hoofdpunten
EK wielrennen
Karl en José fileren de Belgische tactiek: "Een van laatste keren dat De Lie zo voor Van Aert werkt"
Een razend spannend slot met een duidelijke tactische keuze in het Belgische kamp. Arnaud De Lie reed het snot voor zijn ogen in dienst van kopman Wout van Aert. Dat voor zilver, dus fileren commentatoren Karl Vannieuwkerke en José De Cauwer hun aanpak. En ze geven een antwoord op de vraag: "Hadden de rollen van De Lie en Van Aert omgedraaid moeten worden?"
wielrennen
Wielertransfers: Oliver Naesen (33) verlengt bij AG2R Citroën "in een andere rol"
Sinds 1 augustus mogen wielertransfers officieel bekendgemaakt worden. Op deze pagina leest u de deals uit het peloton, ook de contractverlengingen.
Formule 1
Primeur: Max Verstappen kan in Qatar naar de wereldtitel sprinten
Over twee weken in Qatar is het zover. Dan viert Max Verstappen (zo goed als zeker) zijn derde wereldtitel. Normaal gezien heeft hij 's zaterdags in de sprintrace al prijs, een primeur in de Formule 1.
meest gelezen