• home
  • video
  • pas verschenen

    Dit zijn de deelnemers aan het BK voor mannen en vrouwen elite

    Timothy Dupont, Tim Merlier en Wout van Aert

    Dit was vorig jaar het podium in Gent: Timothy Dupont (2e), Tim Merlier (1e) en Wout van Aert (3e). Die laatste is er vandaag niet bij.

    Vandaag gaat het Belgische peloton in Anzegem op zoek naar opvolgers voor Tim Merlier en Jesse Vandenbulcke. Bekijk hier de deelnemerslijsten van het Belgisch kampioenschap bij de mannen elite en dames elite.

    Deelnemers bij de mannen (start 12u):

    Alpecin-Fenix:   1. Tim Merlier; 2. Dries De Bondt; 3. Floris De Tier; 4. Roy Jans; 5. Jimmy Janssens; 6. Senne Leysen; 7. Jonas Rickaert; 8. Diether Sweeck; 9. Otto Vergaerde; 10. Gianni Vermeersch; 11. Louis Vervaeke


    Lotto-Soudal:
       12. Sander Armée; 14. Jasper De Buyst; 15. Thomas De Gendt; 16. Stan Dewulf; 17. Frederik Frison; 18. Philippe Gilbert; 20. Nikolas Maes; 21. Remy Mertz; 22. Gerben Thijssen; 23. Tosh Van der Sande; 24. Brent Van Moer; 25. Harm Vanhoucke; 26. Florian Vermeersch; 27. Jelle Wallays; 28. Tim Wellens


    Deceuninck-Quick Step
    :   29. Tim Declercq; 30. Dries Devenyns; 32. Iljo Keisse; 33. Yves Lampaert; 34. Pieter Serry; 35. Stijn Steels; 36. Bert Van Lerberghe; 37. Mauri Vansevenant


    CCC
    :   39. Greg Van Avermaet; 40. Gijs Van Houcke; 41. Nathan Van Hooydonck; 42. Guillaume Van Keirsbulck


    Cofidis
    :   43. Piet Allegaert; 44. Dimitri Claeys; 45. Kenneth Vanbilsen; 46. Julien Vermote


    Israel-Start Up Nation
    :   47. Jenthe Biermans; 48. Ben Hermans; 49. Tom Van Asbroeck


    Sunweb
    :   (50. Tiesj Benoot); 51. Ilan Van Wilder


    AG2R
    :   52. Lawrence Naesen; 53. Oliver Naesen; 54. Stijn Vandenbergh


    Jumbo-Visma
    :   55. Laurens De Plus; 57. Maarten Wynants


    Bahrein-Mc Laren
    :   58. Dylan Teuns


    EF Pro Cycling
    :   59. Jens Keukeleire; 60. Sep Vanmarcke


    Movistar
    :   61. Jürgen Roelandts


    Trek-Segafredo
    :   63. Jasper Stuyven; 64. Edward Theuns


    UAE Team Emirates
    :   65. Jasper Philipsen


    Astana
    :   66. Laurens De Vreese


    Circus-Wanty Gobert
    :   67. Jan Bakelants; 68. Alfdan De Decker; 69. Aimé De Gendt; 70. Jasper De Plus; 71. Ludwig De Winter; 72. Thomas Degand; 73. Tom Devriendt; 74. Timothy Dupont; 76. Xandro Meurisse; 77. Kevin Van Melsen; 78. Pieter Vanspeybrouck; 79. Loïc Vliegen


    Sport Vlaanderen-Baloise
    :   80. Cedric Beullens; 81. Amaury Capiot; 82. Kenny De Ketele; 84. Lindsay De Vylder; 85. Gilles De Wilde; 86. Kevin Deltombe; 87. Robbe Ghys; 88. Milan Menten; 89. Julian Mertens; 90. Edward Planckaert; 91. Emiel Planckaert; 92. Thomas Sprengers; 94. Aaron Van Poucke; 95. Kenneth Van Rooy; 97. Jordi Warlop; 98. Sasha Weemaes; 99. Thimo Willems


