WK 3x3 in Antwerpen: alles live bij Sporza, bekijk hier het volledige speelschema

    Basketbalfans kregen onlangs al een voorsmaakje in het Centraal Station, het WK vindt plaats op de Groenplaats.

    Antwerpen is deze week in de ban van het WK 3x3 basketbal, dat vandaag begint. Bij Sporza kunt u alle wedstrijden bekijken met livestream. Voor de matchen van de Belgian Cats en de Belgian Lions en de eindfase van het toernooi maken we plaats op Eén, Canvas of het kanaal van Ketnet. Bekijk hier een volledig overzicht van het speelschema.

    dinsdag 21/06
    tijdstip m/v     waar te zien?
    11.00 uur v Duitsland Roemenië livestream
    11.25 uur v Litouwen Japan livestream
    11.55 uur m Nieuw-Zeeland Servië livestream
    12.20 uur m Puerto Rico Brazilië livestream
    12.50 uur v Roemenië China livestream
    14.00 uur v Litouwen Duitsland livestream
    14.25 uur m Frankrijk Nieuw-Zeeland livestream
    14.55 uur m Puerto Rico Servië livestream
    15.20 uur v Japan China livestream
    15.55 uur m Brazilië Frankrijk livestream
    17.05 uur v Nederland Israël Eén/livestream
    17.30 uur m Slovenië België Eén/livestream
    18.05 uur v Canada Chili livestream
    18.30 uur v Spanje Nederland livestream
    19.05 uur m Oostenrijk Egypte livestream
    20.10 uur v Israël Canada livestream
    20.35 uur m Verenigde Staten Oostenrijk livestream
    21.10 uur v Spanje Chili Ketnet/livestream
    21.35 uur m België Egypte Ketnet/livestream
    22.10 uur m Verenigde Staten Slovenië livestream
    woensdag 22/06
    tijdstip m/v     waar te zien?
    11.00 uur v Oostenrijk Brazilië livestream
    11.25 uur m Nederland China livestream
    11.55 uur m Polen Japan livestream
    12.20 uur v Verenigde Staten Nieuw-Zeeland livestream
    12.50 uur v Frankrijk Brazilië livestream
    14.00 uur m China Letland livestream
    14.25 uur v Nieuw-Zeeland Frankrijk livestream
    14.55 uur m Nederland Polen livestream
    15.20 uur v Verenigde Staten Oostenrijk livestream
    15.55 uur m Letland Japan livestream
    17.05 uur m Duitsland Chili Eén/livestream
    17.30 uur v Mongolië België Eén/livestream
    18.00 uur m Mongolië Taiwan livestream
    18.25 uur m Chili Litouwen livestream
    19.05 uur v Egypte Dominicaanse Republiek livestream
    20.15 uur v Polen Mongolië livestream
    20.40 uur m Taiwan Duitsland livestream
    21.10 uur m Mongolië Litouwen Ketnet/livestream
    21.35 uur v België Egypte Ketnet/livestream
    22.10 uur m Polen Dominicaanse Republiek livestream
    donderdag 23/06
    tijdstip m/v     waar te zien?
    11.00 uur v China Litouwen livestream
    11.25 uur v Japan Roemenië livestream
    11.55 uur m Nieuw-Zeeland Puerto Rico livestream
    12.20 uur m Servië Brazilië livestream
    12.50 uur v China Duitsland livestream
    14.00 uur m Servië Frankrijk livestream
    14.25 uur v Roemenië Litouwen livestream
    14.55 uur v Duitsland Japan livestream
    15.20 uur m Brazilië Nieuw-Zeeland livestream
    15.55 uur m Frankrijk Puerto Rico livestream
    17.05 uur v Chili Israël Eén/livestream
    17.30 uur m België Verenigde Staten Eén/livestream
    18.00 uur v Canada Spanje livestream
    18.25 uur v Chili Nederland livestream
    19.00 uur m Slovenië Oostenrijk livestream
    20.10 uur v Israël Spanje livestream
    20.35 uur m Egypte Verenigde Staten livestream
    21.10 uur v Nederland Canada Ketnet/livestream
    21.35 uur m Oostenrijk België Ketnet/livestream
    22.10 uur m Egypte Slovenië livestream
    vrijdag 24/06
    tijdstip m/v     waar te zien?
    11.00 uur v Nieuw-Zeeland Oostenrijk livestream
    11.25 uur m Letland Nederland livestream
    11.55 uur m Japan China livestream
    12.20 uur v Brazilië Verenigde Staten livestream
    12.50 uur v Oostenrijk Frankrijk livestream
    14.00 uur m China Polen livestream
    14.25 uur v Brazilië Nieuw-Zeeland livestream
    14.55 uur m Japan Nederland livestream
    15.20 uur m Polen Letland livestream
    15.55 uur v Frankrijk Verenigde Staten livestream
    17.05 uur m Duitsland Mongolië Eén/livestream
    17.30 uur v België Polen Eén/livestream
    18.00 uur m Litouwen Taiwan livestream
    18.25 uur m Chili Mongolië livestream
    20.10 uur v Egypte Polen livestream
    20.35 uur m Litouwen Duitsland livestream
    21.10 uur m Taiwan Chili Ketnet/livestream
    22.10 uur v Mongolië Egypte livestream
    22.35 uur   kwalificaties dunkcontest   livestream
    zaterdag 25/06
    tijdstip m/v     waar te zien?
    11.10 uur v 1/8e finales   livestream
    11.35 uur v 1/8e finales   livestream
    12.05 uur m 1/8e finales   livestream
    12.30 uur m 1/8e finales   livestream
    13.40 uur v 1/8e finales (mogelijk Belgian Cats) Eén/livestream
    14.05 uur v 1/8e finales   Eén/livestream
    14.35 uur m 1/8e finales (mogelijk Belgian Lions) livestream
    15.00 uur m 1/8e finales   livestream
    16.35 uur v 1/4e finales   Eén/livestream
    17.00 uur m 1/4e finales   Eén/livestream
    17.30 uur m 1/4e finales   Eén/livestream
    17.55 uur v 1/4e finales   livestream
    18.25 uur   wheelchair game   livestream
    20.15 uur v 1/4e finales   Canvas/livestream
    20.40 uur m 1/4e finales   Canvas/livestream
    21.10 uur v 1/4e finales   Canvas/livestream
    21.35 uur m 1/4e finales   livestream
    22.00 uur   finale dunkcontest   livestream
    zondag 26/06
    tijdstip m/v     waar te zien?
    17.15 uur v 1/2e finales   livestream
    17.40 uur v 1/2e finales   Eén/livestream
    18.10 uur m 1/2e finales   Eén/livestream
    18.35 uur m 1/2e finales   Eén/livestream
    19.55 uur v 3e plaats   livestream
    20.20 uur m 3e plaats   Canvas/livestream
    20.55 uur v finale   Canvas/livestream
    21.30 uur m finale   Canvas/livestream
    21.55 uur   medailleceremonie   Canvas/livestream