• home
 • video
 • pas verschenen

  Mestdagh mag zich bewijzen op trainingskamp van Meessemans WNBA-team

  De Washington Mystics hebben Kim Mestdagh uitgenodigd om zich aan te sluiten bij het trainingskamp van het WNBA-team. "Ze kan een grote meerwaarde beteken voor ons team."

  De prestaties van de Belgian Cats op het afgelopen WK basketbal, onder meer tegen de Verenigde Staten, zijn niet onopgemerkt gebleven. Shooting guard Kim Mestdagh zou de volgende Belgische kunnen worden die mag proeven van de grootste basketbalcompetitie voor vrouwen.

   

  De Washington Mystics, de ploeg van Emma Meesseman, hebben de 28-jarige Mestdagh uitgenodigd voor hun trainingskamp, begin mei. "Kim was een van de revelaties van het voorbije WK", zegt coach Mike Thibault.

   

  "Ze is een polyvalent talent. Haar vermogen om met haar middellange shots het terrein groter te maken, kan een grote meerwaarde betekenen voor ons team."

   

  Mestdagh speelt op dit moment in Turkije voor Cukurova. Het seizoen in de VS is combineerbaar met een seizoen in Europa, zoals Emma Meesseman en Ann Wauters in het verleden al bewezen.