• home
  • video
  • pas verschenen

    VIDEO: Beerschot klimt een plaatsje na winst tegen Orée

    Leider Dragons heeft op de zestiende speeldag geen steek laten vallen. Het verpletterde Daring met 0-7. Ook Waterloo Ducks, de nummer twee, won zijn partij. Beerschot sloot de speeldag af door met 3-0 Orée te kloppen. Bekijk hieronder een samenvatting van die partij.

    Bekijk de samenvatting van Beerschot - Orée

    Uitslagen speeldag 16

    • Daring - Dragons: 0-7
    • Waterloo Ducks - Antwerp: 5-2
    • Herakles - Braxgata: 4-1
    • Wellington - Leopold: 0-4
    • Beerschot - Orée: 3-0
    • Leuven - Racing: 3-3
    Stand na speeldag 16
    RangTeamGWVG+-Punten
    1Dragons161123642536
    2Waterloo Ducks161132552935
    3Racing16916533733
    4Herakles16934423331
    5Leopold16853573727
    6Daring16772474723
    7Leuven16556363621
    8Orée16682334320
    9Beerschot16691484519
    10Braxata16493374715
    11Antwerpen164120235312
    12Wellington16016017800