• home
  • video
  • pas verschenen
  • win!
  • quiz & opvallend

    Video: Leuven houdt Watducks in bedwang dankzij onterechte goal

    Daring blijft ongeslagen op kop in de hockeycompetitie. Daring hield d epunten thuis tegen Braxgata met 5-3. Leuven hield op eigen veld Watducks op een draw, maar de 1-1 had nooit goedgekeurd mogen worden, want de bal ging via een voet in doel. Bekijk de video.

    Bekijk een verslag van Leuven-Waterloo Ducks (1-1)

    Uitslagen speeldag 6:

    • Léopold - Orée 5-0
    • Leuven - Waterloo Ducks 1-1
    • Herakles - Antwerp 3-2
    • Beerschot - Dragons 1-2
    • Racing - Wellington 3-1
    • Daring - Braxgata 5-3
    Stand na 6 speeldagen
    1DARING6600261118
    2DRAGONS651020815
    3WATERLOO6411221013
    4LEOPOLD6312221011
    5RACING6312211911
    6HERAKLES6321201910
    7LEUVEN621314119
    8OREE623112187
    9BEERSCHOT624016176
    10ANTWERP61504203
    11BRAXGATA60608180
    12WELLINGTON60608320