• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Video: Doelman van Orée gaat ko na hockeybal tegen keel

    In de hockeycompetitie hebben Dragons en Waterloo Ducks geen steek laten vallen op de zeventiende speeldag. In de wedstrijd tussen Orée en Léopold was het even schrikken. Orée-doelman Flamand moest afgevoerd worden naar het ziekenhuis. Bekijk de beelden.

    Léopold won afgelopen weekend met 1-3 bij Orée, maar de meeste aandacht ging uit naar Orée-doelman Flamand. Die kreeg de bal hard tegen zijn keel en kon niet meer voort. Hij werd afgevoerd naar het ziekenhuis, waar gelukkig geen ernstige letsels werden vastgesteld.

    Uitslagen speeldag 17

    • Orée - Léopold 1-3
    • Antwerp - Herakles 1-3
    • Dragons - Beerschot 5-1
    • Waterloo Ducks - Leuven 1-0
    • Wellington - Racing 2-6
    • Braxgata - Daring
    Stand
      MGVG+- 
    1DRAGONS171223692639
    2WATERLOO DUCKS171232562938
    3RACING171016593936
    4HERAKLES171034453434
    5LEOPOLD17953603830
    6DARING17782505223
    7LEUVEN17566363721
    8OREE17692344620
    9BEERSCHOT176101495019
    10BRAXGATA17593425018
    11ANTWERP174130245612
    12WELLINGTON17017019860