Wie wordt Belgisch kampioen? Dit zijn alle deelnemers bij de mannen en vrouwen

    Geeft Belgisch kampioen Dries De Bondt straks zijn driekleur door aan zijn ploegmaat en topfavoriet Tim Merlier?

    Geeft Belgisch kampioen Dries De Bondt zijn driekleur straks door aan zijn ploegmaat en topfavoriet Tim Merlier?

    Vandaag gaat het Belgische peloton in Waregem op zoek naar opvolgers voor Dries De Bondt en Lotte Kopecky. Bekijk hier de deelnemerslijsten van het Belgisch kampioenschap bij de elite-mannen en elite-vrouwen.

    Deelnemers bij de mannen (start 12.05u):

     

    Alpecin-Fenix
    1.  DE BONDT Dries 
    2.  DE TIER Floris 
    3. DE VREESE Laurens 
    5. JANSSENS Jimmy 
    6. LEYSEN Senne 
    7.  MERLIER Tim 
    8. MEURISSE Xandro 
    10. PLANCKAERT Edward 
    11. RICKAERT Jonas 
    12. TAMINIAUX Lionel 
    13. VERGAERDE Otto 
    14. VERMEERSCH Gianni
    16. VERVAEKE Louis 


    AG2R Citroën Team

    17. DEWULF Stan 
    18. NAESEN Lawrence 
    19. NAESEN Oliver 
    20. VAN AVERMAET Greg 
    21. VAN HOECKE Gijs 


    Deceuninck-Quick Step
    22. DECLERCQ Tim 
    23. DEVENYNS Dries 
    24. EVENEPOEL Remco 
    25. KEISSE Iljo 
    26. LAMPAERT Yves 
    27. SERRY Pieter 
    28. STEELS Stijn 
    29. VAN LERBERGHE Bert 
    30. VANSEVENANT Mauri 

     

    Intermarché-Wanty-Gobert

    31. BAKELANTS Jan 
    32. DE GENDT Aime 
    33. DE PLUS Jasper 
    34. DE WINTER Ludwig 
    35. DEVRIENDT Tom 
    36. HERMANS Quinten 
    37. PLANCKAERT Baptiste 
    38. VAN MELSEN Kevin
    39. VANSPEYBROUCK Pieter 
    40. VLIEGEN Loïc 

     

    Lotto-Soudal
    41. CRAS Steff 
    42. DE BUYST Jasper 
    43. DE GENDT Thomas 
    44. FRISON Frederik 
    45. GILBERT Philippe 
    46. GOOSSENS Kobe 
    47. GRIGNARD Sébastien 
    49. THIJSSEN Gerben 
    50. VAN DER SANDE Tosh 
    51. VAN GILS Maxim 
    52. VAN MOER Brent 
    53.  VANHOUCKE Harm 
    54. VERMEERSCH Florian 
    55. VERSCHAEVE Victor 

     

    B&B Hotels

    58. BACKAERT Frederik 
    59. DE BACKER Bert 
    60. DEBUSSCHERE Jens 
    61. LIETAER Eliot 
    62. VAN GENECHTEN Jonas 

     

    Bingoal Pauwels Sauces

    63. CASTRIQUE Jonas 
    64. DE BIE Sean 
    65. DUPONT Timothy 
    66. HUYS Laurens 
    67. LIVYNS Arjen 
    68. MENTEN Milan 
    69. MERTZ Remy 
    70. MOLLY Kenny 
    71. PAQUOT Tom 
    72. PEYSKENS Dimitri 
    73. REX Laurenz 
    74. ROBEET Ludovic 
    75. VALLEE Boris 
    76. VANENDERT Jelle 
    77. VENNER Quentin 

    Sport Vlaanderen-Baloise

    78. APERS Ruben 
    79. BEULLENS Cedric 
    80. COLMAN Alex 
    81. DE KETELE Kenny 
    82. DE PESTEL Sander 
    83. DE VYLDER Lindsay 
    84. DE WILDE Gilles 
    85. GHYS Robbe 
    87. MARIT Arne
    88. MERTENS Julian 
    89. REYNDERS Jens 
    90. SPRENGERS Thomas 
    91. VAN DEN BOSSCHE Fabio 
    92. VAN POUCKE Aaron 
    93. VAN ROOY Kenneth 
    94. VANHOOF Ward 
    95. VERWILST Aaron 
    96. WARLOP Jordi 
    97. WEEMAES Sasha 
    98. WILLEMS Thimo 


