• home
  • video
  • pas verschenen

    VIDEO: Daring is sterker dan Braxgata in het hockey

    Daring maakte 3 treffers tegen Braxgata.

    De hockeycompetitie is weer in volle gang. Kampioen Dragons ging verrassend onderuit bij Orée op de 2e speeldag. Het vernieuwde Daring boekte tegen Braxgata zijn eerste zege.

    VIDEO: Verslag van Braxgata-Daring (1-3)

    Uitslagen speeldag 2

    • Gantoise-Leuven 1-0
    • Pingouins-Watducks 0-7
    • Herakles-Beerschot 3-2
    • Braxgata-Daring 1-3
    • Orée-Dragons 4-3
    • Racing-Leopold 1-2
    Stand
    RangTeamGWVG+-Punten
    1RACING3210926
    2HERAKLES2200746
    3OREE2200646
    4GANTOISE2101324
    5WATDUCKS2110833
    6DRAGONS2110853
    7DARING2110553
    8BRAXGATA2110443
    9LEOPOLD2110333
    10BEERSCHOT2011451
    11LEUVEN2020040
    12PINGOUIN30301170