• home
  • videozone
  • win!
  • quiz & opvallend

    Federer snuffelt aan de top 5, Kerber onttroont Williams

    Kerber en Federer maken een sprongetje in de top 10.

    Dankzij zijn triomftocht in Indian Wells klimt Roger Federer naar de 6e plaats op de ATP-ranking. Kerber is de nieuwe nummer één bij de vrouwen, hoewel ze al in de 1/8e finales sneuvelde in Indian Wells. Ze neemt de fakkel over van Serena Williams, die paste voor het toernooi. Wickmayer blijft beste Belgische, bij de mannen blijft Goffin 12e.
    Top 100 ATP-ranking
    11Andy MurrayGroot-BrittanniëGBR1200512040
    22Novak DjokovicServiëSER89159825
    33Stan WawrinkaZwitserlandZWI57055195
    45Kei NishikoriJapanJAP47304730
    54Milos RaonicCanadaCAN44805080
    610Roger FedererZwitserlandZWI43053305
    76Rafael NadalSpanjeSPA41454415
    89Dominic ThiemOostenrijkOOS34653375
    97Marin CilicKroatiëKRO34203590
    108Jo-Wilfried TsongaFrankrijkFRA33103480
    1111Gaël MonfilsFrankrijkFRA31903280
    1212David GoffinBelgiëBEL29753245
    1313Grigor DimitrovBulgarijeBUL29602925
    1414Tomáš BerdychTsjechiëTSJ27902835
    1515Lucas PouilleFrankrijkFRA24562421
    1616Nick KyrgiosAustraliëAUS24252255
    1718Jack SockVerenigde StatenVS23752060
    1817Roberto BautistaSpanjeSPA21902190
    1923Pablo CarreñoSpanjeSPA20251690
    2020Alexander ZverevDuitslandDUI18501895
    2121Ivo KarlovicKroatiëKRO18401875
    2219Richard GasquetFrankrijkFRA18301920
    2322John IsnerVerenigde StatenVS17151760
    2424Albert RamosSpanjeSPA16401640
    2525Gilles SimonFrankrijkFRA14951495
    2630Pablo CuevasUruguayURU14601290
    2726Sam QuerreyVerenigde StatenVS14451480
    2827Steve JohnsonVerenigde StatenVS14151415
    2928Gilles MullerLuxemburgLUX13901370
    3029Fernando VerdascoSpanjeSPA13251325
    3131Philipp KohlschreiberDuitslandDUI12701270
    3232David FerrerSpanjeSPA12651265
    3333Mischa ZverevDuitslandDUI12511216
    3435Juan Martín Del PotroArgentiniëARG11751155
    3537João SousaPortugalPOR11151100
    3634Feliciano LópezSpanjeSPA10901170
    3738Paolo LorenziItaliëITA10821077
    3839Viktor TroickiServiëSER10751075
    3940Benoît PaireFrankrijkFRA10401040
    4043Fabio FogniniItaliëITA1025980
    4136Marcel GranollersSpanjeSPA9731113
    4244Diego SchwartzmanArgentiniëARG955972
    4341Daniel EvansGroot-BrittanniëGBR9511016
    4442Bernard TomicAustraliëAUS950985
    4546Kyle EdmundGroot-BrittanniëGBR948933
    4648Florian MayerDuitslandDUI913913
    4745Ryan HarrisonVerenigde StatenVS910941
    4847Robin HaaseNederlandNED908923
    4950Steve DarcisBelgiëBEL899899
    5051Marcos BaghdatisCyprusCYP895895
    5160Donald YoungVerenigde StatenVS881801
    5252Karen KhachanovRuslandRUS875895
    5353Malek JaziriTunesiëTUN873883
    5456Jirí VeselýTsjechiëTSJ863848
    5554Nicolas MahutFrankrijkFRA855870
    5657Nicolás AlmagroSpanjeSPA845845
    5749Federico DelbonisArgentiniëARG840905
    5870Yoshihito NishiokaJapanJAP814726
    5955Nikoloz BasilashviliGeorgiëGEO807868
