• home
  • video
  • pas verschenen

    Léopold snoept vicekampioen Racing punt af in spectaculaire derby

    Léopold kon Racing in toom houden.

    In de Ukkelse hockeyderby tussen Léopold en het Racing van Tom Boon is geen winnaar uit de bus gekomen. Op 2 minuten van het einde maakte Léopold de 3-3. Titelverdediger Dragons en Daring blijven na 4 speeldagen nog foutloos. Volgende week spelen beide teams tegenover elkaar.

    Verslag van Léopold-Racing (3-3)

    Uitslagen speeldag 4

    • Herakles-Dragons 1-4
    • Daring-Orée 5-0
    • Léopold-Racing 3-3
    • Watducks-Braxgata 3-0
    • Beerschot-Wellington 4-1
    • Leuven-Antwerp 3-0
    Stand na speeldag 4
    RangTeamGWVG+-Punten
    1DRAGONS440017412
    2DARING440018712
    3WATDUCKS43101899
    4LEOPOLD521217108
    5LEUVEN42111077
    6RACING421115157
    7BEERSCHOT422013126
    8HERAKLES412112144
    9OREE41219114
    10ANTWERP41302143
    11BRAXGATA4040280
    12WELLINGTON50507290