    Tarteletto-Isorex

    99. D´HEYGERE Gil 
    100. DE BOCK Stijn 
    101. DE DECKER Alfdan 
    102. DE POORTER Maxime
    103. JOSEPH Thomas 
    104. MARCHAND Gianni 
    105. RELAES Jacob 
    106. TEUGELS Lennert 
    107. VAN BREUSSEGEM Elias 
    108. VAN DE KERKHOVE Brent
    110. VERHOFSTADT Thibau 
    111 .WOUTERS Enzo 


    Cofidis

    112. ALLEGAERT Piet 
    113. VANBILSEN Kenneth 
    114. WALLAYS Jelle 

     

    Israel Start-Up Nation 

    115. BIERMANS Jenthe
    116. HERMANS Ben 
    117. VAN ASBROECK Tom 

    118. VANMARCKE Sep 


    Jumbo-Visma

    119. VAN AERT Wout 
    120. VAN HOOYDONCK Nathan 

    Wat kan Wout Van Aert al na zijn blindedarmontsteking. In het veld werd hij alleszins al 4x Belgisch kampioen.

    Wat kan Wout Van Aert al na zijn blindedarmontsteking. In het veld werd hij alleszins al 4x Belgisch kampioen.

    Team DSM

    122. BENOOT Tiesj 
    123. VAN WILDER Ilan 

     

    Team Qhubeka ASSOS

    124. ARMEE Sander 
    125. CAMPENAERTS Victor 
    126. CLAEYS Dimitri 

     

    Trek-Segafredo

    127. STUYVEN Jasper 
    128. THEUNS Edward 


    Team Arkea-Samsic

    129. CAPIOT Amaury 
    131. NOPPE Christophe 


    Alpecin-Fenix Development Team

    132. BASTIAENS Ayco 
    133. SWEECK Diether 
    134. VAN KEIRSBULCK Guillaume
    135. VANDEPUTTE Niels 


    Beat Cycling

    136. BOUTS Jordy 
    138. HESTERS Jules 
    139. MUSEEUW Stefano 


    EvoPro Racing

    140. EYSKENS Jeroen 
    141. VAN STAEYEN Michaël 


    Lviv Cycling Team
    142. ROMBOUTS Seppe 

    Team SKS-Sauerland 

    144. STOCKMAN Abram 
    145. STOCKMAN Michiel 

     

    Xelliss-Roubaix Lille Metropole
    146. DE WITTE Mathias 
    147. PICOUX Maximilien 

    148. VERMEULEN Emiel 


    XSpeed United Continental 

    149. DANIELS Simon 
    150. HEMROULLE Johan 
    151. WIGGINS Doron 

     

    Baloise Trek Lions

    152. AERTS Thijs 
    153. AERTS Toon 
    155. MERCKX Niels 

     

    Pauwels Sauzen-Bingoal

    156. ISERBYT Eli 
    157. SWEECK Laurens 
    158. VANDEBOSCH Toon 
    159. VANTHOURENHOUT Michael


    Bahrain Victorious

    160. TEUNS Dylan 


    Group Hens-Maes Containers

    162. LOOCKX Lander 
    163. MEEUSEN Tom 
    164. SOETE Daan 


    Bora-Hansgrohe

    165. MEEUS Jordi 


    EF Education Nippo

    166. KEUKELEIRE Jens 


    Ineos Grenadiers
    167. DE PLUS Laurens

     

    Total-Direct Energie

    168. VAN GESTEL Dries 

     

    Eurocyclingtrips-CMI Pro Cycling

    169. VERDIJCK Niels 

     

    Hollebeekhoeve CT

    170. ADAMS Jens 


    Development Team DSM

    171. VANDENABEELE Henri 


    Kuwait Pro Cycling Team
    172. TIGRINE Mehdi 

    Lees ook:

