• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Buys, Lecluyse en Vanluchene zwemmen EK- en WK-limiet op BK kortebaan

    Emmanuel Vanluchene steekt in topvorm.

    Drie zwemmers zijn op het BK in klein bad onder de limiettijden gedoken voor het EK en WK kortebaan. Een van hen was Emmanuel Vanluchene, die ook Pieter Timmers versloeg op "zijn" 100 meter vrije slag.
    • Fanny Lecluyse won de 50 meter schoolslag in 30"65 en de 200 meter schoolslag in 2'21"88. Dat volstond twee keer voor een ticket voor het EK en WK in klein bad.
    • Emmanuel Vanluchene verzilverde zijn topvorm op de 100 meter vlinderslag, waar hij met 51"19 ruimschoots voldeed aan de gevraagde tijd. Op de 50 én 100 meter vrije slag versloeg Vanluchene bovendien Pieter Timmers, maar die tijden volstonden niet voor een ticket.
    • Kimberly Buys was de 3e landgenoot die zich wist te plaatsen voor Kopenhagen (EK) en Guangzhou (WK). Zij zwom onder de gevraagde tijd op de 50 meter vlinderslag: 25"92.

    VIDEO: Verslag van het BK in klein bad

    Video player inladen ...

    Uitslagen BK kortebaan in Gent (mannen)

    50 m vrije slag:
    1. Emmanuel Vanluchene 21.78
    2. Pieter Timmers 21.83
    3. Sebastien Demeulemeester 22.42

    100m vrije slag:
    1. Emmanuel Vanluchene 47.21
    2. Pieter Timmers 47.93
    3. Louis Croenen 48.61

    200 m vrije slag:
    1. Lorenz Weiremans 1:46.62
    2. Pieter Timmers 1:46.71
    3. Thomas Thijs 1:48.00

    400m vrije slag:
    1. Lander Hendrickx 3:45.92
    2. Logan Vanhuys 3:47.79
    3. Mathieu Mattelaer 3:48.55

    50m schoolslag:
    1. Basten Caerts 27.44
    2. Maxime Cabrol 28.45
    3. Robbe De Coster 28.81

    100 m schoolslag:
    1. Basten Caerts 1:00.42
    2. Robbe De Coster 1:02.93
    3. Maxime Cabrol 1:02.95

    200m schoolslag:
    1. Basten Caerts 2:11.50
    2. Thomas Dal 2:14.66
    3. Sander Ruijten 2:14.81

    50m vlinderslag:
    1. Gilles De Wilde 23.54
    2. Sebastien De Meulemeester 23.96
    3. Dries Vangoetsenhoven 23.97

    100 m vlinderslag:
    1. Emmanuel Vanluchene 51.19
    2. Sebastien De Meulemeester 52.20
    3. Louis Croenen 52.91

    200m vlinderslag:
    1. Louis Croenen 1:57.75
    2. Sebastian Lunak 2:01.24
    3. Rami Anis 2:03.74

    100m wisselslag:
    1. Emmanuel Vanluchene 53.50
    2. Alexis Borisavljevic 56.17
    3. Maxime Andrien 56.36

    200 m wisselslag:
    1. Louis Croenen 2:01.73
    2. Lander Mulker 2:02.34
    3. Timon Swillen 2:03.74

    400m wisselslag:
    1. Logan Vanhuys 4:14.61
    2. Thomas Dal 4:17.51
    3. Lander Mulkers 4:21.85

    50 m rugslag:
    1. Sjobbe Luyten 25.52
    2. Maxime Andrien 25.58
    3. Owen Surgeloose 26.17

    100m rugslag:
    1. Sjobbe Luyten 54.24
    2. Maxime Andrien 55.65
    3. Tuur Lemmens 56.33
    3. Stan Franckx 56.33

    200 m rugslag:
    1. Lander Hendrickx 1:57.23
    2. Sjobbe Luyten 1:58.89
    3. Luc Kroon 1:59.12

    4x50m vrije slag:
    1. Brabo 1:28.08
    2. CNBA 1:31.99
    3. MEGA 1:33.07

    4x50m wissel:
    1. BRABO 1:41.18
    2. MEGA 1:41.54
    3. GOLD 1:43.36

    Uitslagen BK kortebaan in Gent (vrouwen)

    50m vrij:
    1. Kimberly Buys 25.26
    2. Juliette Dumont 25.73
    3. Fanny Lecluyse 25.82

    100 vrije slag:
    1. Kimberly Buys 54.68
    2. Tessa Vermeulen (Ned) 55.75
    3. Imani De Jong 55.91

    200m vrije slag:
    1. Valentine Dumont 1:56.55
    2. Imani De De Jong 2:00.38
    3. Camille Bouden 2:00.96

    400 m vrije slag:
    1. Valentine Dumont 4:09.50
    2. Imani De Jong 4:17.77
    3. Camille Bouden 4:18.03

    800m vrije slag:
    1. Valentine Dumont 8:29.60
    2. Eva Bonnet 8:48.45
    3. Edith mattens 8:51.20

    50 m schoolslag:
    1. Fanny Lecluyse 30.65
    2. Fleur Vermeiren 31.25
    3. Tes Schouten 31.82

    100m schoolslag:
    1. Fanny Lecluyse 1:05.63
    2. Anke Geeroms 1:07.50
    3. Tes Schouten 1:07.78

    200 m schoolslag:
    1. Fanny Lecluyse 2:21.88
    2. Anke Geeroms 2:26.41
    3. Tes Schouten 2:30.87

    50m rug:
    1. Indra Vandenbussche 28.71
    2. Jade Smits 28.76
    3. Mirthe Goris 29.64

    100 m rugslag:
    1. Tessa Vermeulen 59.89
    2. Jade Smits 1:02.04
    3. Nona Hansenne 1:02.16


    200m rugslag:
    1. Tessa Vermeulen 2:11.76
    2. Jade Smits 2:14.12
    3. Nona Hansenne 2:14.55

    50 m vlinderslag:
    1. Kimberly Buys 25.92
    2. Kinge Zandringa 27.28
    3. Audrey Dekersmaeker 28.10

    100m vlinderslag:
    1. Kimberly Buys 57.33
    2. Kinge Zandringa 1:00.05
    3. Mirthe Goris 1:02.01

    200 m vlinderslag:
    1. Kinge Zandringa 2:14.99
    2. Margot Van Hege 2:18.37
    3. Anke Vanlommel 2:20.21

    100 m wisselslag:
    1. Tessa Vermeulen 1:02.45
    2. Anke Geeroms 1:03.07
    3. Juliette Dumont 1:04.63

    200m wisselslag:
    1. Anke Geeroms 2:15.16
    2. Tessa Vermeulen 2:16.11
    3. Eva Bonnet 2:19.89

    400 m wisselslag:
    1. Karo Bourgois 4:56.96
    2. Romane Ghesquier 4:58.19
    3. Edith Mattens 4:59.41

    4x50 m wisselslag:
    1. BRABO 1:52.72
    2. DM 2 1:58.35
    3. STT 5 2:00.20

    4x50m vrije slag:
    1. BRABO 1:43.23
    2. BZK 1:48.22
    3. DM 1:48.77