IN BEELD: Deze fraaie skifoto's had u vorige week willen posten

    Een zonsondergang in de Dolomieten.

    Skiën of snowboarden tijdens de krokusvakantie was dit jaar geen optie. De professionele alpineskiërs mochten wel de piste op. Kijk hier naar de mooiste prenten van het wereldkampioenschap in het Italiaanse skigebied Cortina d'Ampezzo.

    Mooie prenten uit de Italiaanse bergen:

    Hoog boven de wolken.

    De grote leegte in de skihut.

    De zon priemt door de wolken.

    De zon komt op in de bergen.

    Wolken in het dal.

    Met de stoeltjeslift de berg op.

    Afstand houden in de stoeltjeslift.

    Italiaanse straaljagers kleuren de berglucht.

    De slotceremonie van het WK alpineskiën.

    Topskiërs op de pistes van Cortina d'Ampezzo:

    De Belgische skiër Armand Marchant slalomt naar een knappe 10e plaats.

    Zo komt de Noor Sebastian Foss Solevag over de streep...

    ...en zo remt hij af.

    De Zwitser Loïc Meillard mist een poortje.

    De Amerikaanse skiester Breezy Johnson vliegt over de piste.

    De Italiaanse skiester Lara Della Mea verliest de controle over haar latten.

    De Fransman Alexis Pinturault maakt snelheid.

    De Italiaanse skiester Curtoni hapt naar adem.

    Zo snijdt de Amerikaanse topper Mikaela Shiffrin de WK-piste aan.

    Lara Gut-Behrami is een van de WK-sterren.

    De Zwitserse is dit jaar goed voor 2 keer goud en 1 keer brons.

    Marta Bassino kan rekenen op de steun van het Italiaanse leger.

    De halve Belg Vincent Kriechmayr heeft de afdaling en de super-G gewonnen.

    WK alpineskiën in Cortina d'Ampezzo

    datum discipline winnaar
    do 11/2 super-G vrouwen Gut-Behrami (Zwi)
    do 11/2 super-G mannen Kriechmayr (Oos)
    za 13/2 afdaling vrouwen Suter (Zwi)
    zo 14/2 afdaling mannen Kriechmayr (Oos)
    ma 15/2 combiné vrouwen Shiffrin (VS)
    ma 15/2 combiné mannen Schwarz (Oos)
    di 16/2 parallelreuzenslalom mannen Faivre (Fra)
    di 16/2 parallelreuzenslalom vrouwen Bassino (Ita) en Liensberger (Oos)
    wo 17/2 teamcompetitie Noorwegen
    do 18/2 reuzenslalom vrouwen Gut-Behrami (Zwi)
    vr 19/2 reuzenslalom mannen Faivre (Fra)
    za 20/2 slalom vrouwen Liensberger (Oos)
    zo 21/2 slalom mannen Foss-Solevaag (Noo)