    6058Daniil MedvedevRuslandRUS807826
    6166Martin KližanSlowakijeSLW790775
    6259Borna CoricKroatiëKRO780815
    6363Jan-Lennard StruffDuitslandDUI778786
    6465Lu Yen-HsunTaiwanTAI773783
    6561Adrian MannarinoFrankrijkFRA771791
    6667Damir DžumhurBosnië-HerzegovinaBOS769754
    6764Alexandr DolgopolovOekraïneOEK765785
    6862Andrey KuznetsovRuslandRUS755790
    6968Carlos BerlocqArgentiniëARG754754
    7069Denis IstominOezbekistanOEZ723737
    7171Thomaz BellucciBraziliëBRA721721
    7272Juan MónacoArgentiniëARG720720
    7374Pierre-Hugues HerbertFrankrijkFRA712713
    7479Kevin AndersonZuid-AfrikaZAF705680
    7573Horacio ZeballosArgentiniëARG704714
    7690Mikhail KukushkinKazachstanKAZ701618
    7780Jérémy ChardyFrankrijkFRA700670
    7882Dustin BrownDuitslandDUI691651
    7976Jordan ThompsonAustraliëAUS686709
    8075Andreas SeppiItaliëITA685710
    8199Evgeny DonskoyRuslandRUS670593
    8277Thiago MonteiroBraziliëBRA667690
    8378Dudi SelaIsraëlISR663686
    8485Rogério Dutra SilvaBraziliëBRA653628
    85106Dušan LajovicServiëSER648552
    8687Radu AlbotMoldaviëMOL639623
    8784Mikhail YouzhnyRuslandRUS631631
    8881Stéphane RobertFrankrijkFRA625660
    8995Gastão EliasPortugalPOR606604
    9089Guillermo García-LópezSpanjeSPA605620
    9191Víctor EstrellaDominicaanse RepubliekDOM604614
    9292Chung HyeonZuid-KoreaZKO604614
    9397Janko TipsarevicServiëSER603603
    94105Aljaž BedeneGroot-BrittanniëGBR602552
    9593Jared DonaldsonVerenigde StatenVS598609
    9694Adam PavlásekTsjechiëTSJ596604
    97115Yuichi SugitaJapanJAP593511
    9888Renzo OlivoArgentiniëARG592621
    9998Radek ŠtepánekTsjechiëTSJ587595
    100119Taro DanielJapanJAP587492
    Top 100 WTA-ranking
    12Angelique KerberDuitslandDUI75157405
    21Serena WilliamsVerenigde StatenVS71307780
    33Karolína PlíškováTsjechiëTSJ56405640
    45Dominika CibulkováSlowakijeSLW51605075
    54Simona HalepRoemeniëROE50225172
    67Garbiñe MuguruzaSpanjeSPA47904585
    78Svetlana KuznetsovaRuslandRUS45553915
    86Agnieszka RadwanskaPolenPOL43454670
    99Madison KeysVerenigde StatenVS40073897
    1010Elina SvitolinaOekraïneOEK38503795
    1111Johanna KontaGroot-BrittanniëGBR35453600
    1213Venus WilliamsVerenigde StatenVS34853280
    1315Elena VesninaRuslandRUS33202340
    1414Caroline WozniackiDenemarkenDEN32253020
    1512Petra KvitováTsjechiëTSJ30953310
    1616Timea BacsinszkyZwitserlandZWI23032303
    1721Anastasia PavlyuchenkovaRuslandRUS21411936
    1826Kristina MladenovicFrankrijkFRA20801700
    1918Samantha StosurAustraliëAUS20102120
    2019Barbora StrýcováTsjechiëTSJ19952050
    2120Kiki BertensNederlandNED19601939
    2222CoCo VandewegheVerenigde StatenVS18781933
    2325Caroline GarciaFrankrijkFRA18151705
    2424Carla SuárezSpanjeSPA17361726
    2523Anastasija SevastovaLetlandLET17251735
    2627Daria GavrilovaAustraliëAUS17151660
    2728Tímea BabosHongarijeHON16751620
    2832Irina BeguRoemeniëROE16171562