    Deelnemers bij de vrouwen (start 10.00u):

     

    LIV Racing
    1. KOPECKY Lotte

    2. DEMEY Valerie


    Jumbo-Visma Women Team

    3. VAN DE VELDE Julie


    Team SD Worx

    4. D´HOORE Jolien

     

    Bingoal Casino-Chevalmeire
    5. BEX Nathalie 
    6.COMMISSARIS Caren 
    7. DRUYTS Demmy 
    8. DRUYTS Kelly 
    9. DRUYTS Lenny 
    10. GHEKIERE Justine 
    11. VAN DEN STEEN Kelly 

     

    Doltcini-Van Eyck-Proximus Continental Team

    12. AERNOUTS Amber 
    13. DOCX Mieke

    14. LENAERS Jade 
    15. POPELIER Lotte 
    16. SCAVONE Dina 
    17. VAN EYNDE Fien 


    Lotto Soudal Ladies
    18. CASTRIQUE Alana 
    19. MEERTENS Lone 
    20. VANDENBULCKE Jesse 
    21. VANDER SANDE Elise 

     

    Lviv Cycling Team
    22. BORREMANS Sarah 
    23. DE ROECK Naomi 
    24. VAN MECHELEN Gloria 

     

    Multum Acoountants Ladies Cycling Team

    25. BRANDT Eefje 
    26. DE SMEDT Marijke 
    27. DE WISPELAERE Fien 
    28. DEFOUR Lara 
    29. DELBAERE Fien 
    30. DUYCK Ann-Sophie 
    31. FARAZIJN Leontine 
    32. STOCKMAN Julie 

     

    NXTG Racing

    33. BOSSUYT Shari 
    34. KNAVEN Britt 

     

    Plantur-Pura
    35. CANT Sanne
    36. CRABBÉ Kiona
    37. DE WILDE Julie 
    38. TRUYEN Marthe 

    39. VERHESTRAETEN Karen 

    Kan Lotte Kopecky zichzelf opvolgen in Waregem?

    Team Rupelcleaning-Champion Lubricants
    40. BECKERS Isabelle 
    41. LACOMPTE Amber 
    42. LENSECLAES Ditte 
    43. NORBERT RIBEROLLE Mario
    44. VAN DE VEL Sara 


    Bingoal-WB Ladies
    45. CHARLIER Laura 
    46. DEBOCK Julie
    47. DECALUWE Kelly 
    48. DELAIN Francine 
    49. DELESTRAIT Camille 
    50. DENEEF Naïka 
    51. DERWAUX Sandrine 
    52. HAERS Carolien 
    53. LANSSENS Lien 
    54. LEENKNEGT Liliane 
    55. LURQUIN Alyssa 
    56. MERTENS Fiona 
    57. SADOINE Perrine
    58. VAN DRIESSCHE Fanny
    59. VANDEWALLE Isabel
    60. VROMANNE Justine 
    62. ZAVA Allison 


    Wielerclub De Sprinters Malderen
    66. DE VLEMINCK Lies 
    67. DERDER Jessy 
    68. JANSSENS Silke 
    69. JENAER Valerie 
    70. KNAEPS Kim 
    72. MARIEN Lynn 
    74. RICOUR Maurine 
    75. ROES Maxime 
    77. TEN HARTOG Sarah 
    78. VAN GEYT Laura 
    81. VRANKEN Chayenne 


    KDM-Pack Cycling Team
    83. BLONDÉ Stephanie 
    84. BROUCKAERT Sophie 
    85. CEULEMANS Lisse 
    86. DEBAERE Anse 
    88. DEVOS Lauren 
    89. HEGGERICK Astrid 
    90. LEEMAN Mieke 
    91. MALFAIT Ines 
    92. SANDERS Karen 
    95. VAN DE VELDE Florelien 
    96. VANDECASTEELE Marie 
    97. VANDECAVEYE Fleur 
    98. JC VANSTEENKISTE Anthea 
    99. JC VERBEEK Britt 


