Dit is het volledige programma van het WK wielrennen in België

    Het podium van de wegrit vorig jaar in Imola: Van Aert, Alaphilippe en Hirschi.

    Het aftellen is bijna afgelopen, van zondag tot zondag strijken de langverwachte wereldkampioenschappen wielrennen neer in Vlaanderen. De Belgische wielerfan zal graag weten wie wanneer waar rijdt. Ontdek hier het programma van alle tijd- en wegritten.

    Programma tijdritten:

    datum event   tijdstip
    zondag 19 september elite mannen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge 14.30 u - 16.55 u
    maandag 20 september beloften mannen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge
    10.40 u - 12.50 u
    maandag 20 september elite vrouwen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge
    14.40 u - 16.40 u
    dinsdag 21 september junioren vrouwen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge
    10.30 u - 12.20 u
    dinsdag 21 september junioren mannen: individuele tijdrit Knokke-Heist - Brugge
    14.55 u - 17.05 u
    woensdag 22 september gemengde ploegentijdrit Knokke-Heist - Brugge
    13.45 u - 16.45 u

    Programma wegritten:

    datum event   tijdstip
    vrijdag 24 september junioren mannen: wegrit Leuven-Leuven 8.15 u - 11.15 u
    vrijdag 24 september beloften mannen: wegrit Antwerpen - Leuven 13.25 u - 17.40 u
    zaterdag 25 september junioren vrouwen: wegrit Leuven - Leuven 8.15 u - 10.15 u
    zaterdag 25 september elite vrouwen: wegrit Antwerpen - Leuven 12.20 u - 16.45 u
    zondag 26 september elite mannen: wegrit Antwerpen - Leuven 10.25 u - 17 u
    winnaars WK wielrennen 2021
    zondag 19/09 tijdrit elite mannen Knokke-Heist - Brugge Filippo Ganna (Ita)
    maandag 20/09 tijdrit beloften mannen Knokke-Heist - Brugge
    Johan Price Pejtersen (Den)
    maandag 20/09 tijdrit elite vrouwen Knokke-Heist - Brugge
    Ellen van Dijk (Ned)
    dinsdag 21/09 tijdrit junioren vrouwen Knokke-Heist - Brugge
    Alena Ivantsjenko (Rus)
    dinsdag 21/09 tijdrit junioren mannen Knokke-Heist - Brugge
    Gustav Wang (Den)
    woensdag 22/09 gemengde ploegentijdrit Knokke-Heist - Brugge
    Duitsland
    vrijdag 24/09 wegrit junioren mannen Leuven-Leuven Per Strand Hagenes (Noo)
    vrijdag 24/09 wegrit beloften mannen Antwerpen - Leuven Filippo Baroncini (Ita)
    zaterdag 25/09 wegrit junioren vrouwen Leuven - Leuven Zoe Backstedt (GBr)
    zaterdag 25/09 wegrit elite vrouwen Antwerpen - Leuven Elisa Balsamo (Ita)
    zondag 26/09 wegrit elite mannen Antwerpen - Leuven Julian Alaphilippe (Fra)

    september 2021

    DATUM WEDSTRIJD CAT. WINNAAR 2020 WINNAAR 2021
    4 Ronde van de Jura 1.1 afgelast Cosnefroy
    5 Maryland Cycling Classic (VS) 1.Pro afgelast afgelast
    5 Tour du Doubs (Fra) 1.1 Vliegen Godon
    5-12 Ronde van Groot-Brittannië (GBr) 2.Pro afgelast Van Aert
    9 EK tijdrijden in Trentino (Ita) EK Küng Küng
    10 GP Québec (Can) WT afgelast afgelast
    12 EK wegrit in Trentino (Ita) EK Nizzolo Colbrelli
    12 GP Fourmies (Fra) 1.Pro afgelast E.Viviani
    12 Antwerp Port Epic 1.1 G.Vermeersch M.van der Poel
    12 GP Montréal (Can) WT afgelast afgelast
    15 GP de Wallonie 1.Pro afgelast Laporte
    15 Ronde van Toscane (Ita) 1.1 Gaviria Valgren
    16 Coppa Sabatini (Ita) 1.Pro afgelast Valgren
    15-19 Ronde van Slovakije (Svk) 2.1 Steimle Sagan
    14-18 Ronde van Luxemburg (Lux) 2.Pro Ulissi Almeida
    17 Kampioenschap van Vlaanderen 1.1 afgelast Philipsen
    18 Memorial Marco Pantani (Ita) 1.1 Felline Colbrelli
    18 Primus Classic 1.BC afgelast Sénéchal
    19 Eschborn-Frankfurt (Dui) WT afgelast Philipsen
    19 Trofeo Matteotti (Ita) 1.1 Conti Trentin
    19 Gooikse Pijl 1.1 D.van Poppel Jakobsen
    19 WK tijdrijden in Knokke-Heist-Brugge WK Ganna Ganna
    21 GP Denain (Fra) 1.Pro afgelast Philipsen
    23 Omloop van het Houtland 1.1 afgelast Van der Hoorn
    26 Paris-Chauny (Fra) 1.1 afgelast Philipsen
    26 WK wegrit in Antwerpen-Leuven WK Alaphilippe Alaphilippe
    28-1/10 Ronde van Sicilië (Ita) 2.1 - V.Nibali
    28-3/10 Cro Race (Kro) 2.1 - S.Williams
    29 Eurométropole Tour 1.Pro afgelast Jakobsen

    oktober 2021

    DATUM WEDSTRIJD CAT. WINNAAR 2020 WINNAAR 2021
    2 Ronde van Emilia (Ita)
    1.Pro Vlasov Roglic
    3 Parijs-Roubaix (Fra) WT afgelast Colbrelli
    3 Münsterland Giro (Dui) 1.Pro afgelast Cavendish
    4 Coppa Bernocchi (Ita) 1.Pro afgelast Evenepoel
    5 Tre Valli Varesine (Ita) 1.Pro afgelast De Marchi
    5 Binche-Chimay-Binche 1.1 afgelast D.van Poppel
    6 Milaan-Turijn (Ita) 1.Pro Démare Roglic
    7 Gran Piemonte (Ita) 1.Pro G.Bennett Walls
    7 Parijs-Bourges (Fra) 1.1 afgelast Meeus
    9 Ronde van Lombardije (Ita) WT Fuglsang Pogacar
    10 Parijs-Tours (Fra) 1.Pro C.Pedersen Démare
    10 Memorial Rik Van Steenbergen 1.1 afgelast afgelast
    11 Coppa Agostoni (Ita) 1.1 afgelast Loetsenko
    13 Giro del Veneto 1.1 --- Meurisse
    17 Chrono des Nations (Fra) 1.1 afgelast Küng
    17 Boucles de l'Aulne (Fra) 1.1 afgelast Dewulf
    17 Veneto Classic 1.1 --- Battistella
    14-19 Ronde van Guangxi (Chn) WT afgelast afgelast
    19-23 Saudi Tour (SAr) 2.1 Bauhaus afgelast
    24 Ronde van Drenthe (Ned) 1.1  afgelast Herregodts