• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Anderlecht trapt play-offs op gang, Club meteen op bezoek bij Gent

    Leider Anderlecht moet eerst naar de Gaverbeek.

    De Pro League heeft de kalender van de play-offs onthuld. Zulte Waregem opent op vrijdag 31 maart tegen leider Anderlecht.

    PLAY-OFF I

    Speeldag 1

    • vrijdag 31 maart 20.30u: Zulte Waregem - Anderlecht
    • zaterdag 1 april 18u: Charleroi - Oostende
    • zondag 2 april 18u: AA Gent - Club Brugge

    Speeldag 2

    • vrijdag 7 april 20.30u: Oostende - Zulte Waregem
    • zaterdag 8 april 18u: Club Brugge - Charleroi
    • zondag 9 april 18u: Anderlecht - AA Gent

    Speeldag 3 (14-17 april)

    • Zulte Waregem - Club Brugge
    • Oostende - Anderlecht
    • Charleroi - AA Gent

    Speeldag 4 (21-23 april)

    • AA Gent - Oostende
    • Charleroi - Zulte Waregem
    • Anderlecht - Club Brugge

    Speeldag 5 (25-27 april)

    • Zulte Waregem - AA Gent
    • Club Brugge - Oostende
    • Anderlecht - Charleroi

    Speeldag 6 (28 april - 1 mei)

    • AA Gent - Anderlecht
    • Oostende - Charleroi
    • Club Brugge - Zulte Waregem

    Speeldag 7 (5-7 mei)

    • Charleroi - Club Brugge
    • Oostende - AA Gent
    • Anderlecht - Zulte Waregem

    Speeldag 8 (12-14 mei)

    • Zulte Waregem - Oostende
    • AA Gent - Charleroi
    • Club Brugge - Anderlecht

    Speeldag 9

    • donderdag 18 mei 20.30u: AA Gent - Zulte Waregem
    • donderdag 18 mei 20.30u: Charleroi - Anderlecht
    • donderdag 18 mei 20.30u: Oostende - Club Brugge

    Speeldag 10

    • zondag 21 mei 14.30u: Club Brugge - AA Gent
    • zondag 21 mei 14.30u: Anderlecht - Oostende
    • zondag 21 mei 14.30u: Zulte Waregem - Charleroi
    Play-off I
      Punten
    1.Anderlecht31 
    2.Club Brugge30 
    3.Zulte Waregem27
    4.AA Gent25
    5.KV Oostende25
    6.Charleroi25

    PLAY-OFF II

    Speeldag 1

    • A: zaterdag 1 april 20u: STVV - Waasland-Beveren
    • A: zaterdag 1 april 20u: Union - KV Mechelen
    • B: zaterdag 1 april 20u: Kortrijk - Moeskroen
    • B: zaterdag 1 april 20u: Eupen - Roeselare
    • B: zaterdag 1 april 20.30: Genk - Lokeren
    • A: zondag 2 april 20u: Lierse - Standard

    Speeldag 2

    • A: zaterdag 8 april 20u: Waasland-Beveren - Union
    • A: zaterdag 8 april 20.30u: Standard - STVV
    • B: zaterdag 8 april 20u: Lokeren - Kortrijk
    • B: zaterdag 8 april 20u: Moeskroen - Eupen
    • B: zaterdag 8 april 20u: Roeselare - Genk
    • A: zondag 9 april 20u: KV Mechelen - Lierse

    Speeldag 3 (14-17 april)

    • A: Waasland-Beveren - KV Mechelen
    • A: STVV - Lierse
    • A: Union - Standard
    • B: Roeselare - Moeskroen
    • B: Eupen - Lokeren
    • B: Kortrijk - Genk

    Speeldag 4 (21-23 april)

    • A: Lierse - Waasland-Beveren
    • A: STVV - Union
    • A: KV Mechelen - Standard
    • B: Genk - Moeskroen
    • B: Lokeren - Roeselare
    • B: Kortrijk - Eupen

    Speeldag 5 (25-27 april)

    • A: Standard - Waasland-Beveren
    • A: KV Mechelen - STVV
    • A: Union - Lierse
    • B: Moeskroen - Lokeren
    • B: Eupen - Genk
    • B: Roeselare - Kortrijk

    Speeldag 6 (28 april-1 mei)

    • A: Lierse - KV Mechelen
    • A: Waasland-Beveren - STVV
    • A: Standard - Union
    • B: Genk - Kortrijk
    • B: Lokeren - Eupen
    • B: Moeskroen - Roeselare

    Speeldag 7 (5-7 mei)

    • A: KV Mechelen - Waasland-Beveren
    • A: STVV - Standard
    • A: Lierse - Union
    • B: Genk - Eupen
    • B: Lokeren - Moeskroen
    • B: Kortrijk - Roeselare

    Speeldag 8 (12-14 mei)

    • A: Standard - KV Mechelen
    • A: Waasland-Beveren - Lierse
    • A: Union - STVV
    • B: Moeskroen - Genk
    • B: Eupen - Kortrijk
    • B: Roeselare - Lokeren

    Speeldag 9

    • A: dinsdag 16 mei 20.30u: Waasland-Beveren - Standard
    • A: dinsdag 16 mei 20.30u: KV Mechelen - Union
    • A: dinsdag 16 mei 20.30u: Lierse - STVV
    • B: woensdag 17 mei 20.30u: Genk - Roeselare
    • B: woensdag 17 mei 20.30u: Kortrijk - Lokeren
    • B: woensdag 17 mei 20.30u: Eupen - Moeskroen

    Speeldag 10

    • A: vrijdag 19 mei 20.30u: Standard - Lierse
    • A: vrijdag 19 mei 20.30u: STVV - KV Mechelen
    • A: vrijdag 19 mei 20.30u: Union - Waasland-Beveren
    • B: zaterdag 20 mei 20u: Lokeren - Genk
    • B: zaterdag 20 mei 20u: Moeskroen - Kortrijk
    • B: zaterdag 20 mei 20u: Roeselare - Eupen

    Finale

    • donderdag 25 mei 20.30u: Winnaar groep A - Winnaar groep B
    • zondag 28 mei 14.30u: ploeg uit PO I - winnaar PO II