• home
  • video
  • pas verschenen

    Uitslagen van dag 1 op de Flanders Swimming Cup

    Katinka Hosszu

    Katinka Hosszu is een van de blikvangers op de Flanders Swimming Cup.

    De Flanders Swimming Cup is erin geslaagd heel wat buitenlandse toppers naar Antwerp te halen. Op deze pagina vind je de resultaten van de eerste dag.

    Uitslagen mannen

    50 meter vrije slag:

    1. Jesse Puts (Ned) - 22"41
    2. Jasper Aerents - 22"83
    3. Tom Fannon (GBr) - 22"95
    7. Thomas Thijs - 23"44

     

    200m vrije slag:

    1. Danas Rapsys (Lit) - 1'46"69
    2. Thomas Dean (GBr) - 1'47"83
    3. Alexandre Marcourt - 1'48"88
    4. Thomas Thijs - 1'50"53

     

    400m vrije slag:

    1. Danas Rapsys (Lit) - 3'51"96
    2. Alexander Norgaard (Den) - 3'54"84
    3. Tom Derbyshire (GBr) - 3'55"18
    4. Noah Martens - 3'57"83

     

    800m vrije slag:

    1. Alexander Norgaard (Den) - 8'12"53
    2. Marcos Rodriguez Mesa (Spa) - 8'13"32
    3. David Verraszto (Hon) - 8'17"12

     

    100m rugslag:

    1. Shane Ryan (Ier) - 54"69
    2. Conor Ferguson (Ier) - 55"29
    3. Nick Pyle (GBr) - 55"36

     

    50m schoolslag:

    1. Darragh Greene (Ier) - 27"72
    2. Arno Kamminga (Ned) - 27"87
    3. Tobias Bjerg (Den) - 28"02

     

    200m schoolslag:

    1. Arno Kamminga (Ned) - 2'10"64
    2. Marco Koch (Dui) - 2'10"85
    3. Darragh Greene (Ier) - 2'12"89
    5. Noah De Schryver - 2'22"29

     

    100m vlinderslag:

    1. Mathys Goosen (Ned) - 52"78
    2. Brendan Hyland (Ier) 53"04
    3. Joeri Verlinden (Ned) - 53"30
    8. Louis Croenen - 54"59

     

    200m wisselslag:

    1. Thomas Dean (GBr) - 2'01"53
    2. David Verraszto (Hon) - 2'02"11
    3. Arjan Knipping (Ned) - 2'02"89

    Uitslagen vrouwen

    100m vrije slag:

    1. Freya Anderson (GBr) - 54"16
    2. Signe Bro (Den) - 54"42
    3. Kim Busch (Ned) - 55"87
    7. Kimberly Buys - 56"57

     

    800m vrije slag:

    1. Maisie Macartney (GBr) - 8'52"14
    2. Andrea Galisteo Zapatero (Spa) - 8'55"37
    3. Maria Claro Martinez (Spa) - 8'57"39

     

    50m rugslag:

    1. Mie Nielsen (Den) - 28"42
    2. Maaike de Waard (Ned) - 28"43
    3. Paloma De Bordons Garcia (Spa) 28"84

     

    200m rugslag:

    1. Chloé Golding (GBr) - 2'12"11
    2. Jess Fullalove (GBr) - 1'13"08
    3. Tessa Vermeulen (Ned) - 2'16"14

     

    100m schoolslag:

    1. Tatiana Belonogoff (GBr) - 1'07"84
    2. Fleur Vermeiren - 1'09"13
    3. Mathilde Schroder (Den) - 1'09"90

     

    50m vlinderslag:

    1. Maaike de Waard (Ned) - 26"42
    2. Emilie Beckmann (Den) - 26"60
    3. Kim Busch (Ned) - 26"64
    4. Kimberly Buys - 26"70

     

    200m vlinderslag:

    1. Liliana Szilagyi (Hon) - 2'09"80
    2. Katinka Hosszu (Hon) - 2'13"33
    3. Regitze Gaard (Den) - 2'15"17

     

    400m wisselslag:

    1. Katinka Hosszu (Hon) - 4'44"75
    2. Daisy Anderson (GBr) - 4'50"23
    3. Alba Vazquez Ruiz (Spa) - 4'52"12

    Morgen live op Sporza

    Morgen is Sporza er live bij op de slotdag van de Flanders Swimming Cup. Kijk vanaf 15.30u naar Eén of volg het met livestream op sporza.be