• pas verschenen
 • video
 • podcasts

  Ismael Bako ruilt Antwerp Giants voor Frans kampioen Villeurbanne

  Ismaël Bako

  Ismaël Bako heeft een topseizoen bij de Antwerp Giants achter de rug.

  De uittocht bij de Antwerp Giants duurt voort. Speler van het Jaar Ismaël Bako trekt naar Villeurbanne in de Franse competitie. Villeurbanne is de ploeg van voorzitter Tony Parker. 

  Ismaël Bako was een van de exponenten van het prachtseizoen van de Antwerp Giants. De jonge center stond na zijn goeie Champions League op de lijstjes van buitenlandse clubs en de 23-jarige Bako heeft dus voor Villeurbanne, de Franse kampioen, gekozen.

   

  "Bako heeft voor onze club gekozen om zich in het grote bad van de Euroleague te werpen", klinkt het bij de Franse club. "Ismaël zal zijn energie en snelheid meebrengen. Ook zijn atletische kwaliteiten en zijn lengte zijn troeven voor onze club."

   

  Bako treedt bij Villeurbanne in Belgische voetsporen, want ook Roel Moors - zijn trainer bij de Antwerp Giants - droeg ooit het shirt van de Franse club. Voorzitter is Tony Parker, de Franse ex-NBA-ster die geboren is in Brugge. Belgian Cat Julie Allemand speelt voor de vrouwen van Villeurbanne.