië-België 7 u Okiru
    10 u judo: eindfase -52kg (v) + 66kg (m) 7 u wielrennen: wegrit (v) 10 u voetbal: Brazilië - Ivoorkust (m) 7.45 u Studio Tokio
        8.10 u turnen: kwalificaties vrouwen 14 u basketbal: Frankrijk - VS (m) 8 u wielrennen: wegrit vrouwen
        10.05 u  turnen: kwalificaties vrouwen     12 u zwemmen: reeksen met Fanny Lecluyse
        12 u zwemmen: reeksen     13.20 u turnen: kwalificaties met Nina Derwael
        14.15 u hockey: Zuid-Afrika - Nederland (v)        

    maandag 26 juli

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    3.30 u zwemmen: finales en halve finales 3.15 u 3x3 basketbal (v): Japan-China en Mongolië-Roemenië 1.30 u skateboard (v): reeksen street 0 u triatlon (m)
    6.40 u basketbal (m): Argentinië - Slovenië 4.35 u 3x3 basketbal (m): België-China  3.58 u skateboard (v): reeks 4 met Lore Bruggeman en finale 2.30 u hockey (m): Duitsland-België
    9.15 u boogschieten (m): teamfinale boogschieten 5.25 u surfen (m): reeksen 7.35 u zeilen: laser radial race 3 en 4 4.15 u zwemmen: finales
    11.20 u waterpolo (v): Australië-Nederland 7.20 u volleybal (m): Polen-Italië 10.55 u 3x3 basketbal (v): Italië-VS 7 u Okiru
    13 u beachvolleybal (v): Japan-Duitsland 12 u zwemmen: reeksen met Louis Croenen 11.40 u 3x3 basketbal (m): Nederland-België en Polen-China 7.45 u Studio Tokyo
    14 u beachvolleybal (v): Zwitserland-Nederland 13 u tafeltennis: finales dubbel gemengd 14.15 u hockey: Duitsland-India (v) 8 u mountainbike (m)
    15 u beachvolleybal (m): Noorwegen-Spanje         11.40 u 3x3 basketbal: Nederland-België
                12 u turnen (m): teamfinale
                15 u volleybal (m): Brazilië-Argentinië

    dinsdag 27 juli

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    1.45 u surfen: kwartfinales mannen en vrouwen 2u beachvolleybal: VS-Spanje 3u basketbal (v): Japan-Frankrijk 0 u triatlon: vrouwen
    4 u judo (m): -81 kilogram 3 u beachvolleybal (m): Japan-Italië 5 u zeilen: 49er FX  3.30 u zwemmen: halve finales en finales
    5.40 u  badminton (v): Lianne Tan-Thet Htar Thuzar 4 u beachvolleybal (v): Canada-Argentinië 8 u duiken (v): finale 10m plank 5.30 u  judo
    7.30 u kajak slalom (v): halve finales en finale 5.15 u hockey (m): Duitsland - Groot-Brittannië 10 u voetbal (v): VS-Australië 8 u mountainbike: vrouwen
    11.25 u hockey (m): België-Zuid-Afrika 7.40 u 3x3 basketbal (m): België-Polen 12 u zwemmen: reeksen 10.20 u basketbal (v): Australië - België
    13.25 u 3x3 basketbal (v+m): kwartfinales 8.05 u 3x3 basketbal (m): China-Japan 14 u basketbal (v): Puerto Rico-China 12.45 u turnen (v): teamfinale met België
        10 u judo (v+m): eindfases -63kg en -81kg        
        13.30 u voetbal (v): Nederland-China        
                   
                   

    woensdag 28 juli

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    2.40 u badminton (v): Lianne Tan-Tunjung 2.15 u roeien: finales en halve finales 2u handbal: Denemarken-Bahrein 3.25 u zwemmen: finales en halve finales
    4.30 u wielrennen (v): tijdrit 6.50 u  kajak slalom (m): K1 reeks 1 met De Coster 4 u beachvolleybal (v): Brazilië-Letland 5.35 u wielrennen (v): tijdrit
    6.35 u basketbal (m): VS - Iran 8 u duiken (m): finale 3m plank 5.15 u hockey (v): Duitsland-Ierland 6.48 u kajak slalom (m): K1 met De Coster
    9 u boogschieten (v en m) 9 u kajak slalom (m): K1 reeks 2 met De Coster 7 u wielrennen (m): tijdrit 7 u Okiru
    12.15 u turnen (m): individuele allround finale 10 u 3x3 basketbal (v+m): halve finales  10 u judo (v en m): eindfase -70kg en -90kg 7.45 u Studio Tokio
    15 u volleybal (m): Brazilië-Rusland 11.40 u 3x3 basketbal (m): halve finale België-Letland 13.40 u 3x3 basketbal (v en m): finales 8 u wielrennen (m): tijdrit
        13 u voetbal (m): Spanje-Argentinië     11 u rugby sevens (m) finale
                11.40 u 3x3 basketbal (m): België-Letland
                12.20 u zwemmen: reeksen met Lecluyse
                13.45 u turnen (m): finale allround

