Spaanse nummers 1 van de wereld zegevieren op Brussels Padel Open

De Brussels Padel Open, in Tour & Taxis, was de eerste Belgische manche ooit in de World Padel Tour.

De Brussels Padel Open, de Belgische manche op de World Padel Tour, is een Spaans festival geworden. Bij de mannen en vrouwen zegevierden de Spaanse favorieten. 

Bij de mannen waren de Spanjaarden Alejandro Galan en Juan Lebron, de nummers 1 van de wereld, te sterk voor de Argentijn Franco Stupaczuk en de Braziliaan Pablo Lima met 6-3 en 6-3.

 

Bij de vrouwen wonnen Alejandra Salazar en Gemma Triay, ook al de nummers 1 van de wereld, met 4-6, 6-3 en 6-0 van de Argentijnse Virginia Riera en de Spaanse Patricia Llaguno.

 

De Brussels Padel Open, die woensdag van start ging, was de eerste Belgische manche ooit in de World Padel Tour.

De winnaars bij de mannen:

De winnaars bij de vrouwen:

BEKIJK: Een tweener in de mannenfinale