Veldritkalender: dit zijn alle grote afspraken van het seizoen 2021-2022

    Dit seizoen staan er maar liefst 16 wereldbekermanches op de veldritkalender, waarvan de eerste al op 10 oktober van start gaat. Hieronder vindt u alle belangrijke afspraken van het seizoen. Zet ze alvast in uw agenda. 

    Datum Plaats Klassement Bij Sporza?
    3-10-2021 Gieten Superprestige Samenvatting bij Sporza
    10-10-2021 Waterloo Wereldbeker Samenvatting bij Sporza
    13-10-2021 Fayetteville Wereldbeker Samenvatting bij Sporza
    17-10-2021 Iowa City Wereldbeker LIVE bij Sporza
    23-10-2021 Ruddervoorde Superprestige  Samenvatting bij Sporza
    24-10-2021 Zonhoven Wereldbeker Live bij Sporza
    31-10-2021 Overijse Wereldbeker Samenvatting
    bij Sporza
    1-11-2021 Oudenaarde Koppenbergcross X2O LIVE bij Sporza
    6-11-2021 Drenthe EK LIVE bij Sporza
    7-11-2021 Drenthe EK LIVE bij Sporza
    11-11-2021 Jaarmarktcross Niel Superprestige LIVE bij Sporza
    14-11-2021 Tabor Wereldbeker Samenvatting bij Sporza
    20-11-2021 Merksplas Superprestige Samenvatting bij Sporza
    21-11-2021 Koksijde Wereldbeker LIVE bij Sporza
    27-11-2021 Urban Cross Kortrijk X2O LIVE bij Sporza
    28-11-2021 Besançon Wereldbeker Samenvatting bij Sporza
    4-12-2021 Boom Superprestige Samenvatting bij Sporza
    5-12-2021 Antwerpen Wereldbeker afgelast
    12-12-2021 Val di Sole Wereldbeker Samenvatting bij Sporza
    18-12-2021 Rucphen Wereldbeker LIVE bij Sporza
    19-12-2021 Namen Wereldbeker Samenvatting bij Sporza
    26-12-2021 Dendermonde Wereldbeker LIVE bij Sporza
    27-12-2021 Heusden-Zolder Superprestige Samenvatting bij Sporza
    29-12-2021 Diegem Superprestige LIVE bij Sporza
    30-12-2021 Loenhout X2O LIVE bij Sporza
    1-1-2022 GP Sven Nys Baal X2O LIVE bij Sporza
    2-1-2022 Hulst Wereldbeker LIVE bij Sporza
    4-1-2022 Gullegem losse cross LIVE bij Sporza
    5-1-2022 Herentals cross X2O LIVE bij Sporza
    8-1-2022 Middelkerke BK LIVE bij Sporza
    9-1-2022 Middelkerke BK LIVE bij Sporza
    16-1-2022 Flamanville Wereldbeker Samenvatting bij Sporza
    22-1-2022 Flandriencross Hamme X2O LIVE bij Sporza
    23-1-2022 Hoogerheide Wereldbeker LIVE bij Sporza
    29-1-2022 Fayetteville WK LIVE bij Sporza
    30-1-2022 Fayetteville WK LIVE bij Sporza
    6-2-2022 Krawatencross Lille X2O LIVE bij Sporza
    12-2-2022 Gavere Superprestige Samenvatting bij Sporza
    13-2-2022 Brussels Universities cyclocross X2O LIVE bij Sporza
    19-2-2022 Waaslandcross Sint-Niklaas losse cross LIVE bij Sporza

    kalender Wereldbeker

    datum cross winnaar winnares
    10/10 Waterloo (VS) Eli Iserbyt Marianne Vos (Ned)
    13/10 Fayetteville (VS) Quinten Hermans Lucinda Brand (Ned)
    17/10 Iowa (VS) Eli Iserbyt Marianne Vos (Ned)
    24/10 Zonhoven Toon Aerts Denise Betsema (Ned)
    31/10 Overijse Eli Iserbyt Kata Blanka Vas (Hon)
    14/11 Tabor (Tsj) Lars van der Haar (Ned) Lucinda Brand (Ned)
    21/11 Koksijde Eli Iserbyt Annemarie Worst (Ned)
    28/11 Besançon (Fra) Eli Iserbyt Lucinda Brand (Ned)
    5/12 Antwerpen afgelast afgelast
    12/12 Val di Sole (Ita) Wout van Aert Fem van Empel (Ned)
    18/12 Rucphen (Ned) Tom Pidcock (GBr) Marianne Vos (Ned)
    19/12 Namen Michael Vanthourenhout Lucinda Brand (Ned)
    26/12 Dendermonde Wout van Aert Lucinda Brand (Ned)
    02/01 Hulst (Ned) Tom Pidcock (GBr) Lucinda Brand (Ned)
    16/01 Flamanville (Fra) Eli Iserbyt Fem Van Empel (Ned)
    23/01 Hoogerheide (Ned) Eli Iserbyt Marianne Vos (Ned)

    kalender Superprestige

    datum cross winnaar winnares
    03/10 Gieten (Ned) Toon Aerts Lucinda Brand (Ned)
    23/10 Ruddervoorde Eli Iserbyt Denise Betsema (Ned)
    11/11 Niel Eli Iserbyt Lucinda Brand (Ned)
    20/11 Merksplas Eli Iserbyt Lucinda Brand (Ned)
    04/12 Boom Wout van Aert Lucinda Brand (Ned)
    27/12 Heusden-Zolder Wout van Aert Lucinda Brand (Ned)
    29/12 Diegem afgelast afgelast
    12/02 Gavere Lars van der Haar (Ned) Lucinda Brand (Ned)

    kalender X²O-Trofee

    kalender ethias cross

    datum cross winnaar winnares
    11/09 Lokeren Iserbyt Betsema (Ned)
    18/09 Beringen Iserbyt Kastelijn (Ned)
    25/09 Bredene Iserbyt Betsema (Ned)
    02/10 Meulebeke Vanthourenhout Cant (Bel)
    13/11 Leuven Sweeck Kay (GBr)
    11/12 Essen Van Aert Bäckstedt (GBr)
    05/02 Maldegem Sweeck Worst (Ned)
    19/02 Sint-Niklaas Vanthourenhout Brand (Ned)
    --- Kruibeke afgelast afgelast

    kalender overige crossen

    datum cross winnaar winnares
    21/10 Ardooie Sweeck Franck
    30/10 Mol afgelast afgelast
    04/01 Gullegem Pidcock Van Anrooij
    10/01 Otegem afgelast afgelast
    15/01 Zonnebeke afgelast afgelast
    20/02 Oostmalle