Euro 2020: de 11 speelsteden en stadions van het EK voetbal

    Wembley is het toneel voor beide halve finales én de finale.

    Voor het eerst wordt het EK voetbal in stadion over heel Europa afgewerkt. Ontdek hier de 11 speelsteden en de stadions van Euro 2020.

    Amsterdam: de Johan Cruijff ArenA (capaciteit: 54.990)

    wedstrijden in Amsterdam
    13 juni Nederland - Oekraïne  groep C
    17 juni Nederland - Oostenrijk groep C
    21 juni Noord-Macedonië - Nederland groep C
    26 juni tweede groep A - tweede groep B Wales - Denemarken

    Bakoe: Olympic Stadium (capaciteit: 68.700)

    wedstrijden in Bakoe
    12 juni Wales - Zwitserland groep A
    16 juni Turkije - Wales groep A
    20 juni Zwitserland - Turkije groep A
    3 juli winnaar 8F 3 - winnaar 8F 1 kwartfinale

    Boedapest: Puskas Arena (capaciteit: 67.215)

    wedstrijden in Boedapest
    15 juni Hongarije - Portugal groep F
    19 juni Hongarije - Frankrijk groep F
    23 juni Portugal - Frankrijk groep F
    27 juni Nederland - 3D/E/F 1/8e finale

    Boekarest: Arena Nationala (capaciteit: 55.600)

    wedstrijden in Boekarest
    13 juni Oostenrijk - Noord-Macedonië groep C
    17 juni Oekraïne - Noord-Macedonië groep C
    21 juni Oekraïne - Oostenrijk groep C
    28 juni 1e groep F - 3A/B/C 1/8e finale

    Glasgow: Hampden Park (capaciteit: 51.866)

    wedstrijden in Glasgow
    14 juni Schotland - Tsjechië groep D
    18 juni Kroatië - Tsjechië groep D
    22 juni Kroatië - Schotland groep D
    29 juni 1e groep E - 3A/B/C/D 1/8e finale

    Kopenhagen: Parken Stadion (capaciteit: 38.065)

    wedstrijden in Kopenhagen
    12 juni Denemarken - Finland groep B
    17 juni Denemarken - België groep B
    21 juni Rusland - Denemarken groep B
    26 juni Kroatië - 2e groep E 1/8e finale

    Londen: Wembley Stadium (capaciteit: 90.000)

    wedstrijden in Londen
    13 juni Engeland - Kroatië groep D
    18 juni Engeland - Schotland groep D
    22 juni Tsjechië - Engeland groep D
    26 juni Italië - Oostenrijk 1/8e finale
    29 juni Engeland - 2e groep F 1/8e finale
    6 + 7 juli halve finales  
    11 juli finale  

    München: Allianz Arena (capaciteit: 70.000)

    wedstrijden in München
    15 juni Frankrijk - Duitsland groep F
    19 juni Portugal - Duitsland groep F
    23 juni Duitsland - Hongarije groep F
    2 juli winnaar 8F 4 - winnaar 8F 2 kwartfinale

    Rome: Stadio Olimpico (capaciteit: 70.634)

    wedstrijden in Rome
    11 juni Turkije - Italië groep A
    16 juni Italië - Zwitserland groep A
    20 juni Italië - Wales groep A
    3 juli winnaar 8F 8 - winnaar 8F 7 kwartfinale

    Sevilla: Estadio La Cartuja (capaciteit: 60.000)

    wedstrijden in Sevilla
    14 juni Spanje - Zweden groep E
    19 juni Spanje - Polen groep E
    23 juni Slovakije - Spanje groep E
    27 juni België - 3A/D/E/F 1/8e finale

    Sint-Petersburg: Krestovsky Stadion (capaciteit: 68.134)

    wedstrijden in Sint-Petersburg
    12 juni België - Rusland groep B
    14 juni Polen - Slovakije groep E
    16 juni Finland - Rusland groep B
    18 juni Zweden - Slovakije groep E
    21 juni Finland - België groep B
    23 juni Zweden - Polen groep E
    2 juli winnaar 8F 6 - winnaar 8F 5 kwartfinale