• home
 • video
 • pas verschenen

  Dylan Teuns gaat tot 2020 aan de slag bij Bahrain Merida

  Dylan Teuns zal de komende twee jaar zijn geluk beproeven bij Bahrain Merida, het team van Vincenzo Nibali. De voorbije vier jaar was de renner actief bij BMC. "Een talent als Dylan in ons team hebben is een enorme troef", vertelt algemeen directeur Brent Copeland.

  Teuns kende in 2017 zijn jaar van de doorbraak met de eindoverwinning in onder meer de Ronde van Polen en de Ronde van Wallonië. In de Waalse Pijl veroverde hij ook een derde plek.

   

  "We geloven in het grote potentieel van Dylan. Niet enkel met zijn klimmerscapaciteiten, maar we geloven ook in zijn kwaliteiten om een algemeen klassement te rijden", vertelt Copeland op de website van het team. "Dylan in ons team hebben, maakt ons bij Bahrain Merida heel blij. Een talent als Teuns is een enorme troef."

   

  "Ik ben heel blij om te tekenen bij Bahrain Merida. Het is een van de topploegen in de wereld. Ik ben tevreden dat we een een koersschema zijn overeengekomen en dat het team vertrouwen in me heeft", laat Teuns weten.

  Tweets Teuns en Bahrain Merida