• home
  • video
  • pas verschenen

    VIDEO: Waterloo Ducks verkleinen de kloof na winst in topper tegen Dragons

    Dohmen, de beste hockeyer ter wereld, speelde bij Watducks.

    De titelstrijd in de hoogste hockeyklasse is opnieuw erg spannend na winst van Waterloo Ducks in de topper tegen Dragons: 4-3. Dragons heeft nu nog maar een bonus van een punt op Waterloo. Bij Watducks stond John-John Dohmen, de beste hockeyspeler ter wereld, tussen de lijnen.

    Bekijk de samenvatting van Watducks - Dragons

    Uitslagen speeldag 14:

    • Waterloo Ducks - Dragons: 4-3
    • Beerschot -Racing: 2-4
    • Herakles - Orée: 2-1
    • Leuven - Leopold: 3-4
    • Daring - Wellington: 4-0
    • Antwerp - Braxgata: 2-1
    Stand na speeldag 16
    RangTeamGWVG+-Punten
    1Dragons161123642536
    2Waterloo Ducks161132552935
    3Racing16916533733
    4Herakles16934423331
    5Leopold16853573727
    6Daring16772474723
    7Leuven16556363621
    8Orée16682334320
    9Beerschot16691484519
    10Braxata16493374715
    11Antwerpen164120235312
    12Wellington16016017800