Kriener, Mihailovic of Spencer: wie wordt MVP in EuroMillions League?

    Ryan Kriener, Vladimir Mihailovic en Skylar Spencer maken kans op de MVP-trofee.

    De EuroMillions Basketball League en Het Nieuwsblad hebben de genomineerden bekendgemaakt voor de individuele trofeeën die dit weekend uitgereikt worden. Bekijk hier alle kanshebbers en enkele van hun hoogtepunten dit seizoen.

    Most Valuable Player: Kriener, Mihailovic of Spencer

    Ryan Kriener (Leuven Bears)

    Vladimir Mihailovic (Aalst)

    Skylar Spencer (Bergen)

    Speler van het Jaar: Gillet, Lambrecht of Schwartz

    Pierre-Antoine Gillet (Oostende)

    Tim Lambrecht (Charleroi)

    Loïc Schwartz (Oostende)

    Belofte van het Jaar: Bleijenbergh, Mitchell of Van den Eynde

    Vrenz Bleijenbergh (Antwerp Giants)

    Ajay Mitchell (Limburg United)

    Niels Van den Eynde (Antwerp Giants)

    Coach van het Jaar

    • Vedran Bosnic (Bergen)
    • Dario Gjergja (Oostende)
    • Sam Rotsaert (Charleroi)

    Scheidsrechter van het Jaar

    • Renaud Geller
    • Geert Jacobs
    • Nick Van den Broeck

    Ontdek zondag bij Sporza wie de laureaten zijn

    De winnaars van de EuroMillions Basketball Awards worden zondag bekendgemaakt tijdens de rust van de wedstrijd tussen de Antwerp Giants en Oostende. Die wedstrijd is live te zien op Eén en met livestream op onze website.

    elektronische programma gids

    vandaag

    sport/programmawedstrijdtvradiosite/app
    gymnastiekallroundfinale mannen WK Japan tv:11u0012u15radio: - site/app: -
    tennisEuropean Open tv:15u0018u0020u00radio: - site/app: -
    baanwielrennenWK Roubaixtv: - radio: - site/app:18u30 kijk live

    za 23/10

    gymnastiektoestelfinales WK Japan tv:09u1012u00radio: - site/app: -
    veldrijdenSuperprestige Ruddervoordevrouwentv: - radio: - site/app:13u40 volg live  
    veldrijdenSuperprestige Ruddervoordemannentv: - radio: - site/app:15u00 volg live  
    veldrijdenRuddervoorde Superprestige (samenvatting)tv:17u35radio: - site/app: -
    tennisEuropean Open tv:15u0017u35radio: - site/app: -
    baanwielrennenWK Roubaixtv: - radio: - site/app:17u30 kijk live

    zo 24/10

    gymnastiektoestelfinales WK jJapan tv:09u20radio: - site/app: -
    veldrijdenWB Zonhovenlivetv:13u30radio: - site/app: -
    veldrijdenWB Zonhovenvrouwentv: - radio: - site/app:13u40 kijk live
    veldrijdenWB Zonhovenmannentv: - radio: - site/app:15u05 kijk live
    baanwielrennenWK Roubaix tv:16u30radio: - site/app: -
    veldlopenCroscupp relays tv:17u30radio: - site/app: -
    Sportweekendmagazine tv:19u20radio: - site/app: -
    formule 1GP Verenigde Staten tv:23u25radio: - site/app: -

    ma 25/10

    voetbalExtra Timetv:22u15radio: - site/app:22u15 kijk live

    di 26/10

    voetbalNoorwegen - Red FlamesWK-voorrondetv: - radio: - site/app:19u00 volg live  

    do 28/10

    voetballoting EK voetbal (vrouwen)tv:18u00radio: - site/app: -
    voetbalWesterlo-Antwerp1/16e finales Beker van Belgiëtv:20u30radio: - site/app:20u30 kijk live