• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Kompany over Champions League: "Komt voor mekaar"

    Vincent Kompany wil met City weer het kampioenenbal in.

    In de Premier League bikkelen City, United en Liverpool om twee Champions League-tickets. City-aanvoerder Kompany is zeker van zijn stuk. "Geen twijfel mogelijk", maakt hij zich sterk.

    "Nog 3 thuismatchen"

    Liverpool, City en United spelen nog 4 matchen. "Wij hebben 3 thuismatchen op het programma staan. De fans zullen ons over de streep trekken", reageert Vincent Kompany op de website van zijn club.

    City krijgt de komende weken Crystal Palace, Leicester en West Brom op bezoek. De Champions League ligt binnen handbereik voor het team van Kompany.

    "We twijfelen geen seconde dat we dat voor mekaar krijgen", legt de aanvoerder uit. "Dit mag geen probleem meer opleveren. Thuis ben je in je voordeel."

    "Het enige waar wij aan denken is winnen. We zullen er elke match vanaf de eerste minuut staan."

    De stand in de Premier League
    1Chelsea34265372294381
    2Tottenham Hotspur34233871224977
    3Liverpool34196970422866
    4Manchester City34196965372866
    5Manchester United341731451252665
    6Arsenal33189664422260
    7Everton351691060402058

    "Ik blijf gaan"

    Vincent Kompany is sinds enkele weken weer op de been na lang blessureleed. "Ik blijf gaan", stelt de verdediger vastberaden op mancity.com.

    "Over mijn comeback hoeven we het niet meer te hebben. Alles draait nu rond het team. Als ik mijn niveau kan behouden, hebben we nog mooie jaren voor de boeg. Daar doe ik alles aan."

    Programma Liverpool, City en United

    Liverpool:

    • vanavond: Watford (thuis)
    • 7 mei: Southampton (thuis)
    • 14 mei: West Ham (uit)
    • 21 mei: Middlesbrough (thuis)

    Manchester City:

    • 6 mei: Crystal Palace (thuis)
    • 13 mei: Leicester (thuis) 
    • 16 mei: West Brom (thuis)
    • 21 mei: Watford (uit)

    Manchester United:

    • 7 mei: Arsenal (uit)
    • 14 mei: Tottenham (uit)
    • 17 mei: Southampton (uit)
    • 21 mei: Crystal Palace (thuis)