Belgische rapport op de Winterspelen: 2 medailles en nog 3 diploma's

    Alle Belgen zijn in actie gekomen op de Winterspelen. Het rapport oogt mooi dankzij de gouden medaille van Bart Swings en de bronzen medaille van Hanne Desmet. Dat zijn de 7e en 8e Belgische medaille ooit op de Winterspelen.

    Medailles: Goud voor Bart Swings en brons voor Hanne Desmet

     programma Bart Swings
    zondag 6 februari 5.000 meter 7e in 6'16"90 verslag
    dinsdag 8 februari 1.500 meter 13e in 1'45"82 verslag
    vrijdag 11 februari 10.000 meter 10e in 13'02"43 verslag
    zaterdag 19 februari halve finale massastart 2e (naar finale) verslag
    zaterdag 19 februari finale massastart 1e: GOUD verslag
    programma van Hanne Desmet
    zaterdag 5 februari reeksen 500 meter 3e (naar KF) verslag
    maandag 7 februari kwartfinales 500 meter 2e (naar HF) verslag
    maandag 7 februari halve finales 500 meter opgevist (naar HF) verslag
    maandag 7 februari A-finale 500 meter 5e verslag
    woensdag 9 februari reeksen 1.000 meter 2e (naar KF) verslag
    vrijdag 11 februari kwartfinales 1.000 meter  2e (naar HF) verslag
    vrijdag 11 februari halve finales 1.000 meter 2e (naar F) verslag
    vrijdag 11 februari A-finale 1.000 meter 3e BRONS verslag
    woensdag 16 februari kwartfinales 1.500 meter 2e (naar HF) verslag
    woensdag 16 februari halve finales 1.500 meter 2e (naar F) verslag
    woensdag 16 februari finale 1.500 meter 4e  verslag

    Olympisch diploma voor kuntschaatsster Loena Hendrickx

    programma Loena Hendrickx
    dinsdag 15 februari korte kür 7e verslag
    donderdag 17 februari vrij kür 8e verslag

    Top 18 voor Stijn Desmet, Evy Poppe, Belgian Bullets en Kim Meylemans

    programma van Stijn Desmet
    zaterdag 5 februari reeksen 1.000 meter diskwalificatie verslag
    woensdag 9 februari kwartfinales 3e (naar HF) verslag
    woensdag 9 februari halve finales 5e (naar B-finale) verslag
    woensdag 9 februari B-finale 3e (13e allround) verslag
    vrijdag 11 februari reeksen 500 meter 3e (naar KF) verslag
    zondag 13 februari kwartfinales 4e (out) verslag
     programma Evy Poppe
    zaterdag 5 februari kwalificaties slopestyle 14e (out) verslag
    maandag 14 februari kwalificaties big air 24e (out) verslag
     programma Belgian Bullets
    vrijdag 18 februari run 1 1'02"08 (17e) verslag
      run 2 1'02"12 (15e) verslag
    zaterdag 19 februari run 3 1'02"11 (14e) verslag
      run 4 1'02"27 (15e) verslag
    programma van Kim Meylemans
    vrijdag 11 februari run 1 1'02"35 (6e) 1'02"35 (6e)
    vrijdag 11 februari run 2 1'02"92 (12e) 2'05"27 (11e)
    zaterdag 12 februari run 3 1'02"34 (11e) 3'07"61 (11e)
    zondag 13 februari run 4 1'03"73 (20e) 4'11"34 (18e)

    De prestaties van de andere Belgen

    programma van Armand Marchant
    dinsdag 8 februari super-G DNS niet gestart
    zondag 13 februari reuzenslalom DNS niet gestart
    woensdag 16 februari slalom 22e verslag
    programma van Sam Maes
    zondag 13 februari reuzenslalom DNF verslag
    woensdag 16 februari slalom DNF verslag
    programma van Dries Van den Broecke
    zondag 13 februari reuzenslalom DNF verslag
    woensdag 16 februari slalom DNF verslag
     programma Mathias Vosté
    dinsdag 8 februari 1.500 meter 29e in 1'49"93 verslag
    vrijdag 18 februari 1.000 meter 27e in 1'10"22 verslag
     programma Sandrine Tas
    maandag 7 februari 1.500 meter 29e in 2'03"39 verslag
    zondag 13 februari 500 meter 28e in 39"37 verslag
    donderdag 17 februari 1.000 meter 28e in 1'18"79 verslag
    zaterdag 19 februari massastart    
    programma van Lotte Lie
    maandag 7 februari 15 km individueel 45e verslag
    vrijdag 11 februari 7,5 km sprint 64e verslag
    programma van Florent Claude
    dinsdag 8 februari 20 km individueel 75e verslag
    zaterdag 12 februari 10 km sprint 84e verslag
    dinsdag 15 februari 4x7,5 km estafette 20e verslag
    programma van Cesar Beauvais
    dinsdag 8 februari 20 km individueel 91e verslag
    zaterdag 12 februari 10 km sprint 94e verslag
    dinsdag 15 februari 4x7,5 km estafette 20e verslag
    programma van Thierry Langer
    dinsdag 8 februari 20 km individueel 77e verslag
    zaterdag 12 februari 10 km sprint 67e verslag
    dinsdag 15 februari 4x7,5 km estafette 20e verslag
    programma van Tom Lahaye-Goffart
    dinsdag 8 februari 20 km individueel 90e verslag
    zaterdag 12 februari 10 km sprint 91e verslag
    dinsdag 15 februari 4x7,5 km estafette 20e verslag
    programma van Thibaut De Marre
    zondag 6 februari 15km + 15km skiatlon 54e  verslag
    dinsdag 8 februari sprint 76e verslag
    vrijdag 11 februari 15 km klassieke stijl 59e verslag
    zaterdag 19 februari 50 km vrije stijl 47e verslag