    Bingoal-Wallonie Bruxelles
    :   100. Jonas Castrique; 101. Sean De Bie; 102. Laurens Huys; 103. Kevyn Ista; 104. Eliot Lietaer; 105. Arjen Livyns; 106. Kenny Molly; 108. Dimitri Peyskens; 109. Baptiste Planckaert; 110. Ludovic Robeet; 111. Franklin Six; 112. Lionel Taminiaux; 114. Jelle Vanendert


    Tarteletto-Isorex
    :   115. Jordy Bouts; 116. Stijn De Bock; 117. Maxime De Poorter; 118. Jonas Goeman; 119. Thomas Joseph; 120. Gianni Marchand; 121. Jacob Relaes; 122. Lennert Teugels; 123. Elias Van Breussegem; 124. Julien Van Den Brande; 125. Michael Van Staeyen; 126. Maxime Vantomme; 127. Enzo Wouters


    Pauwels Sauzen-Bingoal
    :   128. Eli Iserbyt; 129. Laurens Sweeck; 130. Toon Vandenbosch; 131. Dieter Vanthourenhout; 132. Michael Vanthourenhout


    Telenet-Baloise Lions
    :   133. Jim Aernouts; 134. Thijs Aerts; 135. Toon Aerts; 136. Nicolas Cleppe


    B&B Hotels-Vital Concept
    :   138. Frederik Backaert; 139. Kris Boeckmans; 140. Bert De Backer; 141. Jens Debusschere; 142. Jonas Van Genechten


    Beat Cycling Club
    :   143. Yves Coolen; 144. Stefano Museeuw; 145. Guillaume Seye


    Natura4Ever-Roubaix-Lille Métropole
    :   146. Mathias De Witte; 147. Tom Dernies; 148. Maximilien Picoux; 149. Emiel Vermeulen


    Team Arkéa-Samsic
    :   150. Benjamin Declercq; 151. Christophe Noppe   


    Team SKS-Sauerland
    :   152. Abram Stockman; 153. Michiel Stockman


    Total-Direct Energie
    :   154. Dries Van Gestel


    Wallonie-Bruxelles Development Team
    :   155. Marvin Tasset   XSpeed:   156. Wim Reynaerts   EvoPro Racing   157. Jeroen Eyskens


    Hagens Berman Axeon
    :   158. Jens Reynders


    Hollebeekhoeve CT
    :   159. Jens Adams.

    Zonder Wout van Aert

    Zoek niet naar Wout van Aert. De beste Belgische renner van het moment last na zijn sterke Tour een korte pauze in om op adem te komen voor het wereldkampioenschap later deze week.

     

    Vrijdag komt Van Aert in Italië aan de start als een van de favorieten voor het WK tijdrijden, zondag maakt hij kans op de regenboogtrui in de wegrit.

    Deelnemers bij de vrouwen (start 9.30u):

    Lotto Soudal Ladies:   1. Jesse Vandenbulcke; 2. Alana Castrique; 3. Annelies Dom; 4. Lotte Kopecky; 5. Lone Meertens; 6. Julie Van De Velde


    Chevalmeire Cycling Team
    :   8. Nathalie Bex; 9. Demmy Druyts; 11. Lenny Druyts; 13. Kelly Van Den Steen


    Doltcini-Van Eyck Sport:
       14. Mieke Docx; 15. Kaat Hannes; 16. Jade Lenaers; 17. Dina Scavone; 18. Justine Vromane   Multum Accountants   19. Amber Aernouts; 20. Lara Defour; 21. Fien Delbaere; 24. Kim Van Den Steen


    Lviv Cycling Team
    :   26. Ellen Feytens; 27. Femke Verstichelen


    Team Ciclismo Mondial
    :   28. Sanne Cant; 29. Loes Sels; 30. Karen Verhestraeten; 31. Jinse Peeters; 32. Kiona Crabbé