    donderdag 29 juli

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    3 u hockey (m): België-Canada 2.15 u roeien: halve finales en finales 0.30 u golf (m): eerste ronde 2.45 u roeien: finale met Brys/Van Zandweghe
    5.15 u hockey (m): Nederland-Groot-Brittannië 4.20 u judo (m): -100kg met Toma Nikiforov 3 u BMX: reeksen met Van Hoof 3.30 u zwemmen: finales
    7 u golf (m): eerste ronde 8 u tafeltennis (m): halve finales 5 u golf (m): eerste ronde 4.30 u judo met Toma Nikiforov
    8u tennis (v en m) 10.15 u basketbal (v): Servië-Spanje 6.35 u basketbal (m): Slovenië-Japan 7 u Okiru
    13.55 u basketbal (m): Spanje-Argentinië 12.40 u volleybal (v): Japan-Brazilië 8.30 u waterpolo (m): Kroatië-Montenegro 7.45 u Studio Tokio
        15 u beachvolleybal (m): Brazilië-Nederland 10 u judo: eindfase -78kg en -100kg 12 u zwemmen
            13 u tafeltennis (v): finale en brons enkelspel 12.50 u turnen (v): allroundfinale met Derwael en Verkest
                   
                   

    vrijdag 30 juli

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    2.30 u roeien: finales 2 u beachvolleybal (v): VS-Nederland 0.30 u golf (m): tweede ronde vanaf 2.55 u basketbal (v): België - Puerto Rico
    3.35 u zwemmen: finales 3 u basketbal (v): België-Puerto Rico 3 u BMX: finales   zwemmen: finales
    6.35 u basketbal (v): VS-Japan 5 u zeilen (v): laser radial en 49er FX 5.20 u golf (m): tweede ronde   BMX: finales
    9 u kajak slalom (m): K1 finale 13 u voetbal (v): kwartfinale Nederland-VS 7.45 u trampoline (v): finale   atletiek: reeksen 100m (v)
    10 u judo: eindfase -78kg en -100kg 15 u beachvolleybal (m): Qatar-VS 8.45 u boogschieten (v): halve finales en finale 7 u Okiru en Studio Tokio
    14 u basketbal (v): China-Australië     10 u tennis (m): halve finales vanaf 8 u trampoline, badminton en kajak
            13 u tafeltennis (m): finale en brons enkelspel vanaf 12 u atletiek en zwemmen
                14.15 u hockey (m): België-Groot-Brittannië

    zaterdag 31 juli

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    2.30 u golf (m): derde ronde 2 u atletiek: reeksen met Belgen 2 u beachvolleybal (v): Brazilië-VS 0.30 u triatlon: mixed relay met België
    3.28 u zwemmen: finales en halve finales 4.45 u hockey (v): Argentinië-Australië 3 u BMX freestyle: kwalificaties park 2.30 u atletiek en zwemmen
    4.55 u golf (m): derde ronde 7.45 u boogschieten (m): kwartfinales tot finale 5.25 u zeilen (m): 49er  7 u Okiru en Studio Tokio
    8 u tennis (m): Djokovic-Carreno-Busta voor brons 10 u voetbal (m): kwartfinale Spanje-Ivoorkust  7.50 u trampoline (m): finale 8 u trampoline, tennis en boogschieten
    11.30 u hockey (v): Duitsland-Nederland 12.30 u schermen (v): teamcompetitie sabel 8.30 u waterpolo (m): Kroatië-Servië 12 u atletiek en basketbal
    14.30 u handbal (v): Noorwegen-Nederland 14 u basketbal (m): VS-Tsjechië 10.30 u rugby sevens (v): brons en finale    
            14.45 u volleybal (v): China-Italië     

