• home
  • video
  • pas verschenen

    Video: Herakles verspert Léopold weg naar play-offs in hockey

    Na 20 speeldagen zijn de vier teams voor de play-offs al bekend. Léopold ging thuis onderuit tegen Herakles in de wedstrijd van de laatste kans. Bekijk de samenvatting. Dragons won wel en is zeker van de koppositie op het einde van de reguliere competitie.

    Bekijk de samenvatting van Léopold-Herakles 2-4

    Uitslagen speeldag 20:

    • Beerschot - Daring 3-2
    • Dragons - Leuven 6-1
    • Wellington - Antwerp 2-1
    • Racing - Waterloo Ducks 3-3
    • Léopold - Herakles 2-4
    • Orée - Braxgata 2-4
    Stand na speeldag 20
      MWVD+-PTN
    1DRAGONS201424823346
    2HERAKLES201244554440
    3RACING201127694740
    4WATEROO DUCKS201253633939
    5LEOPOLD20974684931
    6DARING20992595829
    7BEERSCHOT209101575428
    8LEUVEN20776474527
    9BRAXGATA207103495524
    10OREE207112465923
    11ANTWERP204160286512
    12WELLINGTON20119024993