    Isorex Cycling Team
    100. BOURGUIGNON Margot 
    103. D´HAUWE Silke 
    104. D´HONT Silke 
    105. DE WULF Yasmine 
    107. MOREAU Marjolein 
    108. PENNYNCK Charlotte 
    109. THEYS Hanna 
    110. UYTTENHOVE Aiko 


    Keukens Redant Cycling Team
    111. DALVING Shana 
    112. DE LANGHE Luca 
    113. DEBBOUDT Evelien 
    114. DEBBOUDT Lensy 
    115. DHONT Glacia 
    116. GOESSENS Brenda 
    117. LESCRAUWAET Justine 
    118. ROELEN Evy 
    120. VAN GEYTE Katie 
    121. VAN GOETHEM Femke 

     

    Ladies Cycling Team HOZ Beveren

    124. APERS Nicky 
    125. COUDEVILLE Herlinde 
    126. DELANOTE Bonnie 
    127. LENS An 
    128. HERMANS Anka
    129. VAN HOOSTE Malou 


    Van Assche-Veloloft CT
    131. AERTS Kato 
    132. DE CLERCQ Katrijn 
    133. GIELKENS Esmée 
    134. HOEFKENS Erin 
    135. MICHOTTE Maëlle 

    Antwerpen
    136. BASTIAENSSEN Fauve 
    137. BEECKMANS Sara 
    138. BOERJAN Marjolijn 
    139. BROUWERS Julie 
    140. DE CUYPER Emily 
    141. DE KEERSMAEKER Audrey 
    143. KEMPS Stephanie 
    144. MAES Shana 
    146. PEETERS Jinse 
    147. ROMBOUTS Tine 
    148. SELS Loes 
    149. STEENHUYSEN Eline 
    150. VAN LOY Ellen 
    154. VERDICKT Steffi 
    155. VERDONSCHOT Laura 
    156. VERHOEVEN Suzanne 
    157. VERMEIREN Tinne 
    158. ZWAENEPOEL Tessa 


    Limburg
    159. KACZMARCZYK Brenda 
    160. WELLENS An

     

    Oost-Vlaanderen

    161. ACCOE Joyce 
    163. DE BAAT Kim 
    164. DE BOECK Jasmien 
    165. DE BRUYNE Meg 
    166. DE PAEPE Fien 
    167. SCHAELE Deisy 
    168. DOBBELAERE Jana 
    169. FRANCK Alicia 
    170. GINS Tara 
    171. SCHOKKAERT Febe 
    172. TIEROLF Sophie 
    173. VAN DE STEENE Kim 
    174. VAN DER BORCHT Noémi 
    175. VAN HECKE Xena 
    176. VENNEMAN Nele 
    177. VERMEIR Aurélie 
    178. VERSCHELDEN Nathalie 


    Vlaams Brabant
    180. FEYTENS Ellen 
    181. VAN BAELEN Nele 
    182 VANDERHEYDEN Liena 


    West Vlaanderen
    183. MAES Marie 
    184. CLAES Lotte 
    185. COLLIE Noor 
    186. DEBOUCK Elena 
    187. DEJONGHE Hanne 
    188. DEREERE Machalina 
    189. DERIE Paquita
    190. DIDIER Eve 
    191. TAS Sandrine 
    192. VANDENBROUCKE Saartje
    193. VANDERBEKEN Joyce 
    194. VANDERMEULEN Bo 
    195. VANHEULE Fiebe 
    196. VANHOUTTE Fenna 


    FCWB
    197. BONIVER Alice 
    198. SCARNIET Elodie 

    Canvas, Eén, livestream en Radio 1

    Bij Sporza zit u uiteraard op de eerste rij om het BK te volgen. Op onze website en in onze app volgen we de vrouwenkoers van bij de start met tekstupdates, de finale is vanaf 12 u live te bekijken op Canvas en met livestream op onze platformen. 

     

    Bij de mannen houden we u op de hoogte van elke stroomstoot. De uitzending begint om 14 u op Eén. Onze livestream is uiteraard beschikbaar op onze kanalen en ook Radio 1 is uw compagnon de route in West-Vlaanderen.