    zondag 1 augustus

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    3 u golf (m): dag 4 2 u paardensport: cross-country (eventing) 3.10 u BMX: finales freestyle park 3.25 u zwemmen en atletiek
    3.40 u atletiek (m): reeksen 400m met Sacoor en Kevin Borlée 3.30 u zwemmen: finales 6 u beachvolleybal (m): Qatar-VS in 1/8e finales 5u bmx freestyle, golf en hockey
    4.32 u golf (m): dag 4 5 u hockey (m): kwartfinale Australië-Nederland 7 u beachvolleybal (v): Rusland-Letland 1/8e finales 7 u Okiru en Studio Tokio
    10.30 u basketbal (m): Slovenië-Spanje 7.30 u zeilen (m): medaillerace laser 8.30 u waterpolo (v): Nederland-Canada 8 u zeilen met Emma Plasschaert
    12.10 u atletiek: halve finales met Crestan en Zagré en finales 8.30 u zeilen (v): medaillerace laser radial met Plasschaert 10 u turnen: toestelfinales  10u turnen: finales
    15 u volleybal (m): VS-Argentinië 11.20 u hockey (m): kwartfinale België-Spanje 15 u beachvolleybal (m): Noorwegen-Nederland in 1/8e finales 11.20 u hockey: België-Spanje
        14 u hockey (m): kwartfinale India-Groot-Brittannië     12.25 u turnen: finale met Nina Derwael
                14 u atletiek
                   

    maandag 2 augustus

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    2.30 u kajak sprint: reeksen met Peters en Broekx/Peters 2.30 u hockey (v): kwartfinale Duitsland-Argentinië 2 u beachvolleybal (v): 1/8e finale Cuba-VS 2.35 u atletiek en kajak
    6.50 u badminton (v): finale enkelspel 4.50 u gewichtheffen (v): +87kg met Vanbellinghen 3 u beachvolleybal (v): 1/8e finale Canada-Spanje 6 u badminton
    10 u turnen: toestelfinales 7 u beachvolleybal (m): 1/8e finale Rusland-Chili 4 u volleybal (v): VS-Italië 7 u Okiru en Studio Tokio
    13 u voetbal (v): halve finale Australië-Zweden 8.30 u baanwielrennen: teamsprint en -achtervolging 6.40 u basketbal (v): Frankrijk-VS 8 u baanwielrennen
        11.30 u hockey (v): kwartfinale Nederland-Nieuw-Zeeland 8.30 u waterpolo (m): Spanje-Kroatië 10 u basketbal: Belgian Cats - China
        13.45 u paardensport: jumping in eventing 10 u voetbal (v): halve finale VS-Canada 12 u atletiek
            13 u badminton (m): brons en finale enkelspel    
                   
                   
                   

    dinsdag 3 augustus

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    2 u beachvolleybal (v): kwartfinale Duitsland - VS 2 u atletiek: ochtendsessie 2.30 u kano/kajak sprint: halve finales en finales 2 u atletiek: ochtendsessie
    3 u basketbal (m): kwartfinale Slovenië-Duitsland 5u30 zeilen: medailleraces 6 u volleybal (m): kwartfinale Japan-Brazilië 3.25 u hockey: halve finale India-België
    5 u boksen 10 u voetbal (m): halve finale Mexico-Brazilië 8.30 u tafeltennis (m): kwartfinale Taiwan-Duitsland 4 u atletiek en kajak
    6.40 u basketbal (m): kwartfinale Spanje-VS 12 u hockey (m): halve finale Australië-Duitsland 10.50 u turnen: finales balk en rekstok 7 u Okiru en Studio Tokio
    8.30 u baanwielrennen: teamsprint en -achtervolging 14.30 u volleybal (m): kwartfinale Polen-Frankrijk 13 u paardensport: kwalificaties jumping 8 u duiken (m): 3m
    11 u boksen         10 u turnen: toestelfinales
    13 u voetbal (m): halve finale Japan-Spanje         12.10 u  atletiek: avondsessie
    15 u beachvolleybal (v): kwartfinale Australië-Argentinië            
                   

