• home
  • video
  • pas verschenen

    Hoe heeft jouw club gepresteerd in de 2e ronde van de Beker van België?

    In de Belgische bekercompetitie staat dit weekend de tweede ronde op het programma. Op deze pagina vind je de resultaten.

    Uitslagen 2e ronde Beker van België
    Doornik Tienen 0-4
    Solières Kessel 6-1
    Sprimont Oostkamp 1-1 (pen: 2-3)
    Blankenberge Libramont 3-3 (pen: 5-3)
    RC Harelbeke UCE Luik 0-0 (pen: 4-5)
    Koersel Waver 4-0
    Kontich Wijgmaal 2-3
    Temse Etterbeek 2-0
    Montignies Heur-Tongeren 2-1
    Beloeil RC Gent 2-1
    Lebbeke Tollembeek 12-0
    Oostnieuwkerke Faimes 2-1
    Ciney Bilzerse-Waltwilder 0-1
    La Louvière Overijse 2-2 (pen: 2-4)
    Péruwelz De Kempen 1-3
    Warfusée Ninove 2-2 (pen: 5-4)
    Sint-Lenaarts Izegem-Ingelmunster 1-1 (pen: 2-4)
    Hornu Aywaille 0-1
    Jeuk Loenhout 2-3
    Bocholt Villers-la-Ville 10-0
    Westhoek Lyra-Lierse 0-0 (pen: 3-4)
    Spouwen-Mopertingen Aalter 3-3 (pen: 4-5)
    Ronse Biesme 5-1
    Londerzeel Heusden-Zolder 6-1
    Witgoor Dessel Symphorinois 2-3
    Bornem Wingene 1-2
    Saint-Ghislain Gullegem 1-2
    Dikkelvenne Mariakerke 5-2
    Tervuren-Duisburg Meux 1-3
    Brainois Rocherath 2-0
    Grand-Leez Torhout 1-1 (pen: 4-5)
    Duffel Richelle 3-0
    Helchteren Vlaamse Ardennen 2-2 (pen: 3-2)
    Habay-La-Neuve Ethe Belmont 2-0
    Evere Meix-devant-Virton 2-0
    Sint-Niklaas Alken 0-0 (pen: 4-5)
    Berchem Dadizele 3-0
    Rochefort Rebecq 0-4
    Zwarte Leeuw Onhaye 1-1 (pen: 1-4)
    Verlaine Huizingen 3-1
    Raeren-Eynatten Aischoise 4-1
    Givry Stockel 6-2
    Union Namen Ster-Francorchamps 2-1
    Jong Zulte Hamoir 3-0
    Couvin-Mariembourg Boezinge 1-0
    Lochristi Cappellen 2-2 (pen: 4-5)
    Hasselt Wetteren 1-3
    Bambrugge Houtvenne 3-3 (pen: 6-5)
    Hades Brakel 0-4
    Elene-Grotenberge Nijlen 1-3
    Zelzate Turnhout 2-1
    Oudenaarde Wortel 9-1
    Acren Lessines Stekene 2-3
    Diest Mariekerke 0-3
    Geel Léopold 3-1
    Vosselaar Linden 6-1
    Lauwe Wolvertem Merchtem 1-1 (pen: 5-3)
    Vossem Elsene 0-0 (pen: 7-6)
    Pepingen-Halle Berg-Op 11-0
    Lille VW Hamme 1-2
    Dottignies RC Waregem 1-1 (pen: 3-5)
    Stevoort Oupeye 0-4
    Hoogstraten Molenbaix 4-0
    Gosselies Templiers-Nandrin 2-3
    Rhodienne-De Hoek Wellen 1-1 (pen: 5-4)
    Eendracht Aalst City Pirates 3-2
    Menen Andennais 5-0
    Drongen Durbuy 1-2
    Francs Borains Betekom 1-0
    St-Louis-Saint-Léger Herstal 0-3
    Oppagne-Wéris Petegem 0-0 (pen: 5-4)
    Merelbeke Quevy-Mons 1-5
    Termien Pelt 4-1
    Lede Melsele 0-2
    Zwevezele Kampenhout 2-3
    Diegem Braine 3-4
    Jodoigne Tilleur 1-7
    Wommelgem Waremmien 0-3
    Knokke RC Mechelen 1-0
    Sint-Job Rhisnois 3-0