meest recent
- 22/04Kan het nog mooier? In spannende stadsderby tegen aartsrivaal Milan kroont Inter zich tot Italiaans kampioen
- 22/04Kijk nu naar Extra Time met Verheyen, Schepens en Youri Mulder
- 22/04Novak Djokovic en Aitana Bonmati winnen hoofdprijzen op 'Oscars van de Sport'
- 22/04Geblesseerde Lukaku moet toekijken hoe Saelemaekers Bologna met héérlijk lobje voorbij Roma trapt
- 22/04IN BEELD - Antwerpen kleurt paars: Beerschot wordt op Grote Markt gehuldigd voor promotie
- 22/04Barcelona-voorzitter Joan Laporta dreigt met juridische stappen na Clasico en verwijst naar ... Anderlecht-Genk
- 22/04Operatie houdt Genk-aanvoerder Bryan Heynen voor rest van seizoen aan de kant
- 22/04Alle eersteklassers krijgen licentie voor volgend seizoen, 3 clubs uit 1B - waaronder KV Oostende - nog niet
- 22/04Beerschot viert titel in 1B op Antwerps stadhuis met de fans
- 22/04Lotte Kopecky zet alles op de Spelen, en gaat niet naar de Tour
- 22/04Charleroi wint simpel van BA Limburg met 58-98
- 22/04Bergen graait de zege mee tegen Feyenoord: 83-90
- 22/04Kortrijk zegeviert op bezoek bij Leeuwarden: 86-99
- 22/04Oostende wint spannend duel tegen Zwolle: 83-88
- 22/04Yoast United zet Bergen opzij met 89-83
- 22/04Mechelen wint Belgisch onderonsje van Aalst: 72-81
Uitslagen 3e ronde Beker van België: 1B-club Virton ligt er al uit
Het voorbije weekend en begin deze week stond in de lagere klassen de 3e ronde van de Beker van België op het programma. Hoe heeft jouw favoriete club het gedaan? Ontdek het hieronder.
3e ronde Croky Cup | ||
---|---|---|
Hades | De Kempen | 1-0 |
Dikkelvenne | Houtvenne | 2-0 |
RC Harelbeke | Zwevezele | 1-3 |
Mandel United | Habay-la-Neuve | 3-0 |
Wervik | FC Lebbeke | 0-2 |
City Pirates | Onhaye | 1-3 |
Wezel | Hoei | 2-1 |
Rochefort | Heur-Tongeren | 2-1 |
Bocholt | Oudenaarde | 0-1 |
Union La Louvière | Aarlen | 0-0 (pen: 7-8) |
Symphorinois | Dender | 0-2 |
Ninove | Wolvertem Merchtem | 2-2 (pen: 4-1) |
Witgoor | Olympic Charleroi | 0-1 |
Berg en Dal | Francs Borains | 0-1 |
WS Lauwe | RC Waregem | 2-3 |
KVK Westhoek | Pepingen | 2-1 |
Aalst | Houthulst | 2-0 |
Cappellen | Bornem | 4-1 |
Wellen | Binche | 5-1 |
Knokke | Verlaine | 5-0 |
Aische | Solières | 6-3 |
Tubeke | Patro Eisden | 2-4 |
Hasselt | RC Gent | 1-3 |
RC Mechelen | Raeren-Eynatten | 1-1 (pen: 5-6) |
Diksmuide | Wezet | 1-2 |
Belisia | Olsa Brakel | 2-1 |
Lyra-Lierse | Borgworm | 3-0 |
Givry | Diegem | 0-2 |
Wetteren | Menen | 1-0 |
Lenaarts | La Louvière | 0-3 |
Dessel | Bergen | 6-0 |
Diest | Warnant | 2-1 |
Zwarte Leeuw | Hoegaarden-Outgaarden | 3-0 |
Roeselare | Richelle | 0-3 |
Gullegem | Stockay-Warfusée | 2-0 |
Ganshoren | Heist | 2-2 (pen: 7-6) |
Geldenaken | Braine | 3-1 |
Lokeren-Temse | Eksel | 3-0 |
Acren Lessines | Merelbeke | 1-2 |
Rupel Boom | Sparta Petegem | 2-0 |
Winkel Sport | Elene-Grotenberge | 2-0 |
Termien | Rebecq | 1-2 |
Jong Lede | Bierbeek | 5-0 |
Zelzate | Tienen | 0-3 |
Hoogstraten | Kosova Schaarbeek | 6-0 |
Thes Sport | Lierse K. | 2-6 |
Taminoise | Club Luik | 1-5 |
Londerzeel | Virton | 1-0 |