    NXTG Racing
    :   33. Shari Bossuyt


    Boels-Dolmans
    :   35. Jolien D'hoore


    CCC-Liv
    :   36. Valerie Demey


    Ciclotel
    :   37. Kim De Baat


    Autoglas Wetteren
       41. Liliane Leenknegt; 42. Perrine Sadoine; 43. Aiko Uyttenhove; 44. Florelien Van De Velde


    Entente Cycliste de Wallonie:
       47. Mieke Leeman; 50. Sarah Vloesmans

    Illy-Bikes:   52. Isabelle Beckers; 54. Ditte Lenseclaes; 55. Tiana Troch; 56. Karen Verdonck


    BNS Technics
    :   58. Jana Dobbelaere; 59. Fien Van Eynde


    Keukens Redant:
       63. Luca De Langhe; 65. Evelien Debboudt; 66. Lensy Debboudt; 67. Glacia Dhont; 68. Brenda Goessens; 69. Amber Lacompte; 71. Evy Roelen; 72. Evy Tillaert; 73. Katie Van Geyte; 74. Elise Vander Sande; 75. Maaike Vanderstraeten


    Waasland-Security
    :   77. Delphine Brits; 78. Caren Commissaris; 79. Marijke De Smedt; 80. Naïka De Neef; 82. Lotte Popelier; 84. Fleur Vandecaveye

    Isorex:   85. Margot Bourguignon; 88. Yasmine De Wulf; 89. Camille Delestrait; 90. Marjolein Moreau; 91. Silke D'Hont: 93. Celien Van Damme


    De Sprinters Malderen
    :   95. Marjon Claus; 96. Lies De Vleminck; 97. Julie Debock; 101. Maxime Roes; 102. Sarah Ten Hartog; 103. Mente Taveirne; 104. Laura Van Geyt


    Ladies Team HOZ Beveren
    :   107. Nicky Apers; 109. Herlinde Coudeville; 111. Malou Van Hooste; 112. Marie Vandendriessche


    Antwerpen
    :   115. Fauve Bastiaenssen; 116. Marjolijn Boerjan; 119. Erin Hoefkens; 122. Liene Meeusen; 124. Tine Rombouts; 125. Marthe Truyen; 126. Ellen Van Loy; 128. Yana Van Staeyen; 130. Suzanne Verhoeven


    Vlaams-Brabant:
       134. Maurine Ricour; 136. Britt Verbeeck   FCWB:   138. Fiona Mertens; 139. Allison Zava; 140. Alice Pirard


    Limburg
    :   141. Sophie Brouckaert; 142. Esmée Gielkens; 143. Brenda Kaczmarczyk; 144. Tiana Poffé; 146. Laura Verdonschot


    Oost-Vlaanderen:
       149. Fien De Paepe; 150. Nele De Vos; 151. Alicia Franck; 154. Lien Lanssens; 155. Laure Michels; 157. Nele Van Assche; 158. Kim Van De Putte; 159. Noémi Van Der Borght; 160. Nele Venneman; 162. Nathalie Verschelden


    West-Vlaanderen
    :   164. Daphné Acke; 165. Axelle Bellaert; 168. Anse Debaere; 169. Stefanie Deceuninck; 170. Nicky Degrendele; 171. Bonnie Delanote; 172. Paquita Derie; 175. Jan Teirlinck; 178. Joyce Vanderbeken; 179. Leonie Vanderjeugt: 180. Saartje Vandenbroucke; 181. Fenna Vanhoutte; 183. Eva Vermeersch.

    Titelverdedigster Jesse Vandenbulcke.

    Live op Sporza

    U kunt het Belgisch kampioenschap van start tot finish volgen op onze website, in onze app en op televisie. De uitzending van de vrouwen begint om 11.20u op Canvas. Voor de strijd bij de mannen moet u om 14.30u op Eén zijn.