• home
  • video
  • pas verschenen

    Beker van België: heeft jouw favoriete club de 1e ronde overleefd?

    De finale is nog geen 3 maanden achter de rug of er wordt al een nieuw seizoen op gang getrokken van de Beker van België. Op deze pagina vind je de resultaten van de eerste ronde.

    Uitslagen eerste ronde Beker van België

    Libramont Mormont 2-1
    Houtvenne Berg en Dal 4-2
    Mariekerke Schelle 6-1
    Quévy-Mons Braine 7-1
    Dadizele Comines-Warneton 6-1
    Wielsbeke WS Lauwe 0-2
    Kobbegem Elene-Grotenberge 0-7
    Walhain Alken 0-5
    Kampenhout Ganshoren 0-0 (pen: 2-1)
    Lille Elen 3-0
    Gosselies Nismes 4-2
    FC De Kempen Beringen 1-1 (pen: 5-4)
    Oostkamp Lendelede 8-1
    Hoei Grand-Leez 1-1 (pen: 3-4)
    Loenhout Sint-Joost-ten-Node 1-1 (pen: 5-4)
    Chaumont Oppagne 0-0 (pen: 2-4)
    Baal Diest 0-8
    Zele Ninove 0-2
    Witgoor Stal Sport 6-1
    Leopoldsburg Esperanza Pelt 0-1
    Linden Houthalen 2-0
    Tervuren-Duisburg Bertem-Leefdaal 1-1 (pen: 6-5)
    Villers la Ville Molignée 3-1
    Pont-à-Celles Buzet Etterbeek 1-2
    Wépion Waver 0-2
    Anderlues Elsene 1-2
    Stockel Manage 2-2 (pen: 11-10)
    La Hulpe Biesme 1-4
    Ophain Vossem 0-2
    Rhodienne-De Hoek Neffe 4-0
    Spy Rhisnes 0-2
    Genappe Overijse 0-3
    Lasne Ohain Montignies 2-2 (pen: 2-4)
    Doornik Maarkedal 6-1
    Naast Huizingen 0-1
    Peruwelz Vacresse 3-1
    Molenbaix Tertre-Hautrage B 4-1
    RCS Braine Le Roeulx 3-0
    Symphorinois Hyon 5-1
    Tertre-Hautrage A Trivières 7-0
    Zuun Hornu 0-2
    Frameries Stade Braine 0-7
    Tollembeek Neufvilles 2-0
    Beloeil Ostiches-Aat 2-0
    Paturages Olsa Brakel 0-3
    KVVV Ardennen Jemappes 5-1
    Adegem Mariakerke 1-5
    Torhout Kleit 3-1
    Boezinge Nieuwkerke 2-0
    Oostnieuwkerke Poperinge 3-1
    Aalter RC Lauwe 3-1
    Sleidinge Drongen 1-2
    Wingene Wervik 2-1
    Oostduinkerke Blankenberge zon
    Vlamertinge Dottignies 1-2
    Jong Zulte Lembeke 2-1
    RC Waregem Kortemark 2-1
    Bambrugge Groot-Dilbeek 2-0
    Wolvertem Merchtem TK Meldert 4-1
    Bornem Wintam 5-1
    Melsele Vrasene 3-1
    Zaffelare Lebbeke 1-4
    Stekene Hoboken 4-1
    Zelzate Edeboys 5-0
    Lochristi Dendermonde 2-1
    Voorde-Appelterre Wetteren 1-4
    Woluwe-Zaventem Sint-Lenaarts 1-6
    Zandhoven RC Mechelen 1-4
    Nijlen Kosova Schaarbeek 2-1
    Sint-Job Crossing Schaarbeek 2-1
    Minderhout Kontich 1-2
    Anderlecht-Milan Berg-Op 0-5
    Bouwel Evere 2-2 (pen: 3-4)
    Ternesse Eppegem 2-2 (pen: 5-4)
    Zwarte Leeuw Putte 7-0
    Lyra-Lierse Zandvliet 4-0
    Wortel Jette 1-1 (pen: 4-2)
    Veltem CP Antwerpen 0-3
    Francorchamps Florenville 2-1
    Rochefort Tharoul 4-3
    Malmundaria Ethe 2-2 (pen: 2-4)
    Libin Wallonne Ciney 0-4
    Bercheux Rocherath 3-6
    Nandrin Loyers 1-1 (pen: 3-0)
    Vaux-Noville Saint-Léger 2-3
    Nassogne Sprimont 0-3
    Butgenbach Habay-La-Neuve 1-4
    Meix-Dt-Virton La Roche 4-0
    Aywaille Muno 17-0
    Richelle Goé 6-1
    FC Horion UCE Luik 2-7
    Faimes Eghezée 5-1
    Heur-Tongeren MCS Luik 14-0
    Vliermaal Jeuk 0-0 (pen: 4-5)
    Taviers Bilzen-Waltwilder 0-4
    Jodoigne Elsautoise 5-1
    Oupeye Warnant 0-0 (pen: 5-3)
    Wellen FC Eupen 4-0
    Herstal Herderen-Millen 6-2
    Raeren-Eynatten Bas-Oha 2-1
    Jeunesse Aische Jehay 4-1
    Betekom Geetbets 8-1
    Torpedo Hasselt Termien 0-2
    Schriek Kesselt 1-1 (pen: 2-4)
    KFC Turnhout Herk-de-Stad 5-1
    Koersel Houtem-Oplinter 6-2
    Heusden-Zolder Breugel 6-1
    Bokrijk Stevoort 1-3
    Kalken Jong Lede 0-2
    Helson Helchteren Opglabbeek 5-1
    Floreffe Léopold 1-2
    Mormont B Andennes 1-3