    woensdag 4 augustus

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    2.30 u kajak/kano: reeksen en kwartfinales 2u skateboarden (v): kwalificaties park 23.30 u openwaterzwemmen (v) 2 u atletiek: tienkamp en zevenkamp
    6.40 u basketbal (v): kwartfinale Australië-VS 5.30 u skatboarden (v): finale park 2 u golf (v): eerste ronde 3.40 u kajak
    8.30 u baanwielrennen: sprint, keirin en achtervolging 7 u boksen: halve finales en finales 3.20 u hockey (v): halve finale Nederland-Groot-Brittannië 6 u skateboarden
    12 u hockey (v): halve finale Argentinië-India 10 u volleybal (v): kwartfinale Servië-Italië 5.20 u golf (v): eerste ronde 7 u Okiru en Studio Tokio
    14 u basketbal (v): kwartfinale Spanje-Frankrijk 12.50 u gewichtheffen (m): +109 kg 6.15 u handbal (v): kwartfinale Noorwegen-Hongarije 8 u baanwielrennen
        15 u beachvolleybal (m): kwartfinale Qatar-Italië 8.30 u zeilen (v): medaillerace 470 10.20 u basketbal (v): België-Japan
            10 u klimsport (v): kwalificaties speed 12 u atletiek
            12 u paardensport: individuele finale jumping    
            14.45 u volleybal (v): kwartfinale Brazilië-Rusland    

    donderdag 5 augustus

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    2 u beachvolleybal (v): halve finale Zwitserland-VS 23.30 u openwaterzwemmen (m) 2 u skateboarden (m): kwalificaties park 2.30 u atletiek en kajak
    3.30 u hockey (m): India-Duitsland voor brons 2.30 u kano/kajak: halve finales en finales 5.30 u skateboarden (m): finale park 6.15 u basketbal
    5.15 u golf (v): tweede ronde 6.15 u basketbal (m): halve finale VS-Australië 7 u boksen: halve finales en finale 7 u Okiru en Studio Tokio
    6 u volleybal (m): halve finale Brazilië-Rusland 8 u duiken (v): 10m 10 u handbal (m): halve finale Frankrijk-Egypte 8 u baanwielrennen met Kenny De Ketele
    8.30 u golf (v): tweede ronde 10.25 u klimsport (m): finale speed 12.30 u tafeltennis (v): teamfinale China-Japan 11.30 u hockey: finale België-Australië
    10 u voetbal (v): Australië-VS voor brons 12 u atletiek     14 u atletiek
    13 u basketbal (m): halve finale  14 u klimsport (m): finale lead        
    14.45 u volleybal (m): halve finale Frankrijk-Argentinië 15 u beachvolleybal (m): halve finale        

    vrijdag 6 augustus

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    22.25 u atletiek (m): 50km snelwandelen 3 u beachvolleybal (v): match voor brons 0.54 u golf (v): derde ronde    
    3.30 u hockey (v): Groot-Brittannië-India voor brons 4.30 u beachvolleybal (v): finale 7 u boksen: halve finales en finales    
    6.40 u basketbal (v): halve finale VS-Servië 6 u volleybal (v): halve finale VS-Servië 10.30 u klimsport (v): finale speed    
    8.30 u baanwielrennen met D'hoore en Kopecky 8.30 u waterpolo (m): halve finale Griekenland-Hongarije 12.30 u tafeltennis (m): teamfinale China-Duitsland    
    12 u moderne vijfkamp (v): laser run 10 u handbal (v): halve finale Frankrijk-Zweden 14.10 u klimsport (v): finale lead    
    13 u basketbal (v): halve finale Japan-Frankrijk 12 u paardensport: kwalificaties team jumping        
                   
                   
                   
                   

    zaterdag 7 augustus

    Livestream Sporza 1 Livestream Sporza 2 Livestream Sporza 3 Livestream Sporza 4 = Eén
    uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd uur sport/wedstrijd
    3 u beachvolleybal (m): Letland-Qatar voor brons 2.30 u kano/kajak: halve finales 23.30 u golf (v): vierde ronde 23 u atletiek (v): marathon
    4.30 u beachvolleybal (m): finale Noorwegen-Rusland 4.30 u kano/kajak: finales 8 u duiken (m): finale 10m 3 u beachvolleybal
    7 u boksen: 4 finales 6.30 u volleybal (m): Brazilië-Argentinië voor brons 9.30 u waterpolo (v): finale VS-Spanje 4.30 u basketbal (m): finale Frankrijk-VS
    8.45 u baanwielrennen met ploegkoers mannen 9 u basketbal (v): Servië-Frankrijk voor brons 12.30 u moderne vijfkamp (m): laser run 7 u Okiru en Studio Tokio
    11.55 u baseball (m): begin finale Japan-VS 12.30 u synchroonzwemmen: teamfinale 13.30 u voetbal (m): finale Brazilië-Spanje 8 u duiken
    12.45 u atletiek: finales 14.15 u volleybal (m): finale Rusland-Frankrijk     10 u baanwielrennen
    14.30 u baseball (m): ontknoping finale Japan-VS         12 u paardensport: jumping teamfinale
                14.30 u atletiek met Belgian Cheetahs en Tornados