• home
  • videozone
  • win!
  • quiz & opvallend

    Video: Herakles zet de Waterloo Ducks een hak

    Herakles heeft een grote stap gezet richting de play-offs in het hockey. Herakles klopte de Waterloo Ducks met 4-3 en staan nu stevig vierde. Bekijk hier de samenvatting. Leider Dragons kon niet profiteren van het puntenverlies van Watducks, het speelde zelf gelijk.

    Bekijk de samenvatting van Herakles - Waterloo Ducks (4-3)

    Uitslagen speeldag 18:

    • Herakles - Waterloo Ducks 4-3
    • Beerschot - Braxgata 2-1
    • Daring - Antwerp 4-2
    • Léopold - Dragons 5-5
    • Wellington - Leuven 0-5
    • Racing - Orée 6-3
    Stand na speeldag 18
      WGVD+-PTN
    1DRAGONS181224743140
    2RACING181116654239
    3WATERLOO DUCKS181242593338
    4HERAKLES181134493737
    5LEOPOLD18954654331
    6DARING18882545426
    7LEUVEN18666413724
    8BEERSCHOT187101515122
    9OREE186102375220
    10BRAXGATA185103435218
    11ANTWERP184140266012
    12WELLINGTON18018019910