    2930Mirjana Lucic-BaroniKroatiëKRO15891589
    3029Roberta VinciItaliëITA15351590
    3133Ana KonjuhKroatiëKRO15271546
    3231Yulia PutintsevaKazachstanKAZ15251580
    3334Zhang ShuaiChinaCHN14801535
    3438Lauren DavisVerenigde StatenVS14471376
    3536Ekaterina MakarovaRuslandRUS14261481
    3640Lucie ŠafárováTsjechiëTSJ14111356
    3742Katerina SiniakováTsjechiëTSJ13831348
    3839Alison RiskeVerenigde StatenVS13701370
    3937Laura SiegemundDuitslandDUI13321387
    4043Mónica PuigPuerto RicoPUR13001330
    4141Lesia TsurenkoOekraïneOEK12951350
    4235Darya KasatkinaRuslandRUS12851490
    4349Peng ShuaiChinaCHN12701130
    4446Alizé CornetFrankrijkFRA12671267
    4545Monica NiculescuRoemeniëROE12551285
    4644Christina McHaleVerenigde StatenVS12451300
    4750Julia GörgesDuitslandDUI11501095
    4817Victoria AzarenkaWit-RuslandWRU11312131
    4952Naomi OsakaJapanJAP11131068
    5048Yaroslava ShvedovaKazachstanKAZ10901145
    5147Misaki DoiJapanJAP 1155
    5254Kristýna PlíškováTsjechiëTSJ10421007
    5356Viktorija GolubicZwitserlandZWI995987
    5451Jelena JankovicServiëSER9901075
    5555Catherine BellisVerenigde StatenVS983988
    5653Eugenie BouchardCanadaCAN9651020
    5762Pauline ParmentierFrankrijkFRA958923
    5860Wang QiangChinaCHN949934
    5958Océane DodinFrankrijkFRA947955
    6057Johanna LarssonZwedenZWE940970
    6159Shelby RogersVerenigde StatenVS939939
    6261Annika BeckDuitslandDUI925925
    6365Louisa ChiricoVerenigde StatenVS922889
    6464Jelena OstapenkoLetlandLET905900
    6566Sorana CirsteaRoemeniëROE877882
    6667Duan YingyingChinaCHN875875
    6768Yanina WickmayerBelgiëBEL868868
    6871Elise MertensBelgiëBEL839839
    6970Sloane StephensVerenigde StatenVS837847
    7063Tsvetana PironkovaBulgarijeBUL831912
    7169Carina WitthöftDuitslandDUI827851
    7272Lara ArruabarrenaSpanjeSPA818828
    7380Magda LinettePolenPOL811761
    7476Mandy MinellaLuxemburgLUX804783
    7573Camila GiorgiItaliëITA799824
    7679Andrea PetkovicDuitslandDUI790765
    7777Jennifer BradyVerenigde StatenVS784782
    7874Danka KovinicMontenegroMNE784809
    7983Evgeniya RodinaRuslandRUS771749
    8081Nao HibinoJapanJAP770760
    8178Natalia VikhlyantsevaRuslandRUS768767
    8282Kristína KucováSlowakijeSLW758759
    8388Varvara LepchenkoVerenigde StatenVS750685
    8484Maria SakkariGriekenlandGRI710705
    8587Kirsten FlipkensBelgiëBEL705690
    8689Madison BrengleVerenigde StatenVS685685
    8790Risa OzakiJapanJAP682682
    8886Donna VekicKroatiëKRO675691
    8995Mona BarthelDuitslandDUI671641
    9093Irina KhromachevaRuslandRUS665660
    9192Ashleigh BartyAustraliëAUS664664
    9291Vania KingVerenigde StatenVS651676
    93106Ekaterina AlexandrovaRuslandRUS648578
    9475Kateryna BondarenkoOekraïneOEK645785
    9599Patricia TigRoemeniëROE636608
    9696Irina FalconiVerenigde StatenVS631631
    9797Julia BoserupVerenigde StatenVS628628
    98100Hsieh Su-WeiTaiwanTAI627600
    99105Sara SorribesSpanjeSPA626579
    100103Zheng SaisaiChinaCHN619591