4 Belgen omringen Remco Evenepoel in de Algarve, Kasper Asgreen herneemt

    De Ronde van de Algarve (16-20 februari) is de volgende afspraak in de agenda van Remco Evenepoel. De eindwinnaar van 2020 krijgt 4 Belgen mee en ook Kasper Asgreen is klaar voor zijn seizoensdebuut.

    De vijfdaagse in Portugal schotelt de renners 2 sprintersritten, 2 heuvelritten met aankomst bergop en een tijdrit van 32 kilometer voor.

     

    Na zijn tweede plaats in de Ronde van Valencia gaat Remco Evenepoel voor een bisnummer in de Algarve.

     

    Hij wordt er vergezeld door landgenoten Yves Lampaert, Tim Declercq, Bert Van Lerberghe en Louis Vervaeke.

     

    Fabio Jakobsen mikt weer op sprintzeges, Kasper Asgreen begint aan zijn seizoen nadat een coronabesmetting hem weghield van de Ronde van de Provence.

     

    "Remco mikt op een goed resultaat bij de aankomsten bergop en de tijdrit wordt een goeie test", zegt ploegleider Tom Steels. 

    februari 2022

    DATUM WEDSTRIJD CAT. WINNAAR 2020 WINNAAR 2021 WINNAAR 2022
    1-5 Ronde van Saudi-Arabië (SAr) 2.1 Bauhaus afgelast Van Gils
    2-6 Ronde van Valencia (Spa) 2.Pro Pogacar uitgesteld Vlasov
    2-6 Ster van Bessèges (Fra) 2.1 Cosnefroy Wellens B.Thomas
    2-6 Herald Sun Tour (Aus) 2.1 Hindley afgelast afgelast
    8-13 Ronde van Colombia (Col) 2.1 Higuita afgelast afgelast
    10-15 Ronde van Oman (Oma) 2.Pro afgelast afgelast Hirt
    10-13 Ronde van Antalya (Tur) 2.1 Stedman afgelast Hindsgaul
    10-13 Ronde van de Provence (Fra) 2.Pro N.Quintana Sosa Quintana
    12 Ronde van Murcia (Spa) 2.1 Meurisse uitgesteld Covi
    13 Clasica de Almeria (Spa)
    1.Pro Ackermann Nizzolo Kristoff
    14 Clasica Jaen (Spa) 1.1 - - Loetsenko
    16-20 Ronde van de Algarve (Por) 2.Pro Evenepoel Rodrigues Evenepoel
    16-20 Ruta del Sol (Spa) 2.Pro Fuglsang Lopez Poels
    18-20 Tour des Alpes-Maritimes et du Var (Fra) 2.1 Quintana Brambilla Quintana
    20-26 UAE Tour (VAE) WT Yates Pogacar Pogacar
    26 Omloop Het Nieuwsblad WT Stuyven Ballerini Van Aert
    26 Faun-Ardèche Classic
    1.Pro Cavagna Gaudu McNulty
    27 Kuurne-Brussel-Kuurne 1.Pro Asgreen M.Pedersen Jakobsen
    27 Drome Classic (Fra) 1.Pro Clarke Bagioli Vingegaard