Dit is het volledige programma van het WK wielrennen in België

    " "

    Het podium van de wegrit vorig jaar in Imola: Van Aert, Alaphilippe en Hirschi.

    Het aftellen is bijna afgelopen, van zondag tot zondag strijken de langverwachte wereldkampioenschappen wielrennen neer in Vlaanderen. De Belgische wielerfan zal graag weten wie wanneer waar rijdt. Ontdek hier het programma van alle tijd- en wegritten.

    Programma tijdritten:

    datum event   tijdstip
    zondag 19 september elite mannen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge 14.30 u - 16.55 u
    maandag 20 september beloften mannen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge
    10.40 u - 12.50 u
    maandag 20 september elite vrouwen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge
    14.40 u - 16.40 u
    dinsdag 21 september junioren vrouwen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge
    10.30 u - 12.20 u
    dinsdag 21 september junioren mannen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge
    14.55 u - 17.05 u
    woensdag 22 september gemengde ploegentijdrit Knokke-Heist - Brugge
    13.45 u - 16.45 u

    Programma wegritten:

    datum event   tijdstip
    vrijdag 24 september junioren mannen: wegrit Leuven-Leuven 8.15 u - 11.15 u
    vrijdag 24 september beloften mannen: wegrit Antwerpen - Leuven 13.25 u - 17.40 u
    zaterdag 25 september junioren vrouwen: wegrit Leuven - Leuven 8.15 u - 10.15 u
    zaterdag 25 september elite vrouwen: wegrit Antwerpen - Leuven 12.20 u - 16.45 u
    zondag 26 september elite mannen: wegrit Antwerpen - Leuven 10.25 u - 17 u
    programma WK wielrennen 2021
    zondag 19/09 tijdrit elite mannen Knokke-Heist - Brugge 14.30 u - 16.55 u
    maandag 20/09 tijdrit beloften mannen Knokke-Heist - Brugge
    10.40 u - 12.50 u
    maandag 20/09 tijdrit elite vrouwen Knokke-Heist - Brugge
    14.40 u - 16.40 u
    dinsdag 21/09 tijdrit junioren vrouwen Knokke-Heist - Brugge
    10.30 u - 12.20 u
    dinsdag 21/09 tijdrit junioren mannen Knokke-Heist - Brugge
    14.55 u - 17.05 u
    woensdag 22/09 gemengde ploegentijdrit Knokke-Heist - Brugge
    13.45 u - 16.45 u
    vrijdag 24/09 wegrit junioren mannen Leuven-Leuven 8.15 u - 11.15 u
    vrijdag 24/09 wegrit beloften mannen Antwerpen - Leuven 13.25 u - 17.40 u
    zaterdag 25/09 wegrit junioren vrouwen Leuven - Leuven 8.15 u - 10.15 u
    zaterdag 25/09 wegrit elite vrouwen Antwerpen - Leuven 12.20 u - 16.45 u
    zondag 26/09 wegrit elite mannen Antwerpen - Leuven 10.25 u - 17 u

    september 2021

    DATUM WEDSTRIJD CAT. WINNAAR 2020 WINNAAR 2021
    4 Ronde van de Jura 1.1 afgelast Cosnefroy
    5 Maryland Cycling Classic (VS) 1.Pro afgelast afgelast
    5 Tour du Doubs (Fra) 1.1 Vliegen Godon
    5-12 Ronde van Groot-Brittannië (GBr) 2.Pro afgelast Van Aert
    9 EK tijdrijden in Trentino (Ita) EK Küng Küng
    10 GP Québec (Can) WT afgelast afgelast
    12 EK wegrit in Trentino (Ita) EK Nizzolo Colbrelli
    12 GP Fourmies (Fra) 1.Pro afgelast E.Viviani
    12 Antwerp Port Epic 1.1 G.Vermeersch M.van der Poel
    12 GP Montréal (Can) WT afgelast afgelast
    15 GP de Wallonie 1.Pro afgelast Laporte
    15 Ronde van Toscane (Ita) 1.1 Gaviria Valgren
    16 Coppa Sabatini (Ita) 1.Pro afgelast Valgren
    15-19 Ronde van Slovakije (Svk) 2.1 Steimle  
    14-18 Ronde van Luxemburg (Lux) 2.Pro Ulissi Almeida
    17 Kampioenschap van Vlaanderen 1.1 afgelast Philipsen
    18 Memorial Marco Pantani (Ita) 1.1 Felline Colbrelli
    18 Primus Classic 1.BC afgelast Sénéchal
    19 Eschborn-Frankfurt (Dui) WT afgelast  
    19 Trofeo Matteotti (Ita) 1.1 Conti  
    19 Gooikse Pijl 1.1 D.van Poppel  
    19 WK tijdrijden in Knokke-Heist-Brugge WK Ganna  
    21 GP Denain (Fra) 1.Pro afgelast  
    23 Omloop van het Houtland 1.1 afgelast  
    26 Paris-Chauny (Fra) 1.1 afgelast  
    26 WK wegrit in Antwerpen-Leuven WK Alaphilippe  
    29 Eurométropole Tour 1.Pro afgelast  

    oktober 2021

    DATUM WEDSTRIJD CAT. WINNAAR 2020 WINNAAR 2021
    2 Ronde van Emilia (Ita)
    1.Pro Vlasov  
    3 Parijs-Roubaix (Fra) WT afgelast  
    3 Münsterland Giro (Dui) 1.Pro afgelast  
    4 Coppa Bernocchi (Ita) 1.Pro afgelast  
    5 Tre Valli Varesine (Ita) 1.Pro afgelast  
    5 Binche-Chimay-Binche 1.1 afgelast  
    6 Milaan-Turijn (Ita) 1.Pro Démare  
    7 Gran Piemonte (Ita) 1.Pro G.Bennett  
    9 Ronde van Lombardije (Ita) WT Fuglsang  
    10 Parijs-Tours (Fra) 1.Pro C.Pedersen  
    10 Memorial Rik Van Steenbergen 1.1 afgelast afgelast
    9-12 Ronde van het Taihu-meer (Chn) 2.Pro afgelast  
    17 Chrono des Nations (Fra) 1.1 afgelast  
    17 Japan Cup (Jap) 1.Pro afgelast  
    14-19 Ronde van Guangxi (Chn) WT afgelast afgelast
    19-23 Saudi Tour (SAr) 2.1 Bauhaus afgelast